Коя марка бебешки шишета?

  • 28 832
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Ползвала съм шишетата на Chicco, Avent, Dr. Brown's, Playtex, Nuby, Bebeconfort и Тommee Tippee Closer to Nature и според мен най-добрите шишета са точно последните.В момента ги ползвам за дъщеря ми и съжалявам, че не ги поръчах още когато сина ми имаше нужда от шишета.
Може да звучи пресилено , но според мен са най-добрите в света!
Серията Closer to Nature е просто страхотна!Дъщеря ми отказваше биберон под всякаква форма, но тези ги прие без проблеми и започна да се храни.Формата им е максимално приближена до тази на майчината гърда.
Ето за това говоря:

 и биберона
Ето и линк

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Ползвала съм шишетата на Chicco, Avent, Dr. Brown's, Playtex, Nuby, Bebeconfort и Тommee Tippee Closer to Nature и според мен най-добрите шишета са точно последните.В момента ги ползвам за дъщеря ми и съжалявам, че не ги поръчах още когато сина ми имаше нужда от шишета.
Може да звучи пресилено , но според мен са най-добрите в света!
Серията Closer to Nature е просто страхотна!Дъщеря ми отказваше биберон под всякаква форма, но тези ги прие без проблеми и започна да се храни.Формата им е максимално приближена до тази на майчината гърда.
Ето за това говоря:

 и биберона
Ето и линк

Аз съм голям фен на тези шишета, но къде ги продават в БГ... newsm78?!
Имам само едно, което са ми носили от Англия. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 663
Моите ги поръчах от Англия и ми ги доставиха за седмица, обаче биберните бяха 0+, за да не поръчвам пак от там минах през Премама, имат ги в каталога и ми доставиха по 4 биби от другите 2 размера.

# 18
  • София
  • Мнения: 717
Констанс, лесно ли се мият? Виждам, че не са и скъпи... Rolling Eyes

# 19
# 20
  • Мнения: 2 663
Констанс, лесно ли се мият? Виждам, че не са и скъпи... Rolling Eyes
Да, категорично!

# 21
  • Мнения: 260
всичко зависи от биберона  bowuuоткойто ще пие бебЧО.аз купих най различни защото на авент напр.бибероните са много твърди и тя не ги искаше а по меки са на чико.разликата е и в отвора на шишето.не всички биберони стават на всяко шише.и не е хубаво твърде много да се ползва едно шише подобре по евтино зада не чакаш да се изтърка картинка или....направо хвърляш Wink

# 22
  • Мнения: 6 461
За децата ми съм ползвала Авент и Камера

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз от самото начало взех шишета на Авент и малката ги прие добре ! Единственото което не хареса и отказва да използва е магическата чаша на Авент. Сега обаче взех едно шише на Нуби за вода и Анди е направо влюбена в него . Вече пие вода с удоволствие и в необходимите количества ! Peace

# 25
Използваме само на Авент

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Ползвала съм само Нуби, та не мога да направя сравнение, но пък мога да ги похваля.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стъклено ... bebe confort

# 28
  • София
  • Мнения: 1 481
Nuk, Chicco.
Avent за мен са скапани, само рекламата им е голяма.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт