Островът на изкушението - 4 част

  • 27 974
  • 563
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 425
В Здравей България Андрей каза, че Златка му се обадила около 6 часа тази сутрин , защото й било кофти след като излъчили снощната серия. Не била предупредила приятеля си, той дотогава не знаел какво се е случвало на острова м/у нея и Филип...нямам думи, но не съм изненадана, защото това момиче е особено ограничено.
За мен интелектът е неделима част от женствеността....


А къде може да се види предаването от сутринта?
Ето тук   http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=803&bm=2

# 511
  • Мнения: 912
Аз пък съм фен на Златото! Peace Кефи ме мацката и което си го има, си го има- тя и не претендира за повече Blush
Милена според мъжа ми не е толкова хубава и умна, щото гледала като теле  Laughing Пък Андрей всъщност не е толкова тъп, въпреки, че си превърта неговите изтъркани клишета, поне си личало, че бил прочел някоя и друга книга (май тази за вечната борба на мъжа и жената за тоалетната чиния беше Wink) Joy
А се оказа, че мъжът ми познава Тото от бившия си квартал и потвърждава за него, че е пич Peace
Малко съм голословна, ама тя КЛОНКА все успява да каже всичко  bouquet

# 512
  • София
  • Мнения: 2 840
Рачков - Какво мислите за световния мир? Златка Райкова - Не ме занимавай с глупости! Рачков - Кажете все пак какво мислите за световния мир! Златка Райкова - Сега ще видиш зад кулисите. Рачков - Накъде ще отиваме сега с колата? Златка Райкова - Е как къде!? Към Sin City!

Златка на конкурса Playmate Of The Year 2007

# 513
  • London, baby
  • Мнения: 800
Рачков - Какво мислите за световния мир? Златка Райкова - Не ме занимавай с глупости! Рачков - Кажете все пак какво мислите за световния мир! Златка Райкова - Сега ще видиш зад кулисите. Рачков - Накъде ще отиваме сега с колата? Златка Райкова - Е как къде!? Към Sin City!

Златка на конкурса Playmate Of The Year 2007
Тя от тогава блесна с особен интелект и чувсто за хумор!  hahaha

# 514
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Златка си е Златка.
Поне се забавляваше откровено мацката, докато Милена се скъса да позира горката.
Че тя, като страдаше и ревеше, беше чудна хубавица, бе, сякаш беше режисирана. И не излезе от образ, ей.

Нищо чудно, че Тото наговори куп идиотизми, за да не се развият нещата между тях.
Освен това е ужасно флегматична.

# 515
  • София
  • Мнения: 2 840
Тя от тогава блесна с особен интелект и чувсто за хумор!  hahaha
Добре казано Joy Joy

# 516
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ще ми е любопитно да видя Златето като водеща, а още повече, ако вземе хляба на Венетка  Twisted Evil

# 517
тази е такава куха лейка ,че дори сина ми, който е на 10год.беше изумен.Боже ,как може да има такива жени

# 518
  • Мнения: 67
Майкооуу, току що влязох във форума на предаването, Едрев и там се изявява, както и Златка май. Потресена съм!

Златка не пише там,дори не чете във форума.Андрей си пише обаче.
А нищо чудно да му се е обадила толкова рано,наистина й е много гадно.

Златка е писала днеска:

zlatka raykova

Re: Златка
prostitutki eftini stiga s toia i net niama mai koi da vi ebe,gorkite te . mersi za piara

Петък, 18 Януари, 2008 - 06:17
   zlatka raykova

Re: Златка rzykova
kotenca mrasni iska vi se da ste na moito mesto ama niama kak stane. Za parvi pat otvariam toia sait i mnogo vi se kefia 4e mi obra6tate tolkova vnimanie. vie vsi4ki ste moi gertvi kato filip.

Петък, 18 Януари, 2008 - 06:16

На което Андрей отговаря :

Андрей Едрев

Злато ко ти пука
Сядай пред телевизора в 08:30.
И довечера те чакам.

Петък, 18 Януари, 2008 - 07:01

# 519
  • Мнения: 4 435
Еми ето влезнала е в 6 часа.До снощи не беше влизала и каза,че няма да чете нищо нито в сайта нито по вестниците,но й е зле,заради Краси.

# 520
  • Berlin
  • Мнения: 11 351
не е гаранция, че е тя. и аз мога да се регна с името на някой участник. Peace

# 521
  • Мнения: 4 435
не е гаранция, че е тя. и аз мога да се регна с името на някой участник. Peace

Тя е.

# 522
  • Мнения: 1 952
Е нали не беше newsm78

# 523
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ако наистина е тя / в което доста се съмнявам - по скоро ми звучи като 13-14 годишна тинейджърка/, това говори достатъчно красноречиво за умствения и капацитет  Rolling Eyes. Направо не си струва да се обсъжда...

# 524
  • Мнения: 4 435

Не е спала,сутринта е влезнала за първи път и е писала.

Ако наистина е тя / в което доста се съмнявам - по скоро ми звучи като 13-14 годишна тинейджърка/, това говори достатъчно красноречиво за умствения и
 капацитет  Rolling Eyes. Направо не си струва да се обсъжда...


Нормално,за наранен човек да заема такава позиция.Да,смешно е,но абсолютно разбирам,като знам какво  й е в момента и как се благодареше,че поне майка й я няма и баща й е заминал вчера през деня.

Общи условия

Активация на акаунт