подстригването помага ли да се сгъсти косата?

  • 2 111
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
не,ще стане по-твърда може би Peace

# 16
  • Мнения: 205
Няма да помогне.Аз съм с гъста коса, въпреки че не са ми бръснали главата като бебе, а някои други въпреки подстригването, са си останали с редки коси.Това си е заложено генетично

# 17
  • Мнения: 6 618
Според мен не.
Като малка все ме подстригваха косата ми не е особено гъста . Само дето постоянно обяснявах ,че съм момиче.

# 18
  • Мнения: 2 757
Не помага. Аз съм си бръснала моята глава много пъти - не забелязвам нито да се е сгъстила, нито да се е втвърдила. Бръсната глава зимата ще умре от студ. Лятото обаче е супер, миеш си главата като лицето, няма сушене на коса, няма ресане, няма да ти влиза в очите, да те гъделичка, да ти падат косми в храната и под дрехите... Супер е, дори обмислям пак да го направя щото съм адски изнервена напоследък от недоспиване и детски писъци и косата ми адски ме дразни. Само трябва да убедя мъжо че ми отива и изглеждам доста секси и не на послено място поне 10 години по-млада. Ако не беше хорското мнение все бръсната бих си ходила  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен също няма да помогне.
Ген.

# 20
  • Мнения: 1 919
не,ще стане по-твърда може би Peace
и а з  така мисля

# 21
  • Мнения: 2 005
Не мисля , че ще помогне Peace

# 22
  • Мнения: 4 496
Подстригването няма начин да сгъсти косата.
Бръсненето няма начин да сгъсти косата.

Ако си подстрижеш детенцето косичката му наистина ще стане по-твърда, но не защото си го подстригала като процедура, а  просто защото ще махнеш бебешкото мъхче. Flutter

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не....от опит.

# 24
  • Мнения: 446
Нищо няма да я правя  Peace
аз не за сега а за напролет ,но и тогава не знам дали ще я подстрижа.Явно като мине времето  ще стане по твърдичка

# 25
  • Мнения: 1 092
категорично НЕ   Naughty

# 26
  • Мнения: 545
Нищо няма да я правя  Peace
аз не за сега а за напролет ,но и тогава не знам дали ще я подстрижа.Явно като мине времето  ще стане по твърдичка
Peace

# 27
  • Мнения: 645
Няма да помогне. Всичко е въпрос на ген.

Общи условия

Активация на акаунт