Психолози и психотерапевти

  • 656 153
  • 976
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 008
 barbareta мисля,че грешката е в смесването на психология и обучение по психология-/няма по-добро място то СУ в България,където да получиш добра база за бакалавър Peace/ с психотерапия.Психотерапията е различна професия и се учи извън университета-няма такъв университет,който да обучава в психотерапия-това става при съответните школи.
Ето тук може да се прочете малко повече за психотерапията-
http://www.psychotherapy-bg.org/

А каналния ред минава през клиниката и в подкрепа на казаното от Мила ще кажа,че срещата с тежката клиника е лична криза и за мен самата,това е едно от най-сериозните изпитания през които преминава един бъдещ терапевт.И в реда на мислите на Шехина,защо повечето хора не го минават и аз мисля като нея-трудно е и неприятно и скъпо и изискващо жертви.
И пак да кажа на барбарета-да си психолог е едно,но психотерапията е вече различна професия и тя няма място в обучението по психология в  университета,защото както и Мила пише-всеки сам си поставя границите и търси своето място.Освен това се прави още една грешка има разлика между психологията като професия и като наука.

# 916
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
някой може ли да сподели впечатления и препоръки за д-р Владимир Бостанджиев !?

# 917
Имам нужда от психотерапевт но във Велико Търново.С две деца съм,въртя почти сама къщата си,работя.Едното ми дете е първокласник.Просто имам чувството че ще се пръсна.Помогнете ми,моля ви!Ако някой знае нещо да ми пише на имейла.Благодаря предварително

# 918
# 919
  • Мнения: 1 008
Имам нужда от психотерапевт но във Велико Търново.С две деца съм,въртя почти сама къщата си,работя.Едното ми дете е първокласник.Просто имам чувството че ще се пръсна.Помогнете ми,моля ви!Ако някой знае нещо да ми пише на имейла.Благодаря предварително
Писах на имейла.Успех!

# 920
  • Мнения: 52
Здравейте ,някой да има координати на д-рСтанкова от София-детски психолог е??Ще съм много благодарна !
Открих я момичетаето - 0888996114 д-р Маргарита Станкова

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 11:02 от vania31

# 921
  • Мнения: 1 277
Момичета, а има ли в България практикуващи логотерапевти?

# 922
  • Мнения: 2 697
Стрина Ягодина, аз лично не познавам хора, които да практикуват единствено логотерапията по Франкъл. По-скоро има терапевти, които използват и този подход Wink

# 923
  • Мнения: 215
Здравейте, някой може ли да ми каже дали е доволен от  Доц. д-р Борислав Нинов, взех името от началото на темата, защото ми е сравнително удобно като местоположение. Извинявам се предварително, ако е коментирано, но още не съм изчела всичко. Всъщност, ако някой може да ми препоръча психолог или психотерапевт в района на Стрелбище, Ив. Вазов, южните райони, понеже съм с малко дете и се чудя как да го съчетая.

# 924
може ли  да се направи онлайн преглед с психолог?

# 925
  • Мнения: 2 697
Може, примерно вижте тук Simple Smile

# 926
Шехина и freespoken  много ви благодаря  bouquet

# 927
здравейте и от мен,Ани искам да ви разкажа моята история и да помоля за помощ ,уча в ТУ-София ,Енергетика 3 курс съм ,а спец.е много трудна и тежка ,записала съм и специализация в УНСС маркетинг ужасно трудно ми е живея в студентски и психиката ми просто не издържа ходих миналата сесия при една психоложка и бях доволна,но тя е на центъра и нямам времето да ходя ,сама не мога да се справя въпреки че съм много амбициозна ,започвам да се предавам леко по леко а сега ме чака трудна сесия,не мога да уча ,не мога да спя ,изнервена съм и изпадам в странни депресии ,нужна ми е помощ,ако някой знае в студентски град добър доктор психолог моля ви да ми пишете на мейла адреса му или телефона ,благодаря ви предварително ..наистина  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 928
  • Мнения: 1 008
anitschka - странните депресии са достатъчна причина да се обърнеш към специалст-но не към психолог.С такива проблеми по-скоро би помогнал психотерапевт.Можеш да избереш такъв от началната страница.

# 929
благодаря ти много ,искам да попитам гледах началната страница ,но там не пише адреси ,искам да видя дали има някой близо до студентски  Confused

Общи условия

Активация на акаунт