Има ли нещо по-добро от еспумизан и саб?

  • 9 159
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Няма лек за коликите. Търпение и здрави нерви  Hug

# 31
  • Мнения: 128
ЛЕФАКС- но го няма в България.
ДОЛЧЕ- НАНА мисля че се казваха някакви италиански на билкова основа.

# 32
  • Мнения: 189
Ползвах Еспумизан и съм доволна.

# 33
  • Мнения: 100
zdraveite!
I nie sme v perioda na nai silnite koliki. Po4nahme sys Sab, no mnogo byrzo priviknahme kym nego. Sega s Espumizan L e malko po dobre no privikvame i kym nego. Pory4ah si infakolot angliya. 4akam s netyrpenie d mi go donesat, 4e da mojem da pospim malko.  #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 155
Има английските капки Инфакол. На нас ни помогнаха много. Имахме УЖАСНИ колики...

# 35
  • Мнения: 2 960
Има английските капки Инфакол. На нас ни помогнаха много. Имахме УЖАСНИ колики...
Peace

# 36
  • Мнения: 1 685
бейби нос -много ни помогнаха Peaceстрашно съм доволна

# 37
  • Мнения: 469
 Бейби нос бяха нашето спасение! Много съм доволна пробвала съм и други но тези бяха най успешни  bouquet

# 38
  • Мнения: 232
Три месеца и половина не бях на себе си от тия колики.При нас бяха ДЕНОНОЩНИ.,тук там с някоя друга почивка.Изпи дузина шишета еспумизан и саб-нищо.Знам ,че лекарствата за колики леко успокояват и толкова.Не премахват болката.

# 39
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Ние пробвахме Саб, Еспумизан /който ни запече/, и единствените които ни помогнаха са английските Инфакол, но трябваше да изпие 2 опаковки...Все пак коликите ни станаха малко по-малки и не се усещаха.... УСпех



Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 48
При нас помогна Лефакс-изпратиха ни го от Германия- ефекта се усети още на 3-4 вземане.

# 41
  • Мнения: 403
При нас капките саб ни запичаха.Давах й чай на Хипп против колики.Божествена работа е този чай.лично мнение.

# 42
  • Мнения: 254
Момичета, по колко давате от Еспумизан? На всяко хранене ли!?

# 43
  • Мнения: 2 807
Инфакол капки много успокоиха коремчето на племенника ми  Peace

# 44
  • Мнения: 2 111
От Еспумизан и Саб симплекс нямаше ефект.
Бейбинос ни помогнаха.Имахме колики 3 седмици само и то не толкова силни.

Общи условия

Активация на акаунт