Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Иви, Честит Имен Ден!!! Да си все така положително настроена, заразяваща всички с доброто си настроение и всеотдайността си към децата!!! Прегръщам те!!!

Честит Имен Ден на всички останали, които не съм споменала, но имат повод днес! Бъдете здрави!!!

# 16
  • Мнения: 4 179
Честито на всички именици!

Гуш, по принцип има такава вероятност, но 37,8 за мен си е към високите Т. Някакви други симптоми? Непрекъснато ли е тази Т или я вдига в определен час? Нека педи да й сложи една слушалка за всеки случай...

# 17
  • Мнения: 449
Кременчен, със закъснение честит имен ден на майка ти   bouquet
Честит Ивановден! Да са живи и здрави всички именници, да сме живи и здрави и ние, да им се радваме!
БиРенка, украсата е в яслата, наистина е много оригинално направена  Peace А иначе костюмчето ни е от Ларедут, страхотно беше, пък и моето дете беше единственото джудже на Дядо Коледа, другите бяха с народни носии  bowuu
Деспина, личи си, че голяма веселба е паднала, чак и снежен човек сте направили  Laughing
Гуш, може, как да не може  Tired Я ме питай мене как сме ги вадили всички зъби...с температура. За мен такава температура (до 38) без сополи, кашлици и такива си е чисти зъби, при нас поне е така. Аз лично не я смятам за висока и не давам нищо  Rolling Eyes
Обаче не е излишно да я прослушате, както казва и Мартеа  Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Честит имен дена на празнуващите!

Гуш, за мен такава Т не е от зъби. Еднократно вдигната да, но не и поддържана. Явно е нещо вирусно, може да е биз никакви други симптоми. Миналата седмица Силия вдигна 38, поддържа я цял ден, сама я смъкна и толкова. Нищо друго й нямаше. А и зъби няма за вадене  Naughty

# 19
  • Мнения: 465
И аз да се запиша Wink

Честит имен ден на всички именници  bouquet

Деспинка хубави снимки,  много сладки децата снежен човек супер е било Heart Eyes

Специално честит именник на Дидка на патерици, да е жив и здрав сладкия батко Heart Eyes

Днес беше ужасно момичета такава поледица едвам дойдохме на работа #Crazy, а как ще си ходим не ми се мисли Stop

Спорен ден на всички

# 20
  • Мнения: 995
Честит имен ден на Даката! С добро да му се чува името, със здраве да си го носи! Heart Eyes
Кременхен, поздрави и за твойто майче!
Честит Ивановден на всички които празнуват днес! Наздраве!

Благодаря ви за пожеланията, много сте мили Hug

По темата за спането- Станислава не спи следобед, става в 9ч. ляга в 22.30ч. Не ме питайте дали мога да свърша нещо, все пита и разпитва, по сто пъти отговарям търпеливо на едни и същи въпроси. Вечер главата ми е колкото ТВто. Но поне е сравнително послушна като изключим овенският инат.
Гуш, съгласна съм с предложението за слушалка за всеки случай. Може да е вирусно, с постоянна  Т 37-38 градуса. След последното боледуване на Станислава си научих урока, но пък тя нямаше зъби за вадене.
Ксения, много неприятно, дано мине по-бързо Hug
Дона, расте ли "къщичката" Party

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Мерси за отворите, мами!
От снощи не е вдигала Т, забравих да спомена обаче сополките, много текат, прозрачни.

# 22
  • Мнения: 133
Честит празник на именниците днес! Flowers Bouquet
Вчера разгледахме албумчетата, много са пораснали всички! Имаме най-хубавите и лъчезарни дечица, а младите дами са ни истински красавици!
Често съм си мислила за дечицата на Иви - Мир на праха й! Сигурно много са пораснали Дамян и Светлето, ще ми се да знам как са...
Катка и на нас ни предстои местене в ново жилище, до 1.05.08г. трябва да сме се изнесли. Сега съм на вълна интериорни решения, с една програмка правя проект на кухнята в момента, търся си сайтове и програми на тази тема.
Момичета, аз имам чувството, че нещо не се справям с възпитанието на Димитър. В последно време /особенно от както е болен/ е страшно  разглезен,  като не му се угоди, тръшка се, реве оглушително, абе страшна работа...Всичките неща, които съм си мислила преди, че никога няма да допусна! Вярно, че такава е възрастта, ама ние развиваме май голям инат...

# 23
  • Мнения: 480
Ами, Гуш, значи вероятно не е от зъбите. Наско е вдигал 38,5 от зъби - за ден, без никакви други симптоми. Но не е поддържал повече от цял ден. Сигурно е някой вирус. Но това не изключва вероятността в момента да никне и зъб, който да усложнява систуацията с причинена болка.

Честит Ивановден! Да си носите със здраве имената!   bouquet

Аз нали все угода нямам, се чувствам супер тъпо, след като заведох Нас на ясла. Понеже близо 20 дена си се гледкахме вкъщи, днес като го оставих и ми стана едно такова смотано, че няма кой да ми държи ръката на връщане от яслата... И сега ми липсва типичното тупуркане на крачета и гласчето "мамо, искам...еди-какво си"... Абе козешка му работа...

Айде, сполай ви! Весел празник на празнуващите!  Hug

# 24
  • Мнения: 480
Момичета, аз имам чувството, че нещо не се справям с възпитанието на Димитър. ...

Оо, Ала-бала, такива приказки недей приказва, бре, жена! Глезотии, лиготии, тръшкане, крещене и тем подобни "невъзпитани" ситуации са типични за нормалното ежедневие на едно теленце! Ще видиш, че след мен 99% ще го потвърдят  Wink  Възпитаваме си ги ний децата правилно, но и те сега търсят мястото си в йерархията. А как по-ясно да изразят позицията си, освен с горепосочените методи, след като нямат все още нужните умения?! Търпение и влизане в роля - при нас тези неща помагат. Засега. Търпението лекичко ми се изчерпва на моменти, но влизането в роля - от приказка, песничка или просто на момента си измисляме игра - страхотна работа върши. Направо чудеса.  Hug

# 25
  • Мнения: 1 037
Честит имен ден на днешните празнуващи!  bouquet
Благодаря ви за поздравите!Да ви се връщат стократно!  bouquet

Дианче,как е бебока?Кротичък ли е ?Моя Радославчо е сладур,все усмихнат,ама много иска на ръчички и крещи като не го взема,нервира се.При нас вече зъбките са на дневен ред.А за снимчиците,няма да обещавам, но скоро се надявам да смогна да кача
Катка,честит ви нов дом!С много любов да го изпълните и детски глъч Crazy

И Даката снощи не беше добре детето,повърна си млякото и през деня не беше много добре,не яде.Като си легна му премерих температурата-37,1,но повече не вдигна,но покашля и зъб е тръгнал,та и аз съм в чуденка дали не е вирус или лека настинка със тръгнал зъб
Ох,ставам,че Радо се дере до мен в количката и иска да го взема Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 574
По-бързо да оздравяват болничките душички.
Ние днес за ведохме Ивчо на ясла след дългата ваканция. Нямаше проблеми, защото носехме бонбони, за да почерпи децата.
Почерпете се и вие по случай именния ден на Ивчо.

 *Ала-Бала*, добре дошла в отбора. Моите и двамата са такива и вече даже започва да не ми прави впечатление.

# 27
  • Мнения: 1 101
Честит имен ден на празнуващите, а те са доста днес! Laughing

Ала-Бала, правилно ти е казала Ренката Peace Добре, че моят Дени е от по-кротките теленца, че съм си луда и трудно бих го понесла в цялата му "телешка прелест" Crossing Arms

И Дени ми е болничък Cry Наобяд ми се обадиха от градинката, че е с температура. За сега няма нищо друго - не кашля, няма хремичка, но имам усещането че хремичката се задава. Или го простудихме в тоя студ, или е някое ясленско вирусче (макар че събота и неделя си е бил вкъщи и нищо му нямаше), приключихме със зъбоникненето на този етап.

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Честито на празнуващите!   bouquet
Деспина, благодаря за снимките! Усетих снежната атмосфера. Друго си е на живо, но като няма, поне очите да си оплакна  Hug

Току що оставих Ели в градината. Беше ми се свило сърцето, нали е второ ходене. Като видя сградата от далеч каза, че не иска да ходи на нърсери. Обаче аз я гушнах, обясних й, че там има много играчки, с които може да играе, освен това съм й приготвила и хапване (тя го видя още в къщи и реакцията и беше Ауууу... Flutter), а после мама ще дойде да я вземе. Не знам дали от думите ми или просто разбра, че и да плаче няма да помогне. Влезе и от вътре, с гръб към мен каза, бай мами  Crazy

За спането следобед, ние отдавна сме без  Rolling Eyes Нощем спи по 12 часа. Надявам се да й стига!

А за лудуването, няма да коментирам. В петък ми дойде в повече и направо откачих. Децата се стреснаха и бързо, бързо подредиха стаите си, а синът пусна прахосмукачка на долния етаж и в неговата стая. После ми стана толкова криво, че не можах да се въздържа  Confused Нацелувах си ги и им се извиних. Но да видите къщата как беше блеснала Wink

# 29
  • Мнения: 796
Катка, честит ви нов дом! Да си живеете със здраве, радост и сполука в него  Heart Eyes
Счувствам на всички болнички и пожелавам да се оправят бързо. Гуш, и аз мисля, че е по-добре педиатъра да й преслуша гърдичките, така, за всеки случай Peace
Дианка, като прочетох "увреждане" се притесних за Павката. Това е съвсем малък дефект, мисля, че доста дечица го имат. Не се тревожи Peace
Катка, къщичката Grinning расте, мисля, че коремът ми е нормално голям, но да се оплача, качила съм 10 кг, а съм едва в началото на 6-ти месец Sad Последните месеци все ми се яде тестено, че и шоколад бая си хапвам Embarassed Като чета, че Ава вече не спи на обяд се чудя дали да не оставя и Пламен да не спи. Виждам го, че много му се спи, но така силно се противи на приспиването, че и двамата сме изтощени след това. Много нерви хабя с това приспиване, и мен да ме пита човек защо. Но искам като тръгне на детска градина, живот и здраве, там да спи, а да не будува при лелките и госпожите.На МЕН ми се иска, де  Mr. Green, детето е на съвсем друго мнение. Но пък към 6-7ч. вече е с едни зачервени очи, превъзбуден, изморен, та затова така упорствам, а и за да могга да свърша нещо и за миг да почина след обяд. Embarassed Преди няколко дни като го "натисках" пак да заспива, той все ми мачкаше гърдите, гушкаше и целуваше корема и викаше "бе искам гушкам мойто батче"!
Лек ден от нас!

 

Общи условия

Активация на акаунт