НА КОЛКО МЕСЕЦА ЗАПОЧВА ДА СЕ ДАВА ЖЪЛТЪК?

  • 7 290
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
На последната консутация личната каза да захраня единия ден пюрета зеленчуци с месо,а на следващия зеленчуково пюре+жълтък.Все още не съм и давала жълтък,но обмислям.

# 16
  • Мнения: 9 973
знам за след 6-я месец по 1`4

# 17
  • Мнения: 617
Около 7 месец, и после с кухнята

# 18
  • Мнения: 867
След 7-мия може. Аз май по-късно и дадох, може би към 8-ми, 9-ти.

# 19
  • Мнения: 171
На 7 месеца по 1/4 през ден.Така или иначе,ако детето ходи на кухня там ще му дават в храната.Аз лично записах детето на 7 месеца на кухня.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Като попрочетеш малко сама ще си решиш.Аз дадох за първи път на 1г и 3м.

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
След годинката от време на време съм му слагала в храната.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
аз започнах захранването от началото на 5 месец,жълтъка го почнах от началото на 6 месец по 1/4 през ден ,и до сега продължавам да слагам 1/4

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Дадох и след 10месец. Реших първо да я пробвам дали ще й хареса в чист вид. Направо полудя по него. Много го харесва дори в чист вид.

# 24
  • Мнения: 961
Смятам да го дам чак след годинка!

# 25
  • Мнения: 8 242
На 18м. сефте дадох яйце.. И то не самостоятелно, а бях правила баница   chef .. та гризна малко човекът  Mr. Green
Преди това под никаква форма не е опитвал..

# 26
  • Мнения: 1 121
Жълтъкът може спокойно да се даде след 7-мият месец, като за начало по 1/4 смлян в пюре.

# 27
  • Мнения: 70
Чела съм материали на няколко автора. Май няма единомислие по въпроса. Някои казват след 7-ми, други след 8-ми, трети след 9-ти месец. В един български учебник на проф. Мунджиев се препоръчва да се дава след 5-ти месец. Аз не бих давала толкова рано. Съветвам те да изчетеш всичко от библиотеката и да решиш сама. При всички положения яйцето трябва да е съвсем прясно и твърдо сварено. Успех!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Ще започна отсега да давам като добавка към зеленчуковото пюре по 1/4 през ден.

Общи условия

Активация на акаунт