Психолози и психотерапевти

  • 654 754
  • 976
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
Доц.Арнаудова newsm10.
По време на първият ми изпит “Диагностика и превенция на психическите отклонения”, докато пелтечех нещо по въпросите Mr. Green, ме накара да й покажа ръцете си Shocked, после ми зададе няколко въпроса от сорта колко време трае концентрацията ми. Когато окончателно се сащисах – ми каза че имам хормонален дисбаланс. Да не изпадам в подробности, но се оказа права Shocked. Слушала съм много за нея и от колеги и определено е най-впечатлилият ме преподавател, със солидна многогодишна практика зад гърбът си. За съжаление обаче съм загубила координатите й, а и те за толкова години вероятно са се сменили.

Minkova определено ти я препоръчвам – твоят случай се нуждае точно от такъв специалист. Спомням си как на една от лекциите ни обясняваше как поставила диагноза диабет след 10мин разговор Wink.

Ако има ацетонов дъх може и ранички по устата може и за една секунда да постави диагнозата.

# 31
  • Мнения: 2 242
Ако има ацетонов дъх може и ранички по устата може и за една секунда да постави диагнозата.
Ако пък няма дъх даже няма да се замисли
smileme май нещо се опитваш да кажеш?

# 32
относно доц.арнаудова,
blagodarq za preporakata Slavi, porazrovih se v Inet prostranstvoto oba4e za sajelenie ne mojah da namerq nikakvi nejni koordinati.
nqkoj moje li da mi pomogne

# 33
  • Мнения: 2 237

 Ами,значи аз да се отчета...Бях обещала да пиша за посещението си при  психотерапевтката Екатерина Чамурлйска.(тя не е доктор,аз отначало и виках "д-р Чамурлийска" ,ама тя ме поправи че е само психотерапевт) Часът ми при нея беше днес.Доволна съм.Цели два часа и разказвах за проблемите си а тя внимателно ме слушаше.От време-на време ме питаше нещо.Даде ми някакви капки за пиене.Каза,че ще се излекувам.Каза,че не съм луда,нито психично болна.Потвърди че това моето е тежка следродилна депресия,но изрази увереност за пълно излекуване.Разрових се из интернет и намерих доста добри отзиви за нея и от други хора.Тепърва ще се лекувам при нея и обещавам да ви държа в течение (тези които се интересуват де).Стискайте палци хомеопатията да ми помогне ! Grinning

# 34
  • Мнения: 419
Ако има ацетонов дъх може и ранички по устата може и за една секунда да постави диагнозата.
Ако пък няма дъх даже няма да се замисли
smileme май нещо се опитваш да кажеш?
Може да съм изморена или просто глупава, но не разбрах намека.
Това, което се опитвам да кажа и го казвам е, че има много външни белези, някои от които са характерни само за определена болест, други които насочват към нея и да се постави диагноза на базата на тези симптоми в някои случаи не е никак трудно. Нямам честта да познавам доц. Арнаудова, но това, което казвам е, че не е кой знае какво в някои случаи по определени болести да се изкаже предположение за болестта и то да се окаже вярно. Това е ежедневие в медицинската практика.

# 35
  • Мнения: 223
от публикуваните в началото на темата специалисти, искам да изкажа лошото си мнение за д-р Румен Бостанджиев. преди няколко години ходих на консултация при него. проблемът беше достатъчно сериозен за мен, за да потърся съвет от специалист, но единственото, което получих, беше тирада за това, колко хора с много по-големи от моя проблеми има. сигурно наистина е така, а и ходих на безплатна консултация в центъра по семейно планиране, но въпреки това смятам, че отношението му беше непрофесионално и обидно.

# 36
  • Мнения: 1 734
от публикуваните в началото на темата специалисти, искам да изкажа лошото си мнение за д-р Румен Бостанджиев. преди няколко години ходих на консултация при него. проблемът беше достатъчно сериозен за мен, за да потърся съвет от специалист, но единственото, което получих, беше тирада за това, колко хора с много по-големи от моя проблеми има. сигурно наистина е така, а и ходих на безплатна консултация в центъра по семейно планиране, но въпреки това смятам, че отношението му беше непрофесионално и обидно.

Обикновено човек чува онова, което иска да чуе.
Но за това не ти е виновен терапевта

# 37
  • Мнения: 2 242
Ако има ацетонов дъх може и ранички по устата може и за една секунда да постави диагнозата.
Ако пък няма дъх даже няма да се замисли
smileme май нещо се опитваш да кажеш?
Може да съм изморена или просто глупава, но не разбрах намека.
Това, което се опитвам да кажа и го казвам е, че има много външни белези, някои от които са характерни само за определена болест, други които насочват към нея и да се постави диагноза на базата на тези симптоми в някои случаи не е никак трудно. Нямам честта да познавам доц. Арнаудова, но това, което казвам е, че не е кой знае какво в някои случаи по определени болести да се изкаже предположение за болестта и то да се окаже вярно. Това е ежедневие в медицинската практика.
Наистина не намирам смисъл в подобни коментари, освен че разводняват хубавата тема с дивотий. Препоръчах добър професионалист, ако някои има мнение за него с удоволствие бих го прочела, ако някои не му харесва начина по който съм го препоръчала има ЛС. Освен това смея да претендирам, че примера за който споменавам е много точен и свързан с науката за която иде реч, не с ‘ежедневие в медицинската практика’ Mr. Green
(не е мястото да изпадам в детайли, но когато стандартната медицина не открива проблема се намесват точно специалисти като Арнаудова, а до колкото разбирах minkova май точно такъв е случаят)

minkova по мое време Арнаудова си имаше кабинет в Медицинска академия, но я викаха и в СУ. Според мен, ако още преподава, може би от канцеларийте ще ти дадат координати.

# 38
Здравейте, от много отдавна искам да отида на психотерапевт, но все не набирам смелост. Напоследък проблемите ми се задълбочават и все по-сериозно се замислям за професионална помощт. Фактора, който ме спира най-вече е финансов. Понеже не съм ходила до сега на сеанси нямам представа какви са тарифите. Бихте ли ми помогнали с информация по въпроса. Иска ми се да знам поне в някакви приблизетлни граници как вървят цените.

# 39
  • Мнения: 1 734
От 25 нагоре

# 40
Телефона на Мадлен Алгафари е 983 11 99.

# 41
# 42
blizna4e, ще може ли да дадеш координати на Екатерина Чамурлийска?

# 43
В Пловдив мога да ви препоръчам психолог - д-р Векова. Ходила съм при нея и съм много доволна. Тя е лекар и магистър психолог. Не мога да ви дам телефон , защото й е сменен, но знам , че работи в Транспортна болница Пловдив. Там може да я откриете.

# 44
Ako mogete daite pove4e podrobnosti za d-r Vekova. Predvaritelno blagodarj.

Общи условия

Активация на акаунт