Магазин Jumbo-2

  • 134 883
  • 845
  •   1
Отговори
# 585
  • софия
  • Мнения: 1 745
Има кухня на Фишер ,за по-големички  дечица  Peace!
Ако търсиш тази,която я имаше около Коледа
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pid … 26&pcat=bulnl
нея я няма .

# 586
  • Мнения: 180
дали има кенгура на чико? от тези с легналото положение? и колко ли струват в джъмбо newsm78

# 587
  • софия
  • Мнения: 1 745
дали има кенгура на чико? от тези с легналото положение? и колко ли струват в джъмбо newsm78
Има някакво на чико,но незнам дали е това,което търсиш и колко струва  Thinking

# 588
  • Мнения: 684
дейзи г или някой знаещ, кой точно модел е лятната количка на чико,плс  Flutter и в какви цветове, ако се сещате  Hug
Имат тази лятна количка на Чико - Ct 0.6, 100 лв., само в този десен е.

# 589
  • Мнения: 4 156
Днес след работа минахме набързо. Триколките не ми харесаха. Имаше само един модел с метално кормило и беше доста бебешки. Той струваше 99 лева. Другите пластмасови триколко бяха по 30 (или 20 и нещо - не помня) и 50-60 лева.

Но имаше много хубава пързалка на Little tikes за 160 лева - средния размер. Ако не си бях разпределила вече заплатата направо бих я купила. Много ми хареса.

# 590
  • Мнения: 1 531
много мерси   bouquet сенникът е малко странен,но предоплага, че слънцето го сприа бутащият количката, а пък е плюс че може да вижда какво прави детенце  newsm78

# 591
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Има едни много красиви свещи в момента - пише "великденски" - знаете ли за какво са, за църква ли или е някаква гръцка традиция да се подаряват за Великден примерно? newsm78

Но наистина са много красиви и има хиляда разновидности сигурно.

# 592
  • София
  • Мнения: 7 040
Има едни много красиви свещи в момента - пише "великденски" - знаете ли за какво са, за църква ли или е някаква гръцка традиция да се подаряват за Великден примерно? newsm78

Но наистина са много красиви и има хиляда разновидности сигурно.
А има ли някакви интересни великденски украси? Ох, нямам време да отида и само ви чета.

# 593
  • Мнения: 8 999
Има едни много красиви свещи в момента - пише "великденски" - знаете ли за какво са, за църква ли или е някаква гръцка традиция да се подаряват за Великден примерно? newsm78

Но наистина са много красиви и има хиляда разновидности сигурно.
А има ли някакви интересни великденски украси? Ох, нямам време да отида и само ви чета.

Ходих преди няколко дни. Великденска украса имаше, но не беше нещо изумително. Но все пак е по-добре, отколкото по разните сувенирни магазини и цветарници. Имаше кошници-зайци, разни други панерчета, свещи-яйца и още куп джунджурии. Добре че бързах, а и нямах много пари!

# 594
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
дейзи г или някой знаещ, кой точно модел е лятната количка на чико,плс  Flutter и в какви цветове, ако се сещате  Hug
Имат тази лятна количка на Чико - Ct 0.6, 100 лв., само в този десен е.


Има и в червено-оранжево

# 595
  • Мнения: 1 531
дейзи г или някой знаещ, кой точно модел е лятната количка на чико,плс  Flutter и в какви цветове, ако се сещате  Hug
Имат тази лятна количка на Чико - Ct 0.6, 100 лв., само в този десен е.


Има и в червено-оранжево
мерси  Hug а дали знаеш други летни модели на чико и други амрки очаквате ли? мерси превдарително  bouquet

# 596
  • София
  • Мнения: 5 721
Дейзи,а по летни нещица,дрешки нещо има ли вече?
Аз много се чудя дали да не си взема такава количка на Чико,спер лека е и за в колата удобна Thinking

# 597
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има лятна количка на Джамбо, но е без сенник отгоре и струва 40 лв.

Пролетни и летни дрехи почнаха да пристигат, но още не са събрали по-дебелите и няма къде да ги наредят. Надявам се до 1-2 седмици да смогнат.
Ще продаваме сандали и сабо, не само буйки.

# 598
# 599
  • София
  • Мнения: 6 260
ДейзиГ, кога ще вадите сандалките? На мене ще ми трябват за 30.03. някакви "по-официални". Ади имаше едни такива розови с малко сребърничко, китайски, от изкуствена кожа, ползвахме ги единствено за "принцеския" й тоалет, естествено върху чорап/ чорапогащник, но й умаляха. Тия майка ми й ги беше взела за 15 лв., като накрая ги намалиха на ... 5 лв., но излезнаха сравнително здрави, свършиха чудесна работа, а и най-итересното на малката й бяха удобни.  Та нещо такова търся. Hug

Общи условия

Активация на акаунт