Островът на изкушението - 4 част

  • 27 887
  • 563
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 290
Аз да открия темата на края на предаването Simple Smile ама по-добре късно,отколкото никога Simple Smile
много точни неща сте изписали,поне това,което прочетох. Аз още не мога да се начудя наистина ли е възможно да има толкова нагли или тъпи мъже като Филип? Да си знае,че е сгафил и да парадира как истинския мъж си държи на обещанията на всяка цена.Тоя направо ме уби. А като разбра,че все пак са го снимали да вземе да каже,че това не било секс.Ей,представям си ако мъжа миме хване да си играя на някой с инструмента и да ми каже -продължвай да се забавляваш .Или пък аз да го видя и какво- да му се усмихна и да го оставя да забавлява момичето с вълшебните си ръце.Този или не мисли с главата си или няма нищо в нея.Направо и аз не знам.
А Милена определено и мен ме разочарова,макар да ми беше любимка в началото.Много наивна излезе . То бива да си късоглед,но пък чак толкова. Не разбира ли,че Тото си намери идеални извинение.Нямала нужда от нова връзка сега,ако не се били срещнали сега сяло да бъде друго.Дрън-дрън.Що не пита Милена дали няма нужда от нова връзка. И ако наистина беше влюбен в нея дали щеше да му пука,че имала нужда от време? А тя горката само търси при кого да се скрие,за да избяга от Филип. Даже и да от трън та на глог.
За Златето какво да кажа - нищо изненадващо.Тя е точно това ,което се очаква от нея.Какво има да я съдим.Поне не претендира за нещо,което не е.

# 526
  • Мнения: 1 952
Уф горката.
Айде сега. Филчо не я е изнасилил. Като се маа по цици по конкурси и виси по рафтовете на всяка втора будка, баща й и майка й къде са?

# 527
  • Мнения: 912
Добре де, защо трябва въобще умственият й багаж да подлежи на обсъждане- тя жената не претендира за Нобелова награда или за посланник в Брюксел примерно, както певицата Лилана. Дал й Господ и момичето не й е нужно повече да се напъва от това- заслужена й е титлата Мис Плеймейт според мен. И тези професионални охкания си вървят с нея.

# 528
  • на село
  • Мнения: 1 028



Нормално,за наранен човек да заема такава позиция.Да,смешно е,но абсолютно разбирам,като знам какжо и е в момента и как се благодареше,че поне майка й я няма и баща й е заминал вчера през деня.

Хубаво, наранена казваш. Само че за човек на нейната възраст поне малко би трябвало да помисли в перспектива. Не съм фен на предаването - никак даже, но като гледах предаването сутринта с Андрей, поне с едно нещо съм съгласна с него /перифразирам/ - Като знаеш какво ще види той, защо не го подготви по някакъв начин, а чакаш да го види по телевизията?
Сега и да седи и да плаче - късно е либе...

# 529
  • Мнения: 1 294
Абе айде бе гадно и било... да не би да не е била там. Да му е казала навреме на момчето, какво, да не е смятала, че някак си няма да разбере? Пък и какво се дразни, че я обсъждат, не се иска много акъл да се сетиш, че ще те разнасят като участваш в подобни продукции.

# 530
  • Мнения: 3 268
Милена и на мен в началото ми беше много симпатична,но в последствие се оказа много глупава и голяма позьорка.Повтаряше едни и същи фрази като развален грамофон.В началото се чудех какво прави жена ,като нея с тоя прост Филип,но после разбрах,че всъщност са си лика прилика.Много е гадно това,дето трябваше да му гледа и слуша подвизите и за това я съжалявам.
Златито пък според мен е готина.Руса,секси,чаровна,забавна,глупавичка-идеалът за жена на всеки втори средностатистически мъж.А,и с цици!

# 531
  • Мнения: 4 435
Пууу,ай пак скочихте.Сакън да не каже човек нещо.И аз това исках да й кажа-що не го подготви,или защо го напражи,като знаеш,че само това чакат за да го покажат.Но беше достатъчно притеснена и объркана за да й казвам такива неща.Тя не може да е тъжна ли,да е наранена?Много хубаво каза  msbilt .С всяка нейна дума съм съгласна. Пък едно е да си на корицата на  Плейбой,друго е баща ти да чуе как пъшкаш и казваш на някого,че умираш.Хубавото е,че тя никога не се е правила на нещо,което не е.Просто си е истинска.

# 532
  • Мнения: 1 294
Оле Славче, като го каза така, от нея верно ще излезе идеална Мария Магдалена. Хем греховна, хем с чувства... айде моля...

# 533
  • Мнения: 4 435
Оле Славче, като го каза така, от нея верно ще излезе идеална Мария Магдалена. Хем греховна, хем с чувства... айде моля...


Добре бе,тя с какво е по-различна,че да не може да изпитва чувства?Какво толкова странно в това да?

# 534
  • Мнения: 5 290
ами така си е,с какво е по-различна от Филип.И той си мислеше,че няма да има проблем,щом няма да го види Милена.Явно и Златка си е мислела,че няма да я видят родителите й. Защо да не се чувства зле.

# 535
  • Мнения: 1 802
тя никога не се е правила на нещо,което не е.Просто си е истинска.
Ами дааа Златка =  патка  Joy сега пък и чувства изпитвала...  Shocked Че и сега тръгнала да мисли за майка си и баща си  Close ба*ти и кухата лейка.

# 536
  • Мнения: 4 435
тя никога не се е правила на нещо,което не е.Просто си е истинска.
Ами дааа Златка =  патка  Joy сега пък и чувства изпитвала...  Shocked Че и сега тръгнала да мисли за майка си и баща си  Close ба*ти и кухата лейка.

Сигурно аз съм много тъпа,защото не ви разбирам.Каквато и да е,каквото и да прави,тя е човек и има чуства, да.Тука пък само девствени сме се събрали.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 672
Изчетох всичко, което сте написал и едно не мога да разбера - сега Златка е гузна пред някого ли?  newsm78 Или се срамува от това, което е правила ?

# 538
  • Мнения: 1 313
пред гаджето си е гузна

# 539
  • София
  • Мнения: 2 968
Изчетох всичко, което сте написал и едно не мога да разбера - сега Златка е гузна пред някого ли?  newsm78 Или се срамува от това, което е правила ?

Ако е гузна, аз не знам защо ще е гузна!!! Ти ще бъдеш ли гузна, ако задаваш въпросът:"Сега ще ме е..ш ли, или няма да ме е..ш?" ??????????????????

Общи условия

Активация на акаунт