петна от пъпки?

  • 265 275
  • 734
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 75
и аз да споделя моя опит с маската с маята Simple Smile невероятен резултат още от първия път. Нищо до сега не е помагало така на старите петна от пъпки както тази маска, не съм очаквала такъв резултат. дори имах 3-4 нови червени сърбящи пъпки които маската изсуши Simple Smile нямам търпение да я направя довечера за втори път   Grinning

# 706
  • Мнения: 166
Ето това е линк за крема Мелабел:


http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10

# 707
  • София
  • Мнения: 570
Много го гледах този крем и сега съжалявам, че не си го взех, а се излъгах да си взема на Регал избелващия. На есен май Мелабел ще пробвам, че нали сега вече не е момента за избелващи кремове.
Кажете ми повече за тази маска с аспирин и розова вода. newsm78 Аз си правех с аспирин и кисело мляко, но нещо не видях никакъв ефект. Вярно, че само 4 пъти я правих, но все пак... Сега пробвам маската с мая. След втория път все още нищо. Ще направя и нея 4-5 пъти и ако нище не стане се отказвам от домашните маски.

# 708
  • Мнения: 56
Много го гледах този крем и сега съжалявам, че не си го взех, а се излъгах да си взема на Регал избелващия. На есен май Мелабел ще пробвам, че нали сега вече не е момента за избелващи кремове.
Кажете ми повече за тази маска с аспирин и розова вода. newsm78 Аз си правех с аспирин и кисело мляко, но нещо не видях никакъв ефект. Вярно, че само 4 пъти я правих, но все пак... Сега пробвам маската с мая. След втория път все още нищо. Ще направя и нея 4-5 пъти и ако нище не стане се отказвам от домашните маски.
От маската с аспирин и розова вода такова зачервяване получих на лицето-като домат станах Sick,трябваше да мине поне час и половина за да се махне червенината.
Само казвам моят опит,при теб може и да не се получи този ефект.

# 709
  • Мнения: 2
С петната от пъпчиците аз се справям с помощта на едно кремче на Eveline pure control. При мен ефекта е доста добър но го използвам постоянно и не е скъпо кам 5 лева беше.

# 710
  • Мнения: 77
С петната от пъпчиците аз се справям с помощта на едно кремче на Eveline pure control. При мен ефекта е доста добър но го използвам постоянно и не е скъпо кам 5 лева беше.
да и аз го гледах но още несъм го купила.иначе аз съм доволна от скраба 2в1 ра същата серия и съм много доволна от него.

# 711
  • Мнения: 211
Включвам се отново, за да споделя за пореден път колко съм възхитена от тая мая! Имах няколко белега тия дни, които много ме дразнеха. След вчерашната маска с мая и пр. мляко не остана почти нищо! Препоръчвам горещо!!

# 712
  • София
  • Мнения: 570
Кажете какви пропорции точно използвате за маската с мая. На мен все течна ми се получава. newsm78 Всеки път по-малко мляко слагам и повече мая, но все е рядка. Като я нанасям на лицето седи на тънък слой, а не така плътно като хумата например.

# 713
  • Мнения: 211
Абе то в началото на темата май го пишеше, не съм сигурна, обаче аз не меря пропорциите. Вчера например, сложих около половин пакетче (защото цяло идва много и винаги го изхвърлям като престои малко) мая и мляко на око така, че да стане средно гъста маса. Разтича се, да, но важното, според мен, в случая е, че имаш мая на лицето Laughing Млякото, май бях чела, около 1 с.л. на пакетче мая.

# 714
  • Мнения: 211
Ето, на най-първата страница:

Такива петна и белези се премахват много успешно с мая.Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект.

# 715
  • София
  • Мнения: 570
И аз горе-долу така си я правя. Но като е така течна много бързо ми изсъхва на лицето и повече от 10 мин. не мога да седя, защото започва да ми опъва вече.

# 716
  • Мнения: 77
И аз горе-долу така си я правя. Но като е така течна много бързо ми изсъхва на лицето и повече от 10 мин. не мога да седя, защото започва да ми опъва вече.
и при мен е така

# 717
  • София
  • Мнения: 20 190
И аз да споделя моя опит:

Имах на няколко места червени петна от изтискани пъпки, които не искаха да се махнат. Четох доста във форума и реших да си взема Мелабел крем на Биотрейд.
Слагах го само върху зачервените места, а не върху цялото лице, вечер преди лягане и сутринта си слагах обикновено кремче.
Определено мога да кажа, че ми помогна!!! Но ефекта от него бе поне след 1 месец, като повтарям го ползвах само вечер. (принципно трябва 2 пъти дневно).

За маската с мая не видях никакаъв резултат, правих я 2-3 пъти, не ми се възпали кожата, но не ми и помогна.

Обаче от маската с аспирин и розова вода съм много доволна, правя си я 1 път седмично.

но интереса ми породи този крем за който си писала. Дали може да кажеш нещо повече за него, аз също го срещнах един два пъти като име, но не бях сигурна дали си заслужава. Ти като доволен клиент били споделила, за какво точно е и горе долу цена ако може Simple Smile мерси предварително.   bouquet

а за маската с аспирина аз също мога да кажа че действа добре, въобще стигнах до извода че всичко което е домшно приготвено има своя положителен ефект, но ест не след първия път . Wink

Да споделя и аз впечатленията си от крем Мелабел - аз не съм доволна изобщо. По никакъв начин не изсветли или намали пигментациите ми, дори напротив - като че ли станаха повече. Ползвах го в продължение на почти три години - само през зимата, като през деня задължително ползвах слънцезащита с фактор 50. И още нещо - този крем е много агресивен и в началото доста често ми се случваше при малко по-обилно или неравномерно нанасяне кожата ми да изгори и да се обели на места, така че го използвайте внимателно.  Peace

# 718
  • Мнения: 1
Видях че сте писали за един немски крем с невен. Цялото ми семейство го ползва -Alter Heideschafer Arnika Salbe розов с бяла капачка. Много хубав крем! За петна не го ползвам, защото е по-мазен за моята кожа, но след епилация или на по-сухи места, при болка в ставите дори, го ползвам -няма втори.

Добре де... Арниката и невена са 2 различни билки  newsm78 newsm78 newsm78 Сигурно ли е че този крем става за петънца от стискани пъпки?  newsm78 А и в билковата книжка от Журнал пише, че е отровна и може да предизвика алергии при по-чувствителна кожа  newsm78

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 20:44 от slun4o666

# 719
  • Мнения: 0
Видях че сте писали за един немски крем с невен. Цялото ми семейство го ползва -Alter Heideschafer Arnika Salbe розов с бяла капачка. Много хубав крем! За петна не го ползвам, защото е по-мазен за моята кожа, но след епилация или на по-сухи места, при болка в ставите дори, го ползвам -няма втори.

Добре де... Арниката и невена са 2 различни билки  newsm78 newsm78 newsm78 Сигурно ли е че този крем става за петънца от стискани пъпки?  newsm78 А и в билковата книжка от Журнал пише, че е отровна и може да предизвика алергии при по-чувствителна кожа  newsm78

еми аз съм спроблемна и чувствителна кожа на мен никакви проблеми не ми създава крема. но пак казвам че не го ползвам за лице само след епилация и при по сухи петънца и белези.  Wink

и да отблежа че на опаковката пише ставни болки, артрит, изгаряния, рани, екземи, акне и тн.

Общи условия

Активация на акаунт