Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 304 441
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
вчера гледах "Кришна", Gery_Cherry наистина беше интересен и мн вълнуващ   newsm10

# 16
  • Мнения: 3 042
В коментарите на Кришна видях, че пише, че е продължение на  Koi..Mil Gaya /2003/. Някой гледал ли го е този?

# 17
  • Мнения: 329
В коментарите на Кришна видях, че пише, че е продължение на  Koi..Mil Gaya /2003/. Някой гледал ли го е този?

Да и аз го бях написала,ама пак за разбира за какво става въпрос. Simple Smile
Мисля че скоро ще излиза 3та час,ако не е факт вече.  newsm78
yozova^ , радвам се че ти е харесал. Party

# 18
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
аз не съм го гледала,но го намерих и може да го изтегля и да го гредам...ето къде го намерих http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Mil+Gaya+& … 19&incldead=1

# 19
  • Мнения: 0
yozova^  Salaam Namaste и фругия филм Fanaa съм ги гледала отдавна и незнам от къде ги бях теглила , може и някой приятел да ми ги е дал . сори потърси в DMCA-removal-from-Google или някой труг тракер. успех !
 newsm10

# 20
  • Мнения: 146
наи прекрасни индииски филм за мен е Kabhi Khushi Kabhie Gham превежда се нещо от сорта на през смях и през сълзи,горещо го препоръчвам на всички Hug

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
salaam namaste - http://www.seedpeer.com/details/818229.html
Fanaa - http://thepiratebay.org/tor/3560943/Fanaa_DVD-R
Любимия ми индийски филм е "Кама сутра" .

# 22
  • Мнения: 799
"Кама сутра" го въртяха доста дълго по кабеларките и ми беше писнал, но филмът е хубав.
Не съм много в час с индийското кино, но преди 2-3 години гледах "Black" (ако не му бъркам заглавието) - за едно сляпо и глухо момиче, което успя да се научи да говори и да завърши университет. Звучи блудкаво, но определено ми беше интересно.
Като дете много бях впечатлена от "Маюри" - за еднокраката танцьорка.  Mr. Green

# 23
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
скоро гледах Кама сутра и нещо не ми хареса.има доста по-добри от него  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 352
Последните два филма,които гледах и ми харесаха са Devdas и Aitraaz  Peace .Актрисите са много красиви  Flutter

# 25
  • Мнения: 3 622

ka_te_to гледах го и страшно много ми хареса  Peace

# 26
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
нали е много хубав,аз му се кефя много newsm10

# 27
  • Мнения: 1 655
Sега забелязвам че има таква тема
За 1 година сигурно изгледах 200 индийски филма от скука или от приятел който ни ги даваше безплатно всеки ден!
тА ЛЮБИМ МИ Е veer zara i Devdas имаше и един в превод се казваше-Никога не казвай сбогом, много хубав и много модерен филм!
Също и WAQT  е много хубав филм това се сещам сега ще погледна и ще допълня!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 043
Бих препоръчала Life in a Metro.

# 29
  • Мнения: 2 199
 Hug Моята тема  Crazy Crazy Crazy

Haathi mere saathi  Flutter разбирайте слонът мой приятел
Kabhi Khushi Kabhie Gham
Dil To Pagal Hai  Mr. Green
Kuch Kuch Hota Hai
Kal Ho Naa Ho  newsm45 newsm45 newsm45
Mohabbatein   cry cry cry

Общи условия

Активация на акаунт