Тест за пътешественици

  • 3 930
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Играта е супер! Благодаря ти pina   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 461
И аз изкласих до 10-то ниво, ама си е голям зор с тази малка карта, иначе със сигурност всички щяхме да сме още по-добри Laughing

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Срам Embarassed Стигнах 7-мо ниво... като за магистър по география- много слабо ooooh! Ама и мишката ми е скапана, а картата- малка Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 747
Ох, за картата не знам, ама мишката и на мен ми е скапана и определено има значение. Много време се губи от мишката, а на по-горните нива, освен че въпросите са по-трудни и времето доста бързичко почва да върви!

Някой пробва ли се на отделни континенти - то някой писа, че е пробвал,де. Аз пробвах на Европа, ама положението е трагично... Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 9 979
А готино е на континенти, поне на Европа- докарах до 7 от 8 нива...сега отивам на Америките
Зарибих се....

ПП Изложих се...на Северна докарах до 4 Sad, а на Латинска до 9, ама си беше чист късмет последните няколко нива...

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 17:20 от Lana

# 20
  • Мнения: 3 622
Страхотно  Peace

# 21
  • Мнения: 2 575
Знаех за този тест, но не бях търсила линк-а. Супер, че сте го пуснали,но хич не е супер че успях само до 5-то ниво с почти 29 000, а то трябвало 30 000 за да преминеш натам Embarassed
Е, добре че другото ми нормално IQ е близо 140, че с тези 89 за травъл до никъде не го докарвам, а се мислех за умна  Mr. Green
отивам да тренирам!!!! Laughing Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 727
На континентите като че ли е по-лесно, аз изкарах от първи път Азия 8 ниво, а Европа 7  Wink

# 23
  • Мнения: 11 747
Хм,аз от континентите бързичко се отказах. Май ще взема да се пробвам пак, щом има добри отзиви...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Невероятно, но факт 11 ниво,а някой минавал ли е и 12?
Много е гадна картата на Европа - малка, с много държави. Не съм пробвала с отделните континенти.

# 25
  • Мнения: 3 241
Стигнах до 12 на света, но не успях да го мина Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 575
Браво на всички след 10-то ниво. Shocked Shocked Shocked

 Аз там си стоя и все не стигам 50 000, за да го мина. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 11 747
Я, с високите IQ-та да кажат - на 11 и 12 ниво, що за въпроси има??
Девня, България, Пътечка в Хималаите, Автобусна спирка в Хонг Конг??  Mr. Green Mr. Green

Аз вчера не съм играла и днес също, та си седя до 10-то ниво  Tired

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 14:58 от pina

# 28
  • Мнения: 3 241
Еми не кой знае колко по-сложни въпроси, по-скоро ти трябват повече точки и аз гледам бързо да целя държавата Simple Smile
Но най-вече си е късмет и повтаряне!

# 29
  • Мнения: 2 575
Не знам кой казваше, че Европа или по-точно континентите били по-лесни, но аз на 6-то ниво ( от общо Sunglasses за Европа имах такива въпроси, че на някои дори не знаех за какво говорят( там все пак дават само мястото, а не споменават държава или град) и ми се струва просто невъзможно за минаване.

Общи условия

Активация на акаунт