Скоро съм пак във вашите редици

  • 3 190
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аманитка, моля се скоро пак да си бременна и всичко да е наред! PraynigПрегръщам те силно Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 35 951
amanita, много  съжалявам   Hug

# 18
  • Мнения: 205
Аманита,  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 370
Зори страшно много съжелявам за томва което ти се е случило,но знаеш че ще сме с теб както в добро така и сега!И пак отново заедно ще видим твоите две чертички които този път ще си растат без проблемно! Hug Hug Hug  bouquet

# 20
# 21
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Съжалявам за това което ти се случва! Но както казва моята доки, така е трябвало да стане и природата си знае работата! Следващия път всичко ще бъде наред!

 Hug Hug Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
мила Аманитка - много жалко ......прегръщам те силно , имай кураж! baby_neutral

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Много съжелявам мила, пожелавам ти скоро да се радваш на здраво бебче  Hug

# 24
  • Мнения: 1 765
Манчо  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 340
Мила, гушвам те много силно  Hug

Ако искаш да си спокойна, направи някои тестове, искай да ти дадат възможна причина...  Hug Вярвам обаче, че скоро ще имаш хубав, дълъг повод за радост.  Hug

# 26
  • Мнения: 206
Всичко е изписано няма да се повтарям, с теб сме! Кураж и вяра ти желая, бъди силна и знай, че това което не ни убива ни прави по-силни! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 539
Аманита,  Hug  Hug  Hug

# 28
  • Мнения: 39
Съжалявам за теб,мила.Бъди силна и гледай напред.Аз изживявам същото и никак не ми е лесно.Станала съм много заядлива и лоша.Не прави,като мен.

# 29
  • Мнения: 26
Оооооо миличка съжалявам  smile3518
Но не губи сила и кураж
След всяко зло идва хубаво нещо и ще видиш, че съвсем скоро ще се радваш на най-хубавото бебче. Целувам те и те прегръщам силно и те чакаме всички да се върнеш при нас и с нови сили да продължиш напред  Hug Hug Hug 

Общи условия

Активация на акаунт