изненада ли е?

  • 2 521
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Какво значи, че чакаш някой от летището
да се включи. Като че си в детска градина.
Ако искаш да въртиш нещо и да ползваш
уреди, ток, пространство някъде, редно е
ти да се свържеш със съответните отдели,
и да спазарите подробностите. Струва ми
се, че мъжът ти дори и да е Аксел Роуз, не
ще ти врътнат клипчето. Пак питам, колко
пари даваш? И по кои точно монитори си
представяш да връткат клипа на летището?

# 16
  • Мнения: 824
Според мен му направи изненада но в къщи
В къщи се старая да му правя често изненади,но мисля че тази ще има по-силно въздействие.И твоите мотиви ли са като на Chanel?

# 17
  • Мнения: 3 423
Всъщност ,може би го има и този момент.Представяш ли си,аз да съм направила всичко,което писах по-горе,а той дори да не забележи?!Но все се надявам,че като има звук от мониторите,няма как да не чуе гласа си. Embarassed

Ако си кацала на летище София, значи
знаеш, че първата ти мисъл е как да се
пръждосаш от залата. Честно да ти кажа,
никога не съм забелязвала нищо освен
посрещачите ми и изхода. Купи балони!
Поне 50. Надуй ги. Тях ще ги забележи.

# 18
  • Мнения: 824
Струва ми
се, че мъжът ти дори и да е Аксел Роуз, не
ще ти врътнат клипчето. Пак питам, колко
пари даваш? И по кои точно монитори си
представяш да връткат клипа на летището?
Joy Joy JoyВинаги се радвам на публикациите ти.За първи път обаче,засягат мен.Вече съм сигурна,че ще ми врътнат клипчето,разбира се, не на информационните монитори,а на тези,които и без това по цял ден пускат музика.

# 19
  • Мнения: 824
Купи балони!
Поне 50. Надуй ги. Тях ще ги забележи.
И това е идея.Благодаря!

# 20
  • Мнения: 2 161
Аз имам предложение,докато върви клипа с мъжа ти от време навреме да се включва глас от информацията,който да казва:Ние се обичаме,обичайте се и вие.

# 21
  • Мнения: 631
Това с балоните е добра идея.

Извън темата се сетих  за една случка преди време. На една приятелка мъжът и често пътуваше и с месеци го нямаше и дъщеря и я врънка "мамо, мамо айде да си имаме бебе, моля те мамо" Съответно тя обяснява че като си дойде тати ще говорим първо с него и т.н.т. при което малката се изцепва : " Ми мамо айде да го изненадаме с бебето"

# 22
  • Мнения: 824
Аз имам предложение,докато върви клипа с мъжа ти от време навреме да се включва глас от информацията,който да казва:Ние се обичаме,обичайте се и вие.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Освен това гласът може  да добави:Аз съм различна ,не съм емоционален труп,не се срамувам от чувстата,които изпитвам към моя мъж,обичам да го карам да се чувства специален и т.н.
Chanel,сама казваш,че
. в първите минути на посрещането всичко е в една бяла мъгла и нищо не виждаш и не чуваш..
за това мисля,че изненадата ще остане само за мен и за мъжа ми,никой друг няма да се натоварва с това,което съм му приготвила.За последен път ще кажа, не публична изява ми е целта,сигурна съм,че това ще остане незабелязано от останалите хора.

Общи условия

Активация на акаунт