Островът на изкушението - 4 част

  • 27 803
  • 563
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Мога да си се пенява кадето си искам

Ужасно си неграмотен.
На твоята възраст е безнадеждно положението, ама аз да си го кажа.

Шоуто е скучно.

Ти си ненормално мелодраматичен.

Това са фактите.

"Шок" е шокиращо нежен с този провален формат.
Вероятно това е причината, поради която ти реши да се появиш тук, че да ни подтикнеш да прочетем нещичко, щото даже и тази тема съвсем загина от липса на интерес.

Андрей, не става звезда от теб, вземи се плоди с КикитУ, тогава присъствието ти в този форум ще е по-адекватно, надявам се.
И да не забравиш да я държиш в тигана, да "цвърчи".Макар че, липсата на алтернатива ще ви държи винаги заедно. Мисля, че може да я махнеш от печката, все ще сте си двамцата.

# 46
  • София
  • Мнения: 625

Защо си толкова груб винаги в изказванията? Не отговаряй ако не искаш...просто ми е интересно!
Ако решиш да отговориш ... не смяташ ли че така обиждаш хората...и не ти ли пука?!?

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
Аня, каскета не е груб.
Той е обикновен застаряващ провинциалист без пари, но с желание за популярност.Това е нормалната му стилистика.
Пример за това, че всъщност това си е му е обикновеният начин на изказване е приятелката му, която "пикае бебета" и "цвърчи в тигана", пък още си е с него и хич не му се сърди.

Има и такива хора - недодялани, прости, но по душа са добродушни.Този комай е такъв.Не го съди.

# 48
  • София
  • Мнения: 625

Този комай е такъв.Не го съди.

Далеч съм от идеята да го съдя ... просто ми е любопитно...

# 49
  • Мнения: 4 292
Какви интриги. Ако не беше толкова тъжно, щеше да е направо смешно!  Confused

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Нито е тъжно, нито е смешно.
СКУЧНО Е!!!
Ей това е непоправимо, за жалост. Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 890
 Съгласна съм с Клонка, аз повече чета тук, отколкото пиша, но този път не успях да се стърпя:
 Андрей, като си е между теб и Славка, има лични, скайп и куп други опции. След като идваш тук и правиш драми пред всички, няма да се сърдиш на коментарите после. Затова е този форум.  Peace
 Боже, обяснявам като на ученик в трети клас втория срок !  Crazy

# 52
  • Мнения: 912
За много години на всички пишещи тук! Hug
КЛОНКЕ, не мога да не вляза и да не ти кажа едно newsm10  love001
Така ме развесели -с каскета така разведрявате обстановката независимо. Joy
Андрей, не става звезда от теб, вземи се плоди с КикитУ, тогава присъствието ти в този форум ще е по-адекватно, надявам се.
И да не забравиш да я държиш в тигана, да "цвърчи".Макар че, липсата на алтернатива ще ви държи винаги заедно. Мисля, че може да я махнеш от печката, все ще сте си двамцата.
Жестоко! smile3501
Slav4e_av4e, мила, искам да ти кажа, че съм изцяло на твоя страна  Hug- който е чел постингите ти във форума може сам да прецени, че си свестен човек, който няма нищо общо с така цитирана личност в "Шок".  bouquet

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 19:42 от msbilt

# 53
  • Мнения: 4 292
Абе кой е този Андрей? От острова ли? Уф..  Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 1 890
 И още нещо : човек, който си е изтипосал снимките къде ли не, и то с толкоз цветущи коментари, че всеки прохождащ журналист без проблем може да си съчини разказ по картинки, не знам какви претенции може да има...Чудно ми е просто... Thinking Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
 Боже, обяснявам като на ученик в трети клас втория срок !  Crazy

Е, там ти е грешката.
Пробвай като за първи клас.

И не се стресирай, ако се окаже, че даваш наклон на чурката му, щото т'ва не е обикновено пикало, а "сакс" и го бОли. Joy

Нежно, мацка, нежно с Андро, щото е чувствителна душа.
И повтаряй по няколко пъти - за по-сигурно, че ще бъдеш поне малко от малко разбрана.Барем 2%, пак ще е постижение.

# 56
# 57
Ами то едва ли има какво да добавим към портрета на Андрей. Той сам го прави във всяко издание на шоуто. Адски е жалко когато един 36 годишен мъж, с политически амбиции, с претенции на мъжкар да нарича "в ефир" едно младо момиче помияр. На всичкото отгоре без всякакво основание. Второ, цялата група от участниците в Островът и особено Андрей и Кики знаят много добре, че Славчето им е приятелка. Иначе нямаше да им преживява толкова историите. Нейсе, едно от прозренията на майка Тереза беше, че най-голямата сила е прошката...

# 58
  • Мнения: 487
Немога да разбера кой и защо предположи че тази Лина от Кърджали е Славчето?  newsm78 
Я да не се обельосва приятелката ми! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 59
Пнеже тя е им е ревностен фен и си контактуваше с тях непрекъснато. А никой от участниците в шоуто не се сеща, че в написаното няма НОВИНА. Просто съставени изречения, които не са тайна за абсолютно никой, който се интересува от това шоу. А па тоя репортер просто трябва да го изгонят от работа поради абсолютна бездарност! Поне скандалче да беше измислил, нещо по-пикантно да беше публикувал. Да не говорим пък за факта, че 99 % от самите участници и персонала около тях си продават историйките само и само да са в центъра на вниманието. Абе, толкова са ограничени, че не могат си спретнат и по един пиар като хората... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт