Абитуриентски Бал

  • 107 119
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 576
Следи от сълзи, 2 и нещо струваше...към 3 май че...напълно съм забравила
Аз и сватбената оттам си купих няколко месеца по-късно и вече ми се сливат , кое колко беше Embarassed

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Мо бал беше преди.... сега ще станат 5 години. Бях с кожено винено червено кожено яке, кожен корсет с капси и връзки отпред,пола (асиметрична) тук таме все едно е накъсана и в капси, а отстрни вместо шев беше с връзки. Както и в същия цвят си направип по поръчка  ботуши(сега се подсетих за тях, че пак мога да си ги носа). С черни чорапи на дупки (много неудобни!).. Беше готино и сега бих отишла така, няма да съм демоде. Само че не с пола, а по-скоро с панталон, къс и пак яке и ботушите и на мотор. Само да си се закарам! Добре ми звучи и така както си го преставям,  би било яко и различно. Гледам ги сега повечето се обличат кат фолк певиците и с един грим... Страшна работа  и не ми харесват.

# 18
  • Мнения: 1 666
Гледам ги сега повечето се обличат кат фолк певиците и с един грим... Страшна работа  и не ми харесват.

Това определено е така и според мен. Незнам защо повечето девойки държат на бала си да по-съблечени, отколкото облечени. И с тонове грим заради който не можеш да познаеш момичето.  Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 4 751
Следи от сълзи, 2 и нещо струваше...към 3 май че...напълно съм забравила
Аз и сватбената оттам си купих няколко месеца по-късно и вече ми се сливат , кое колко беше Embarassed

На моя съученичка роклята миналата година беше също на Вергиния и е почти същата, само че е в други цветове. Хубава е Peace

# 20
  • Мнения: 1 354
Мдаааам благодарности на дамите със снимков материял.  bouquet
А другите..айде де дайте малко фото Whistling

Тази кафявата рокля на Виргиния Здравкова е разкошна,но аз за 2 и нещо ще си купя кола. Rolling Eyes
Различни стандарти. Tired
Не съм се ориентирала аз лично все още към каква рокля,прическа или грим.
Пуснах темата,за да видя вашите мнения по въпроса.
Да подбера най-доброто.Интересно никой не сподели има ли нещо,което смята,че е пропуснал на бала. Thinking

Виждам,че има и други освен мен,които ще са абитуриенти тази година-съветвайте ни. Rolling Eyes

Мерси за вниманието Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 354
Ето така с удоволствие бих изглеждала на бала си. Blush

# 22
  • Мнения: 3 334
балът ми беше през 1998г..............малийй то ще станат 10г. откато съм завършила Confused
Беше супер вечер до сутринта танци.......... манци,но определено ако бях сега абитурентка ще подбера нещо по-секси  Grinning.
Препоръчвам го на всички момичета,на които предстои това събитие.Роклята и обувките ги взех 5 дни преди бала,не съм си давала въобще зор от рано да се подготвям.
Ето ме и мен с червената коса.Снимката е сканирана sorry
http://www.bgphoto.net/photos/542/o633149932944531250.jpg

# 23
  • Мнения: 1 666
...Тази кафявата рокля на Виргиния Здравкова е разкошна,но аз за 2 и нещо ще си купя кола. Rolling Eyes
Различни стандарти. Tired
Не съм се ориентирала аз лично все още към каква рокля,прическа или грим.
Пуснах темата,за да видя вашите мнения по въпроса.
Да подбера най-доброто.Интересно никой не сподели има ли нещо,което смята,че е пропуснал на бала. Thinking

Виждам,че има и други освен мен,които ще са абитуриенти тази година-съветвайте ни. Rolling Eyes

Мерси за вниманието Mr. Green


Аз не съм доразбрала за съветите... Щом искаш, ето:

За роклята те разбирам напълно. И аз не бих дала 2 - 3 хил. за рокля за една вечер. В такъв случай си намери или магазини, които предлагат тоалети в твоя ценови клас, или пък добра шивачка, която да може да изпълни това, което искаш.

Обувките - на мен това ми беше слабото място на моя бал. Уж ги избирах внимателно да са ми удобни, а след няколко танца се оказа, че ми стискат и убиват. Гадост! Някъде след 12ч. бях вече боса.

Косата - за мен и много важно прическата също да е "удобна". Защото имах съученички, които бяха с много ефектни прически, но стояха цяла вечер като парализирани от врата нагоре. Затова трябва да се избере много внимателно и фризьорът, и прическата.

А най-важното е - бъдете себе си! Не се опитвайте за една вечер да заприличате на холивудска звезда, намерете своя стил, който да подчертава вашата индивидуалност.


# 24
  • Мнения: 603
Здравейте, страхотна тема. Аз също тази година ще имам бал и събирам идеи.. маникюр, козметик, фризьор - вече имам записани часове. За тоалета още събирам идеи   bouquet Но като цяло искам да съм максимално естествена, свежа.

Mambina, роклята е жестока, ти също. Аз също мисля при Виргиния Здравкова да си я шия, но се чудя кога да ида? ти колко месеца преди бала си я уши?

# 25
  • Мнения: 1 224
Следи от сълзи, 2 и нещо струваше...към 3 май че...напълно съм забравила
Аз и сватбената оттам си купих няколко месеца по-късно и вече ми се сливат , кое колко беше Embarassed

Абитуриентската ти е хубава,ама покажи и булченската де Simple Smile
Моят бал беше миналата година,ако имам втори шанс , вероятно бих си сменила роклята  Twisted Evil
Ето я в цял ръст

С любимия ми  Heart Eyes

И с брат ми

# 26
  • Мнения: 576
Усмивка, мисля , че февруари месец отидох и май март ми беше готова.
Ти отиди по-рано, защото може би ще имат много поръчки и е добре да изясните всичко по-отрано. Така ще си спокойна, че всичко ще ти е наред , ще знаеш как изглеждаш, ще можеш по-дълго време да си потърсиш обувки и на базата на тях да се върнеш да ти скъсят роклята. А не в последния момент. Аз поне така направих.
Макарче сватбената рокля почти в последния момент си я поръчах и ми беше готова 5 дни преди сватбата Joy Joy
Но са уникални в ушиването. Отиваш само на 1 проба... и ти се обаждат ког е готова роклята...сякаш е шита по теб Simple Smile

Слагам снимки и на сватбената

http://store.picbg.net/pubpic/59/9C/859369a8c12b599c.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/28/49/f8cff78ca4112849.jpg

# 27
  • Мнения: 1 224
Малко оффтопик,ама Мамбина,на колко години си ? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 435
Булчинската рокля на Мамбина е невероятна.Обожавам Виргиния и всичко от нея.Моя корсет беше от там.Сори,но нямам снимки.
Съвета,която аз мога да дам,като мое мнение,да не се правят кокове и разни такива прически,нещо по-естествено е по-хубаво и по-удобно,без да мсилиш,дали няма да и се развали прическата и т.н.Аз бях с начупена коса,до кръста ми беше и бретона ми беше тупиран назад,много се харесвам все още.Но препоръчвам да се видям роките на Александра,а и цени към 180лв са повече от добри.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Славче, можеш ли да постнеш линк на роклята на Александра, която искаш ? Искам да я видя, а не мога да я открия никъде.

Общи условия

Активация на акаунт