Диета ` Японско чудо` - 12 част

  • 13 140
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
Не се ослушваме, а си ядем яйцата  hahaha

julllka, чудесен резултат, браво   bouquet

dollface, чакаме те с нетърпение  Hug

Някой друг няма ли да се включи кум наща дружинка   newsm78

GlaDneSS
  Thinking Thinking Thinking


# 16
  • Мнения: 1 169
Не се ослушваме, а си ядем яйцата  hahaha

julllka, чудесен резултат, браво   bouquet

dollface, чакаме те с нетърпение  Hug

Някой друг няма ли да се включи кум наща дружинка   newsm78

GlaDneSS
  Thinking Thinking Thinking

Тиквичке почвам я от утре или в други ден ще видим не съм решила още
купих си батерии и за кантара и съм доволна, че мога да се тегля поне. Обаче ми е толкова студено, че не ми се саблича ... Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 365
Момичета, още една буктичка към вас се присъединява:)))
Мисля да я започна след Иванов ден, защото имаме именник у дома и няма да ми се размине плюскането. Аз по празниците най-много 2 килца да съм качила, но съм си прасчо по роджение, така че трябва да се напъна за постоянно. Стресирала съм се с разни здраволсовни проблеми, които косвено имат връзка с килограмите и съм решена да разкарам...  ooooh! Whistlingсрам ме е да си призня колко килца, от себе си.
Така че започваме kyllmg newsm57, пък после може да сменявам режима.

Предлагам си услугите на авторката да събирам най-стриктно данните на момичетата за техните мерки /изпратяни на ЛС/ и да правя табличка, за да следим прогреса:)

Признавам си, че има и доста егоистична нотка в предложението ми... Embarassed Това е начин да съм сигурна, че ще съм стриктна и аз, и че почти всеки ден ще ви чета постиженията, та дано се засрамя.

Хайде, прекрасна седмица от утре и... давайте да се стягаме Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Да и аз мисля така newsm44.Ами хайде какво се ослушвате smile3512

От утре, аз имам да свалям 5 кг, знам, че ще успея за 2-те седмици, защото я правих веднъж, въпреки, че ми беше много трудно.  ooooh! Проблема е и след това, не се ограничавах и бързо ги върнах и сега пак наново диетата.  Sad
Добре де, нали стриктното спазване на диетата гарантира запазване на резултата 3 години newsm78. Аз да си призная честно се побърках с тези диети. От няколко дни не мога да си избера...влизам във всички теми и вече съм #Crazyнаправо вече не знам Confused

# 19
  • Мнения: 1 269
Момичета, само да мине Ивановден и се присъединявам! От вторник съм на линия! Успех на всички за много години!  bouquet

# 20
  • Мнения: 603
Момичета, не ме забравяйте и мен  Hug Аз съм с вас от утре и ще се отчитам, и съм решила да съм стриктна.. Почвам я от утре, че като са почивни дни и трудно устоявам да не хапвам.. А през седмицата от разни му задачи е по-лесно. Такаче с вас съм
julllka, браво. Много добэр резултат.
А за мерките значи - 50 кг съм, 1,60 см

# 21
  • Мнения: 38
mimeime аз честно  казано това за трите години не го вярвям. newsm12.Аз също много се колебах,но избрах тази първо защото е много ограничителна, в останалите има доста и различни работи за хапване а като почна не мога да спра докато не ми стане тежко,освен тожа става нещо като пречистване на организма струвами се и не на последно място е шанс да си промениш начина на хранене.

# 22
  • Мнения: 38
аз откакто сам на тази диета се чувствам страхотно.Ставам в страхотно настроение сутрин и сам така през целия ден,прави ми се всичко newsm68 newsm28 hangС мъжо се бяхме позабравили вечер като си легнем luvbedа друго да си призная вече не хъркам Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 384
Добър вечер, сладурки   bouquet

Радвам се, че се събираме все повече и повече, така ще ни е по-забавно  Party Party Party

Аз сега вечерям и после си слагам катината на устата, за да не омотам още нещо  hahaha

Какви мерки ще даваме  Thinking  висока съм 167 и тежа 64кг.  Embarassed Embarassed Embarassed

Лека вечер на всички и до утре   bouquet

# 24
  • Мнения: 78
Здравейте сладурки! От понеделник ме пишете и мен. Мерките- 167см. 64 кила

# 25
  • Мнения: 25
Zdraveite mili dami Simple Smile Mislq i az da se vklu4a vav va6ite redici ot utre i se nadqvam s malko podkrepa ot vas i az da ustiskam , problema e , 4e nemoga da treniram kakvoto i da e - nqmam vreme za fitnes ili ne6to drugo- dali tova 6te se otrzi na postignatite rezultati newsm78
Kolkoto do merkite mi Embarassed - nadqvam se da neupla6a nqkoq ot vas - 162sm/88kg

# 26
  • Мнения: 38
Здравей маqi33,ще успееш стига да искаш наистина .Аз сащо не ходя на фитнес но имам степер вкъщи,но дори и без това сигурна съм че можеш да правиш коремни преси и клякания и удома.Има и друго което сащо смятам че ще е от полза,моето слънце ми прави масаж на дупето и краката всяка вечер с мазен крем.Успех,ние сме с теб.

# 27
  • Мнения: 78
Maqi33, имаш и моята подкрепа. Не се отчайвай. Няма невъзможни неща. Ще успееш  newsm44

# 28
  • Мнения: 25
 smile3525  Blagodarq za podkrepata newsm03

# 29
  • Мнения: 603
И аз ще ви подкрепям.. а за мерките нали някой даде идеята и аз затова   Embarassed Радвам се на всички почнали да смъкват и успех на започващите. Лека нощ до утре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт