Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Сиска, да оздравявате по-бързо и двамата с Дени. Hug
Нашите медийни звезди са много чаровни.
Аз днес имам пак повод да почерпя. Мъжът ми има рожден ден.


# 46
  • Мнения: 2 407
Деспинке да ти е жив и здрав мъжът и много да ви слуша! Tada newsm59 newsm67

# 47
  • Мнения: 133
Ние изкарахме кошмарна нощ. Както вчера си взех Дени от градинка с 37,7 и без нищо друго, само след 3 часа се събуди с 39 градуса, ужасяваща кашлица и страхотна хрема. Нощес се редувахме с него с високите Т - аз 39, той 39,5, после аз 39,5, той само 39....не смогвах да му я свалям, редувах какво ли не...Та днес и двамата сме зле. Той започна АБ, аз все още нищо. Лошото е, че и в момента е с 39 градуса, дано тази нощ е по-спокойна, все пак 2 приема на АБ ще имаме до нощния сън.

Сиска  при моето дете започна вирусна инфекция по същия начин. За сваляне на Т най-успешни бяха Нурофен свщички и нека вашия педиатър да му слага по-често слушалка...за всеки случай! Оздравявайте бързо!

# 48
  • Мнения: 480
Деспинка, честит рожден ден на съпружето! Да е здрав и грижовен!   bouquet

Дианкееей, страхотна си ти, честно!  Hug Сигурно много повече от гръмнат е останал мъжО. Ако бях мъж, досега стократно да съм му завидяла   Heart Eyes

Августа, представих си го кучето на познатата  hahaha И майка има куче, та преди няколко години беше подобна поледица и то така се клечеше по улицата, горкото.  Бяхме изпадали от смях с него  Laughing

Олиии, Сиска, много лош вирус явно сте пипнали  Sad  Дано бързо да се оправите. При Наско супер ефикасно за смъкване на Т е намазването на телцето с винен оцет. Поливам си директно на ръцете и го намазвам отдолу нагоре, понеже той не търпи никакви компреси и влажни кърпи. Бързо оздравяване  Praynig

# 49
  • Мнения: 796
Сиска, дано Дени се оправи бързо. Praynig Пък и ти болна, не ти е лесно. Hug

# 50
  • Мнения: 31
Деспинке, да ти е жив и здрав мъжо, да го слушате много, а той да ви носи на ръце!!! Честито!

Diana_T, как толкова неща и с деце на ръце? Браво!

# 51
  • Мнения: 2 407
По   food010 kaffeetrmker_2 Coffee.
Сиска как е Дени?
Дианче и аз много ти се възхищавам,аз не мога като тебе!

# 52
  • Мнения: 1 101
И тази нощ Дени стигна до 39,7 температура, но днес вече няма, надявам се лошото да е минало вече.

Аз от утре се вливам в редиците на работещите майки. Криво ми е, защото 3 години вече съм само майка и домакиня, загубила съм всякакви трудови навици. Лошото е, че точно сега Дени е болен, а ще трябва да го оставя само на грижите на мъжа ми....дано той не ми предаде доверието и се справи. Пък на мен, че ще ми е на мисъл постоянно и че ще се обадя сто пъти да го подсетя за АБ-то, за сиропа, да премери температурата и т.н...така ще е Blush Дени обаче не ми дава да започвам работа LaughingДнес като отивах на интервюто, се разплака, гушка ме и нарежда "не искам да ходиш на работа, моля те, остани при мен". Аз му обяснявам, че ни трябват парички и мама трябва да работи, а той " аз ще ти дам парички, в моята чантичка имам много, недей да работиш" Sad И как ще наместим нещата...кой ще гледа Дени като си е вкъщи...и сутрин за градинката баща му трябва да го буди, да го приготвя и да го води и взима...Абе, голяма промяна и за трима ни. Но, няма начин, ще се наложи да се справим Grinning Стискайте палци това да е моята работа и да ми допадне.

# 53
  • Мнения: 1 037
Сиска,успех!И скорошно оздравяване на Денис!
И ние сме болни-засега само Даката,хванал е вирусен бронхит,но днес вече ми вдигна температура,пие АБ Азатрил и Вентолин сироп,като че ли и аз започвам да сдавам багажа,дано Радо пропусне Praynig
Деспина,ЧРД на мъжа ти.Да не те ядосва много ,да е здрав и да ти помага-това му пожелай от мое име Mr. GreenА това е за теб!  bouquet
До скоро и дано децата ни да са здрави и успеят да се справят бързо с вирусите! Praynig

# 54
  • Мнения: 2 407
Сиска ще видиш ,че ще свикнеш бързо и ще се виждаш с нови хора, ще се заимаваш с работата и ще ти минава бързо деня!

# 55
  • Мнения: 4 072
Здравейте!

Ама никакви ни няма, това никога не е било!

Сиска, първо - честито!
Нормално е да се чувстваш така.
Ще се адаптираш обаче, няма страшно.
Хубавото във вашия случай е, че Дени вече се е адаптирал към яслата и поне няма да го мислиш плаче ли там, не плаче ли...
Успех ти пожелавам, а за взимането и воденето не се притеснявай, ще се справите, няма как.

Дидка, стискам палци това чудо да подмине Радо, и теб разбира се Praynig Много страшно звучи този вирусен бронхит, дано на Даката бързо му минава!

Камий, пиши нещо за вас де!

# 56
  • Мнения: 1 101
Дидка, дано бързо оздравявате!
Нашето май е грипче, не знам от мен ли тръгна заразата, от Дени ли.... Аз и днес съм с температура. Така че, пазете се, настъпи сезона на грипа Tired

Да, хубаво е, че Дени вече се адаптира в яслата, поне това няма да го мисля наистина. А и ще работя и нощни смени, което означава че от 4 дни 3 ще съм си вкъщи - 1дневна, 1 нощна и 2 дни почивка. Та така дори и дребен да се разболее, само 1 ден баща му ще трябва да го гледа, през останалото време ще може и той да си върши работата.

# 57
  • Мнения: 4 072
Сиска, а преслушваха ли ви?

# 58
  • Мнения: 1 101
Да, преслушваха го Дени, чисти бяха гърдичките. Той върви на оправяне, да чукна на дърво - цял ден не е вдигал Т. Но изкара 2 дни с Т, която така и не можа да падне под 38 градуса и то след някакво температуропонижаващо при 39,5-8. А колко гадно кашля, и нослето тече доста...абе, гадна работа.

# 59
  • Мнения: 4 072
А колко гадно кашля, и нослето тече доста...абе, гадна работа.

ужас с тези вируси...
в работата почти всички са болни, освен това сутрин нали я карам Теа с такси до клубчето, че е много далеч - нарочно не взимаме автобус, да не лепне нещо оттам - е, да, ама при нас има подчертан дефицит на таксита - пътуваме си с един чичко от 2 месеца, който обаче от няколко дни заедно с нас взима две деца за училище - не тръгнем ли с тях - закъснявам... въобще тук не си поръчваш ти в колко часа искаш таксито, а той ти обявява в колко може #Crazy както и да е, мисълта ми е, че явно тези две деца в момента или го карат или са го изкарали този вирус . много лошо кашлят и съм все на тръни, значи... тъпа работа... как да я обичам после зимата Confused

Общи условия

Активация на акаунт