Отговори
# 255
  • Мнения: 920
Айде и ние в кюпа на болните. Събудихме се с подобаващо висока Т  ooooh!.

# 256
  • Мнения: 449
Тиа, съжалявам бе, защо така? Tired
Диана, много сладко клипчето, Павката е слънчице  Heart Eyes Ама много си приличат с Любака, сериозно  Heart Eyes
а за виртуалното приятелче-не съм забелязала да има такова. Обаче ние пък сме луди на темата "багера". Понеже имаме един малък багер и татко му го е качвал понякога...Ники е толкова очарован, в неговите очи багерът явно е най-съвършеното творение на природата. И онази вечер грабнал слушалката на телефона и му се обяснява: "Багеле, какво правиш, добре ли си? Аз ще дойда, пак ще изкопаем една голяма дупка"  hahaha  Joy
Така че има и по-тежки случаи-виртуален приятел-багер Grinning

# 257
  • Мнения: 948
Здравейте!

Дианка, клипчетата са страхотни!Клипчето с Павката ми напълни душата - да ви е жив и здрав! Heart Eyes
Биренка, голям чаровник ви е Спайдърмен-а/пу-пу/! Hug
Въображаем приятел Вали си няма, но темата ми стана много интересна. Peace

На всички болни пожелавам бързо оздравяване! Praynig

# 258
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей..Тиа и вие ли  Confused

Биренка, Насчето е страхотно  Hug

Ние днес сме си у нас цял ден и вече се усещам, че съм влязла в едно безвремие  Crazy Нито знам кой ден е, колко е часа..само следя да има 3ч м/у храненията на бебето. Любака вече сам си казва кога е гладен и му се спи. Свикнах го детенце, в яслата е същия режим и той е, като часовник Simple Smile Само вечер имаме малко ядове с нежеланието му да заспи.

# 259
  • Мнения: 920
Ами май и ние се сдобихме с грипа. В събота през деня беше добре, и през нощта се почна едно кашляне, събуди се в 6 с висока Т. Днес ще ходим при докторката, мисля да изпише АБ, защото е той си поддържа високата Т, мъчи го кашлянето. За по-добра картина сме заразили и бабата  ooooh!.

Иначе добрютру де! Хубава седмица.

  bouquet

# 260
  • Мнения: 2 407
Привет и от мене!
Ники е на градина,не беше много очарована!

Лек ден ! sun

# 261
  • Мнения: 995
Добро утро или май е по-добре добър ден!

Май болните се увеличават Confused

Станислава е със запушен, пълен нос, който почти не тече и кашля, особено сутрин. Усещам, че ще бера ядове.
Подготвям документи за яслата до нас. То голямо разкарване!

Снощи посрещах първите си гости- свекърите, леля и свако. Тая сутрин имам чувството, че ме е газил валяк.

Бъдете здрави.

# 262
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Привет и от мене!
Ники е на градина,не беше много очарована!
И моята госпожица е така  Laughing
Ели пък е хремава. Днес ще пропусне басейна, обещала съм да я водя да играе в една зала като Патиланци. Само за това ми разправя, докато стигнем до градината, как щяла да играе на топките и като видя къде сме  ooooh!
Майка ми каза, че по новините съобщили за този грип, бил плъзнал и в Западна Европа, по-точно Германия и Англия  Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 1 102
Настина много болни. Май ние открихме тази серия, та затова вече ни отмина. Дано не повтори обаче Praynig Praynig

Дени сутринта отиде с нетърпение в яслата, не беше ходил 2 седмици и много му липсваха госпожите и дечицата. Нямаше търпение да го съблечем и веднага се втурна вътреи се залепи за една количка Laughing Сестрата каза, че има няколко болнидечица, но не са повече от обикновено. Но пък слушах други майки на дечица от други групи в същата градина, че при тях има доста болни деца и учителките са ги посъветвали да задържат децата тази седмица вкъщи, ако имат възможоност. Много ми е притеснено да не го повтори Дени тоя пуст грип или някой друг вирус, че едва се оправи този път и преди броени дни спряхме антибиотика Tired

Бъързо оздравяване!  Hug

# 264
  • Мнения: 2 407
Ники я взехме от градината, в добро настроение.
Утре ще има театър  в градината и я записах-2 лв е.

# 265
  • Мнения: 2 407
Ники от снощи е стемпература,ту вдига ту сваля.Беше и около 38.Сега и е 37,8.давам Панадол,дано не е грипа... Praynig
Лек ден!

# 266
  • София
  • Мнения: 2 896
Хелоу момичета,

Доста работа напоследък имам и само съм попрочитала за малко. Айде стига вече болни дечица! Пусти грип  Sad

Ние сме добре, като изключим моето тазсутрешно падане, на път за градинката се подхлъзнах, направо си е като пързалка тук у наше село Редута по баирите.

Вече трета седмица съм в новия офис, соленко ми излиза, но скоро ще взема кола и ще намаля тоя разход на пари и нерви, хабени по кирливи и миризливи таксита със шофьори пушачи, чакащи поредната жертва, за да си разкажат личната драма за половин час курс през половин София. Вчера един даже ми се похвали как ходел с оръжие /наистина имаше пистолет/ и как бил бивш агент - това като примамка да го ползвам всеки ден като персонално такси.
Ще трябва и книжка да си изкарам, тази, която имах ми я откраднаха в Испания през ноември, но тя и без това беше с изтекъл срок от повече от 2 год  Laughing

# 267
  • Мнения: 4 323

Вече трета седмица съм в новия офис, соленко ми излиза,

велкоме ту дъ клъб. Ти с тоя половин час фукаш ли ми се? Аз кво да кажа с моите 2 часа в една посока, аSimple Smile
За книжката - в КАТ учудващо са осигурили комфорт на гражданите - всичко е много културно, с номерца. Действай.

Здравейте най-накрая и от нас.

Теа повръща до неделя, 5 дни, гадна работа.
Сега баща й е наред в семейството.

При нас нищо ново, освен че най-накрая си имаме истинска Лили - леля й й изпрати от Германия страшно сладурска кукла, с дълга коса е. Сутринта си оправих моята прическа, прическата на Теа и прическата на Лили - да била хубав аза клубчето. Мдаааа.

Офф: майките, които знаят: кажете къде в нета търсите евтини самолетни билети, може и чартъри, освен skyeurope  и germanwings?

# 268
  • Мнения: 995
Ники от снощи е стемпература,ту вдига ту сваля.Беше и около 38.Сега и е 37,8.давам Панадол,дано не е грипа... Praynig
Лек ден!

Това от един ден градина?


Вече трета седмица съм в новия офис, соленко ми излиза,

велкоме ту дъ клъб. Ти с тоя половин час фукаш ли ми се? Аз кво да кажа с моите 2 часа в една посока, а:)

хахахахах, ох...ще ме уморите.
Ще водя Ава леля ми да я погледа днес следобед, че трябва да купувам едни подаръци.Пак...за поредният повод ooooh!. От декември се опитваме да се занулим. Като си отворя устата да кажа нещо мъжът ми си запушва ушите Mr. GreenАко пак му искам пари да каже, че не е чул Laughing
По тоя повод снощи проведохме следният кратък разговор-
Аз: За 8ми март искам нов лаптоп.
Той: Къде се подават молби за развод?
 Mr. Green
Май забравих да си похваля детето- в събота ходихме на театър. Издържа геройски като за първи път, и като изключим пилешкият мозък на майка й. Постановката беше за по-големи- Ян Бибиян. По едно време даже мен ме хвана страх Embarassed.

# 269
  • София
  • Мнения: 2 437
Гушлева, май вярно ти е писнало  Joy Много се смях за шофьорите на такситата Joy

Леле...само за болести в нашата темичка  ooooh! Дано бързо отминава този грипозен период, че аман!

У нас пък се леят реки от сополи...Любомир с неговите постоянни секрети от сливицата, аз с някакви остатъчни от миналата седмица, а Павел със стафилококови превъзходни. И майка ми ми се обажда да ме пита утре дали ще празнувам  ooooh! Изобщо бях забравила, че утре имам празник, ама на хората им се празнува...живот си живеят.
Вчера й оставих Павел за да отида на преглед и тя взела, че му дала АМ в шишето за вода и вместо със 150мл с 80-90...хубаво объркала шишето (синьо с червено), ми написала съм колко мляко на колко вода..абе..мани...Сложила Любака на гърнето и той се опикал до ушите. Хем се ядосвам, че трябва да я моля, хем се радвам, че я викам толкова рядко, защото понякога ми се струва опасна  Confused Но си ми е майчица...ядосвам се, ядосвам се, ама си я обичкам и такава.



Общи условия

Активация на акаунт