петна от пъпки?

  • 265 146
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking
Кое стана като айрян? Маската с мая ли? Сложила си много мляко сигурно - слагат се 2-3 с. л. мляко, 1 пакетче прясна мая и хума 2-3с.л. до достигане на желаната гъстота. Може да се съхранява остатъка в хладилник в порцеланова купичка завит със стреч фолио.

# 77
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking
Кое стана като айрян? Маската с мая ли? Сложила си много мляко сигурно - слагат се 2-3 с. л. мляко, 1 пакетче прясна мая и хума 2-3с.л. до достигане на желаната гъстота. Може да се съхранява остатъка в хладилник в порцеланова купичка завит със стреч фолио.
Не не този спирта с розовата вода, камфоровия спирт и кислородната вода, отаява се на повърхността нещо като пяна и като се разклати и става като айрян и после пак си се отаява  Thinking

# 78
  • Мнения: 1 288
използвам acne treatment solution  на clinique. изчиства невероятно кожата от такива петна.

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking
Кое стана като айрян? Маската с мая ли? Сложила си много мляко сигурно - слагат се 2-3 с. л. мляко, 1 пакетче прясна мая и хума 2-3с.л. до достигане на желаната гъстота. Може да се съхранява остатъка в хладилник в порцеланова купичка завит със стреч фолио.
Не не този спирта с розовата вода, камфоровия спирт и кислородната вода, отаява се на повърхността нещо като пяна и като се разклати и става като айрян и после пак си се отаява  Thinking
Ох, не съм разбрала, извинявай, ама те момичетата по-горе май бяха писали за подобен пресечен ефект "мастика"  Mr. Green

# 80
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking
Кое стана като айрян? Маската с мая ли? Сложила си много мляко сигурно - слагат се 2-3 с. л. мляко, 1 пакетче прясна мая и хума 2-3с.л. до достигане на желаната гъстота. Може да се съхранява остатъка в хладилник в порцеланова купичка завит със стреч фолио.
Не не този спирта с розовата вода, камфоровия спирт и кислородната вода, отаява се на повърхността нещо като пяна и като се разклати и става като айрян и после пак си се отаява  Thinking
Ох, не съм разбрала, извинявай, ама те момичетата по-горе май бяха писали за подобен пресечен ефект "мастика"  Mr. Green
Моя е ефект "арйян"  Joy  Joy  Joy Аз даже се замислих дали да си сложа това на лицето  newsm78

# 81
мили мами не използвай те какъвтой спирт той изушава кожата и я благоприятства за появата на пъпки.защо просто не си поръчане от сериата чаено дърво на орифлейм и ще забрави те за пъпки те .Казвам ви го от личен опит

# 82
  • Мнения: 630
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking

Не,не.Миленка,аз говоря за готова маска на Талодерма,на професор Пенев,която е с няколко вида киселини и камфор.Много е хубава.Аз лосионът,за който говорят момичетата по-горе не съм си правила,но те казаха,че се получава такъв ефект на пресичане

# 83
  • София
  • Мнения: 4 966
  Момичета,много е хубава маската на Талодерма с киселини.Тя не е конкретно за премахване на петна,но ако се използва по-дълго време,смятам,че ще има и такъв ефект,заради киселините.Има страхотен охлаждащ ефект,заради камфора.Аз много я харесвам и горещо я препоръчвам.
  За себе си се притеснявам да използвам тази домашна маска с маята,защото кожата ми е страшно чуствителна и не знам как ще ми се отрази,но се радвам за всички,на които помага
Успех на всички в борбата  bouquet
Наистина е хубава.
Аз не очаквах .
Ползвам я от седмица /не всеки ден/ и кожата на лицето почти ми се изчисти.
Бяха ми се появили мнооого пъпки.
Сега са останали само петънцата.

# 84
мили мами не използвай те какъвтой спирт той изушава кожата и я благоприятства за появата на пъпки.защо просто не си поръчане от сериата чаено дърво на орифлейм и ще забрави те за пъпки те .Казвам ви го от личен опит
Аз полсвах гела и тоника, но нямаше ефект  Sad

# 85
Аз пък се притеснявам за това с киселините, направих го а то стана като ариян  ooooh! дали трябва така да стане  Thinking

Не,не.Миленка,аз говоря за готова маска на Талодерма,на професор Пенев,която е с няколко вида киселини и камфор.Много е хубава.Аз лосионът,за който говорят момичетата по-горе не съм си правила,но те казаха,че се получава такъв ефект на пресичане
ееее аз пак не съм разбрала, а тази маска по аптеките ли да я търся,, тя за каква кожа е?

# 86
  • Мнения: 630
ееее аз пак не съм разбрала, а тази маска по аптеките ли да я търся,, тя за каква кожа е?

Ами предполагам,че я има не само по аптеките,а и по козметичните магазинчета.Струва около 7 лв ...и е за мазна кожа,нали е за пъпки все пак. Wink
На мен преди години ми я препоръча козметичка и от тогава редовно си я поддържам в наличност

# 87
  • Мнения: 20
Имам въпрос :имам големи многогодишни петна от слънце ,дали мога да я правя маската с мляко всяка вечер,ползвах какви ли не избелващи кремове до сега ,но ефект 0,а искам максимално бърз ефект омръзна ми да изглеждам ,като шарена козичка Laughing

# 88
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Талодерма се продава в аптеките на Лечител......

# 89
  • Варна
  • Мнения: 398
Записвам се и аз да следя темата.

Общи условия

Активация на акаунт