Островът на изкушението - 4 част

  • 27 846
  • 563
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 802
И не се стресирай, ако се окаже, че даваш наклон на чурката му, щото т'ва не е обикновено пикало, а "сакс" и го бОли. Joy

 smile3506 smile3532
Евала, Клонке!  Hug

# 61
  • Мнения: 89


Има и такива хора - недодялани, прости, но по душа са добродушни.Този комай е такъв.Не го съди.

   Кой е дУбРудуШЕН АнДРеЙчУли . Бряххх че не съм я разбрала аз таз добрудУшНосТ. ААААаааа те тЪй му викали на тВа  newsm78 #Crazy

# 62
  • варна
  • Мнения: 1 830

Той е обикновен застаряващ провинциалист без пари, но с желание за популярност.Това е нормалната му стилистика.

Има и такива хора - недодялани, прости, но по душа са добродушни.Този комай е такъв.Не го съди.
Е, това е много точно казано  bouquet smile3521 smile3501

# 63
Дразнят ли те снимките ?
И утре пак ще има снимки.
И не моа се сетя ти пък коя беше Клонке, че да казваш как и колко трябва да живее един 36 годишем мъж.
Хубавото за мен е че поне живея...хехехехехех.
Явно за разлика от теб, но споко.....ще поживея и заради теб.
Simple Smile
С добрите съм добър с лошите лош, със злобните великодушен.
С такива като теб безраличен.
Майка ми и баща ми не са ме променили че ти ли.
Наивници на средна възраст.
Малко сте ми като стадо с главна овца Клонка.
Каже Клонка юруш на стадото и стадото тръгва.
Само, че от време на време селския овчар Андрейчо идва и ви набива канчетата.
Истина боли, ама мен ме "боли сакса" за тези които не я приемат.
Със Славка съм си говорил и пак ще си говоря и то без посредничеството на Клонка Давидова.
Славчето не ми е приятелка, може някой ден да ми стане но не е.
Просто някой с който си пишем в Нет-а.
А новината я има, само че не сте я разбрали.

Той е обикновен застаряващ провинциалист без пари, но с желание за популярност.Това е нормалната му стилистика.

Има и такива хора - недодялани, прости, но по душа са добродушни.Този комай е такъв.Не го съди.
Е, това е много точно казано  bouquet smile3521 smile3501

Пари за какво ?
Пари колко ?
Булка, изял съм те на саралии и съм те изпил на Кока Кола отдавна.
Политическата ми кариера е от 17 години и е в тийн възраст.
Така се става политик с много гледане слушане и опит.
Колко политичета са минали през мен толкова бройки нямаш.
Ами то едва ли има какво да добавим към портрета на Андрей. Той сам го прави във всяко издание на шоуто. Адски е жалко когато един 36 годишен мъж, с политически амбиции, с претенции на мъжкар да нарича "в ефир" едно младо момиче помияр. На всичкото отгоре без всякакво основание. Второ, цялата група от участниците в Островът и особено Андрей и Кики знаят много добре, че Славчето им е приятелка. Иначе нямаше да им преживява толкова историите. Нейсе, едно от прозренията на майка Тереза беше, че най-голямата сила е прошката...
Не разбрах само каде съм проявил претенциите си че съм мъжкар.
Такъв съм какъвто съм.
На някой им харесва на някой не.



# 64
  • Мнения: 1 952
Как съм назаднала от драмите тука....

# 65
  • Мнения: 54
Що не се разберете на лични  Twisted Evil и без това темата е скучна .

# 66
  • на пистата
  • Мнения: 5 854
не знам кой е информатора ,но след една прочетена тема тук вече знам,че е от форума и андрей е прав.

# 67
  • Мнения: 2 425
А аз как му се вързах на това предаване и какви си ги мислех за участниците  ooooh!  Сега осъзнавам, че за пореден път телевизията ме е метнала  hahaha

# 68
  • Мнения: 2 152
Тук наистина е интересно Simple Smile

Ама много обиждате бе момичета. Какво толкова ви е направил. Не знаете със сигурност, дали Славче е права, дали Андрей Naughty
Различни хора, различни характери
Андрей  ме кефи затова, че казва винаги каквото му е на душата. Евала Peace
По-добре ли е п..ка като Филип Sick

Андрей пожелавам ви да сте щастливи с Кики. Щом толкова преживяхте и след всички кавги и обиди сте заедно, значи се обичате

Всеки да си живее живота, както намери за добре Wink

# 69
  • Мнения: 4 435
Мерси на всички,които застанаха зад мене. Hug  bouquetС Андрей сме се разбрали,виждам,че ми се е извинил и тука.Така че смятам темата за изчерпана вече.

# 70
  • Мнения: 307
Ама той хубаво е откровен, но не може ли да бъде и малко възпитан, поне да изразява бурните си емоции с
по-членоразделна реч.
Slav4e_Av4e, да не ти пука.  Peace

# 71
  • Мнения: 329
Slav4e_Av4e , и аз заставам зад теб  Hug

# 72
  • Мнения: 1 952
Сега пък мазнене на Slav4e ooooh!

# 73
  • Мнения: 4 435
seductress , Gery_Cherry благодаря ви. Hug


The same myself ,никой не се мазни.Хората имат мнение и си го изказват.Както ти не ме понасяш, така други ме харесват.Светът е интересен точно заради това,че не всички са еднакви.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
Mале, каскете, колко думи си изредил, а над тях няма снимки, което ти е неприсъщо. Освен в случаите когато пишеш виртуални писма за раздяла на Кики, де.И тогаз нижеш думи като същински Петрарка.
Направо съм втрещена.

Виж сега - тотално неграмотен си. Вече ти го казах най-добронамерено, но ти си рецидивист.Не вярвах, че е възможно човек над 7-годишна възраст да пише "каде", защото дори няма някаква редукция на гласната, че да мислим за възможно фонетично объркване.

Що се отнася до 20-годишната ти политическа "кариера", видно е докъде си я докарал. Ако тъпченето на едно място за теб е танц с времето - О.К. - денси си, само не се изживявай като човек с кариера в областта.

Тичай сега да прегледаш пресата, дано някой се е сетил за твоята особа и е понаписал нещичко. Ако ли не - пиши сам, анонимничко, пак по-добре сам да си съчиняваш новините, отколкото да изчезнеш от медийното пространство.
И не забравяй да ни уведомиш, че да имаш аудитория.

Впрочем, Андрей, само да ти кажа - не познавам човешко същество от женски пол, което, преживяло спонтанен аборт, бъде опозорено със скверни слова пред цялата страна, би се върнало при "бащата" на изгубеното си дете.

Не познавам и човешко същество от мъжки пол, което се съмнява, че приятелката му инсценира спонтанен аборт и след като публично се подиграва с неуравновесения й и вероятно патологично увреден мозък, после решава да се жени за нея.

Хора като вас са в основата на много учебници по психиатрия. Всяка твоя дума тук допълва образа и клиничната картина, така че - ако скоро вместо в жълтата преса се разпознаеш в някой научен труд по психиатрия или в по-добрия случай - по психология, не тичай тук да се питаш кой ли помияр ти го е причинил.
Отсега поемам вината Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт