Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 896
"бе искам гушкам мойто батче"!


Сладур гушлив  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 31
Каква е тая анархия в нашата тема, децата на де спят Simple Smile

Марти спи 2-3часа следобяд, а вечер в 21ч пак е паркиран, на всичкото отгоре сутрин със зор става в 8ч и си мисля да връщам вечерния сън от 20ч, така ставаше преди в 7ч и не се налагаше да го будя за ясла. Сега хич не ни стига времето за подготовка, че сме с ритуал закуска в къщи, това не е за пропуск, много си държи на нея, не че на яслата им отказва. При нас това е положението, само имаме проблем, че ми обяснява как спи в яслата сам, но в нас не "мама гушка" това е положението.

Дона, стискай още 3 месеца и тогава да започва гушкането на милия батко. То не останало.

Вие до къде стигнахте със записването в детска градина?

Аз подадох документите в 3 пък дано го огрее все е резерва детето.

Ох изведнъж много болни дечица. Дано се справят всичките без АБ и бързо. Да ги нацелувате от мен.

Мери, на Ели първия път хареса ли и?

# 32
  • Мнения: 1 101
Да бе, голяма анархия Laughing И Дени спи по 2-3 часа следобяд. Докато бяхме в болницата 2 дни пропускаше следобедния сън, заради непрекъснати изследвания и ходене по разни специалисти, та беше направо кошмар. Към 20часа  вече беше изнервен, спеше му се много, но беше ужасно превъзбуден и явно преуморен и не можеше да заспи...та ще гледам вече никога да не допускам да пропуска следобедния сън.

Дени започна и да кашля доста лошо Sad И температурата му се повишава...

Дона, много е миличък Пламъчето, колко ли ще се радва на малкото човече като се появи Heart Eyes

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Може би от година насам Силия не е пропускала спането наобед. Спи между 1 и 3 часа, като максимум в 13ч е паркирана в леглото.
Сега по празниците прескочи две обедни спанета, но за сметка на това в 19 часа заспиваше. Нормално в 21 най- късно е легнала. Когато не е на ясли, става към 9 и сега в 7.30 ми е трудно да я вдигна.

# 34
  • Мнения: 2 407
Болничките да оздравяват бързо!
Ники следобяд хич не иска да спи и аз не я насилвам,лияга си към 22 спи до 8.Понякга заспива сама, в градината спи малко,така ми казват!
Дона то към 6тия месец се качва,после се спира и чак към 9тия пак,така че спокойно.
Понякога и аз се карам на Ники и после ми е едно такова,гадно и и се извинявам и целувам.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето една наша рекламна звездичка /до него е още едно Майче 2005, с обратно обути ботуши  Embarassed/


# 36
  • Мнения: 2 498
Честито на всички именици  ura!!!

Гуш, познах звездичките-много са чаровни Peace

На всички болнички бързо да оздравяват!!!

Тук е страшна поледица след нощния дъжд-валеше и замръзваше веднага (те и по новините го казаха де).....от терасата гледам хората падат като круши....а и доста видях върху ботушите да са обули плетени вълнени чорапи-явно предпазва от пързаляне-знам ли Thinking....
От утре децата пак не са на у-ще поради поледиците....мразя я тази зима #Cussing out...

# 37
  • Мнения: 2 498
Деспинка, страхотни снимки Heart Eyes....голяма веселба е паднало с шейната...

# 38
  • Мнения: 948
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet

# 39
  • Мнения: 31
Гуш, това "добре обуто" момиченце не е ли Ема, така миловидна гледаща? newsm78

Ксения, как е Вали?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
Привет и от мен! Благодаря ви за честитките.
Вчера не съм се включвала, защото си имах именник в къщи и му приготвях изненадата. От 8 до 16ч съм готвила без да седна нито веднъж. Готвя, бебе, готвя, бебе и така . Но пък мъжа ми остана, като гръмнат, много беше щастлив и си заслужаваше.   Вечерта имахме гости  и така не ми остана време да пиша.
Мъчих се вчера д авлизам да попрочета и пиша, но не остана време.
Сега отивам да оправям кочината от снощи  Crazy
Лек и хубав ден!

# 41
  • Мнения: 2 407
За какво е тази реклама?МНого са хубави наще деца!
Деспинка,мерси за бонбоните.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, това "добре обуто" момиченце не е ли Ема, така миловидна гледаща? newsm78


Мда, тя е.

А постера е с финалистите и полуфиналистите от конкурса на Тео Бебе за рекламно лице на марката.

# 43
  • Мнения: 1 101
Гуш, видях аз, че и Ема е сред полуфиналистите, ама ти си траеш и викам и аз да си мълча Whistling Големи благодарности, че ни светна за конкурса Hug (сега цяла година няма да купувам прах за пране и сапуни Wink)

Ние изкарахме кошмарна нощ. Както вчера си взех Дени от градинка с 37,7 и без нищо друго, само след 3 часа се събуди с 39 градуса, ужасяваща кашлица и страхотна хрема. Нощес се редувахме с него с високите Т - аз 39, той 39,5, после аз 39,5, той само 39....не смогвах да му я свалям, редувах какво ли не...Та днес и двамата сме зле. Той започна АБ, аз все още нищо. Лошото е, че и в момента е с 39 градуса, дано тази нощ е по-спокойна, все пак 2 приема на АБ ще имаме до нощния сън.

# 44
  • Мнения: 449
Сиска, съжалявам за кошмарните ви преживявания и да се оправяте бързо  Hug
Ема и Дени са страхотни (Гуш, за ботушките не се коси-трябва да има нещо против уроки  Grinning)
Дони, не се притеснявай, хапвай си на воля. Аз вдигнах 21 кг през бременността, а лятото пак съм си 50 (само дето сега зимата не съм толкова, ама  Whistling)
И да нагушкаш гушльото  Hug
Тук верно беше страхотна поледица. Аз удържах фронта, мъжът ми падна 1 път, а малкият - 4 (от колата до яслата-добре, че таткото го хващаше за качулката).
Една позната пък има куче, и то мъжко, горкото, като го извела да пиша...вдигне крачето-падне, вдигне крачето-падне и така  hahaha Joy Joy Joy
Мъжът ми вика: "леле, те кучетата дето са 4х4 падат, пък кво остава за хората"  Blush

Общи условия

Активация на акаунт