Психолози и психотерапевти

  • 655 373
  • 976
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 56
Лекси, забравянето може да е от депресия, може и да е начало на деменция (има и други видове, не само Алцхаймер). За съжаление, във втория случай не може да се направи кой знае какво. Има психологични тестове, с помощта на които клиничен психолог би могъл да даде мнение за кое от двете става дума. (Клинични психолози има в клиниките по психиатрия и в някои клиники по неврология.)

Повечето от данните в постинга ти говорят по-скоро за депресия - липсата на интереси и удоволствия, изолирането, чувството за вина, резултатът от скенера.

Ако искаш, разкажи по-подробно за проблемите при лечението на депресията - не е нормално да стои с години в това състояние. Тъй като това не е за този форум - ще поглеждам в "Здравословни проблеми...", може да пуснеш тема там.

Успех!  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 697
От изброените дотук специалисти горещо бих ви препоръчалa  Жулиета Кузманска, Мая Младенова, д-р Илия Врабчев и Анета Атанасова.
За мен (от личния ми контакт с тях) те са пример не само за компетентни в областта си, но и на отговорни и емоционално отзивчиви хора
newsm10 newsm51 smile3501

# 62
  • Мнения: 99
За Пловдив добавям Юлия Савакчиева- психолог. Прекрасен специалист и човек. Работи и с деца. Тел. 032/ 68 33 23.

# 63
  • Мнения: 294
Благодаря ви момичета!
Много сте мили.
Мисля, че е хубаво да има подобна информация и с впечатления дори, не само контакти. Човек не знае какво ще му поднесе съдбата, а в определени моменти се налага и консултиране с психолози.
Така че - споделете, моля.
За всички ни ще е от полза.
  smile3521 подкрепям напулно мнението  newsm17

# 64
  • Мнения: 490
трябва ми психолог или психотерапевт от русе! спешно! Praynig

# 65
  • Мнения: 2 697
Момичета. нека авторът на темата да й оправи заглавието, че в момента е малко комично - Тема: Психолози и псиОХотерапевти Mr. Green

# 66
Здравейте,
На 14 съм и мисля,4е имам нужда от психолог.От околко месец съм в доста тежка депресия,при положение,4е ина4е съм невероятно весел и общителен 4овек.Освен това ям неконтролируемо вероятно от нерви.Говорих с родителите си за психолог,но ако изобщо ги убедя да ме заведат заплащането може да бъде проблем.Знам,4е зву4и по4ти невъзможно,но ви моля да ми препоръ4ате добър специалист от София,който да не е скъп.Също така приблизително колко сеянса могат да са ми необщодими,ако някой е имал моя проблем и може да сподели.Благодаря предварително!

# 67
  • Мнения: 2 697
Здравейте,
На 14 съм и мисля,4е имам нужда от психолог.От околко месец съм в доста тежка депресия,при положение,4е ина4е съм невероятно весел и общителен 4овек.Освен това ям неконтролируемо вероятно от нерви.Говорих с родителите си за психолог,но ако изобщо ги убедя да ме заведат заплащането може да бъде проблем.Знам,4е зву4и по4ти невъзможно,но ви моля да ми препоръ4ате добър специалист от София,който да не е скъп.Също така приблизително колко сеянса могат да са ми необщодими,ако някой е имал моя проблем и може да сподели.Благодаря предварително!

Привет, Spooky,

Ако искаш можеш да пишеш в този форум: Консултации с психолози - в раздел "Консултации, допитвания, съвети" можеш да получиш някаква представа за състоянието си и да чуеш мнението на специалисти дали се налага да се провежда дългосрочна терапия. Желая ти успех!

# 68
  • Мнения: 425
За Бургас бих препоръчала Илияна Александрова.Преди две години ми помогна да се справя с безсънието което ме тормозеше 1 година.Ходих по разни невролози и психиатри,които ми изписваха успокоителни ,но дори и от тях нямаше ефект.Без никакви лекарства ми помогна за около месец и сега от време на време си ходя профилактично.

GSM 0899990705



*Бел. модератор: Премахнат грешен телефонен номер

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 15:09 от Адри

# 69
moga da kaja za burgas-doktor Mishova!mnogo sam i blagodarna.hodihme kade li ne,sofiq pri nai dobrite docenti,v burgas kade li ne i nakraq samo tq uspq da pomogne po naj bezobidniq nachin i is malko lekarstva!

# 70
  • Мнения: 24
момичета ,какво ще кажете эа хапчета за психически стрес придружен с алкохол -като например-ЛЕВОмЕПрОмАЗИН вечер 1 таблетка и СЕРОПРАМ 1таблетка дневно

# 71
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте,
На 14 съм и мисля,4е имам нужда от психолог...

Днес разбрах, че в този център - http://www.npc-bg.com/rpc_sofia.htm (в Механотехникума) има безплатни психологични консултации за ученици.
Успех!  Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 2 968
Гергана Прокопиеа - психотерапевт
гр. София; ж.к. "Младост" ІV бл. 462
Работи със Здравната каса

Много добър специалист.

# 73
  • Мнения: 248
Момичета. нека авторът на темата да й оправи заглавието, че в момента е малко комично - Тема: Психолози и псиОХотерапевти Mr. Green

Опитвам се да го оправя, но в момента не става - изчезнал ми е бутонът "редактирай"  Sad Ако администраторите могат, моля да го поправят.

# 74
  • Мнения: 2 697
Опитвам се да го оправя, но в момента не става - изчезнал ми е бутонът "редактирай"  Sad Ако администраторите могат, моля да го поправят.

Премаман, не се притеснявай - просто по-старите мнения не могат да се редактират...Прочетох го скоро в правилата на форумите.  Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт