Островът на изкушението - 4 част

  • 27 883
  • 563
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 54
Незнам дали е мазнене ама си е лигавня от всякаде. В детската градина е по-добре Crazy
Що не пуснете тема кой застава зад Slav4e_Av4e  и кой зад Андрю  Twisted Evil, или пък кой на кого лиже задника  Twisted Evil

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега пък мазнене на Slav4e ooooh!

Опа, мацка, да не си станала спонтанен фен на Андро???!!! Joy

Абе, признавам, че ако въпросната статия имаше и най-малко интригуващ характер с удоволствие бих се признала за кърджалийската мома Лина.

Викам, ако си навита, да вземем дружно да станем кореспонденти на вестник "Шок",не - по-добре на "Уикенд", щото ти имаш повече инфо.С останалата част - свободни съчинения по картинка - ще се заема аз.
После ще искаме хонорар както от вестника, така и от всички участници, които ще споменем, естествено и от СИА, щото пиарът им адски куца в тоя формат. Joy

К'во ще кажеш? Mr. Green

# 77
  • Мнения: 54
КЛОНКЕ, хора всякакви!Обаче да ти кажа доста преувеличаваш, направо си крайна.С каскета си имате приказка тук, ама не е учтиво да обиждаш приятелката му, след като тя и дума не е написала за теб.КАСКЕТ, защо оставяш да говорят така за приятелката ти ?След като не ти пука какво говорят за теб, ок.Ами за нея пука ли ти ??

# 78
  • Мнения: 1 952
КЛОНКА, трябва да цакаме и процент на каскета, че гледай как сецна на Славка. Има си запазена марка човекът.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 840
С Андрей сме се разбрали,виждам,че ми се е извинил и тука.Така че смятам темата за изчерпана вече.

Славче, мяй трябва в много прав текст да ти го кажа - изпадаш в положението на КикитУ - Андро сипе простотии, ама после се разбирате и сте си дружки.

Кики я псува на майка, рече, че "пикаела"бебета, обяви я за досадна лепка, за ненормална ревнивка, а тя е потънала в лиги от щастие, че му носи годежния пръстен.

Теб те нарича помияр/в неговия правописен вариант е помиАр/, казва, че му се мазниш, обявява те за боклук, после.........разбрали се били и случката приключила.

В началото на живота си, но ако допускаш разни селски комплексари да те обругават, за да се правят на велики, щото няма с какво да блеснат по природа, да знаеш, че това е непростимо.

Някой тук цитира майка Тереза и думите й за прошката, аз пък ще ти цитирам Елинор Рузвелт, която казва, че човек може да бъде толкова унижаван, колкото сам позволи.

Всяка уважаваща себе си жена не би допуснала да има в своя кръг хора като Андрей.Те са обидна компания.Мен би ме било срам.


# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКЕ, хора всякакви!Обаче да ти кажа доста преувеличаваш, направо си крайна.С каскета си имате приказка тук, ама не е учтиво да обиждаш приятелката му, след като тя и дума не е написала за теб.КАСКЕТ, защо оставяш да говорят така за приятелката ти ?След като не ти пука какво говорят за теб, ок.Ами за нея пука ли ти ??

Не я обиждам ни най-малко.
Фактът, че след всичко, което каскетът изговори за нея в национален ефир, тя е с него, е единствената причина да нямам ласкаво мнение за нея и да мисля, че има някои емоционални проблеми, които трябва да разреши с компетентна помощ.

НАправо ме изумяваш с призива си към каскета да защити честта на приятелката си. Ти май не си чула как звучно я псува на майка и как се гаври със загубата й, казвайки, че жените "раждали" бебета, а тя ги "пикаела".

# 81
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА, трябва да цакаме и процент на каскета, че гледай как сецна на Славка. Има си запазена марка човекът.

Аз за него няма да пиша, що ли пък да му правя услуги, да не съм му приятелка.
Ще го оставя сам да си пише.То е ясно, че или СИА сами си поръчват материалите или някой от участниците пише Joy

Не вярвам "ШОК" дори да са си измислили сами материала, щото шоуто е достатъчно скучно, за да бъде новина.То затова и толкоз кратък е текстът.

# 82
  • Мнения: 1 952
Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака.
Още щом я чух Кикиморка с цветистото й обяснения как  нещо плоьокнало в тоалетната, тя се пипнала отдолу и миришело на мърша .... нещата ми се изясниха.

# 83
  • Мнения: 4 435
Ооооо в никакъв случай не съм забравила или простила думите. Naughty И в никакъв случай не сме дружки или част от една компания.Просто пак се започна едно писане на лична,как ми се били мазнили,гледам и тука на някои много им пречи ,та затова казах да приключат.Много се притесняват като стане дума за мене.Пък какво остава,когато някой каже,че застава зад мене.Място не си намират от яд част от съфорумките. Joy

# 84
  • Мнения: 54
Надеждата умира последна.Може пък и да му е просветнало на човека.На мен никак няма да ми е приятно да ме обиждат ( или да говорят зад гърба ми ) пред мъжа ми  и  той нищо да не направи или каже в моя защита.Обидно е.

# 85
  • Мнения: 1 952
Славче, много си ми е удобно мястото.
Не всички живеем виртуално.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 840
Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака.
Още щом я чух Кикиморка с цветистото й обяснения как  нещо плоьокнало в тоалетната, тя се пипнала отдолу и миришело на мърша .... нещата ми се изясниха.

Аз неслучайно казах, че биха били прекрасен обект за изследване от психолози и психиатри.
И естествено че са си се намерили, то алтернатива нямат, комай.

Тя го лъже, че е бременна, той я лъже, че мадамите го харесват......
Чудна двойка са.
Чакаме поколението. Joy

# 87
  • Мнения: 1 196
Честито Годежен пръстен на Кики!
Абе,хора тази тема защо се превръща в такова огромно оплюване!?
Айде,Андрю да разкаже как е предложил на Кики,ще е много по-интересно! Flutter

# 88
  • Мнения: 2 152
Темате се превърна в тип - сбирка на махленски клюкарки и квачки Stop
Стига вече засрамете се - кой такъв, кой онакъв....
Дойде Андрей пална фитила и сега ви гледа сеира

# 89
Андрей, всяко твое движение цели да покаже що за мъжкар и чудо на природата си. Повярвай ми, опитах се да те харесам заради "банските на лалета и моите сини очи". Ама, цък ! Сега със сигурност отговора ти ще е, че те "боли сакса" за моето мнение.  Не, че и на мен ми дреме каква ще бъде твоята реакция, де. Обаче не разбирам и как и каква политическа кариера градиш вече 17 години като непрекъснато обясняваш на цял свят, че не ти дреме - че ти си антипод на дипломатичността. Да не говорим за изказа ти-така се изразяват само наистина дивите селяни, които контактуват само с представители на животинския свят. Няма да зле все пак да се опиташ да се промениш и да се държиш подобаващо за годините си. Мани родителите и тяхното безполезно влияние върху теб. Ти си на път да станеш родител, помисли на какво ще учиш собствените си деца.
Иначе всеки да си живее живота, така както му харесва. Стига да не пречи на останалите...

Общи условия

Активация на акаунт