...СЛИВЕН - нова ГОДИНА, нов КЪСМЕТ...и отслаБВАНЕ момичеТА

  • 17 026
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
НЕЛИ и от мен имаш стиснати палци (от къде ги вадите тези човечета искам и аз да знам)и аз искам танци но.........

# 76
  • Мнения: 119
Здравейте!

Нямам време да чета , но се присъединявам към групичката за фитнеса. Много ми се ходи , но си търся компания.

Танци има в ДНА всеки вторник и четвъртък. Струва по лев и 50 и като свърша с Кауфланд отивам да денся.

Айде да се организираме за фитнес.

Рени , колко струва картата? Видях че няколко човека са те попитали, но явно не си видяла!

# 77
  • Мнения: 7 430

Танци има в ДНА всеки вторник и четвъртък. Струва по лев и 50 и като свърша с Кауфланд отивам да денся.


Какви танци са? Ти системно ли ходиш ли? И какво точно представлява...

Пеци, тези картинки са от тук , а иначе много други има и когато пишеш съобщение, от ляво под малките картинки пише (още), натискаш и излизат Peace

# 78
  • Мнения: 1 063
...ОКИ, СПИРАМ ДА казвам каквото и да било Crossing Arms

Нели  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed



# 79
  • Мнения: 119
 Laughing Laughing Laughing

За народните знам със сигурност , а може би и спортни.

Навита ли си да ходим на народни?   newsm78

# 80
  • Мнения: 271
Хайде, бе Ренка, кажи колко струва картата, да знам дали да се местя в твоя фитнес, че това с масажа много ме изкушава.

# 81
  • Мнения: 7 430
Laughing Laughing Laughing

За народните знам със сигурност , а може би и спортни.

Навита ли си да ходим на народни?   newsm78

Да  Wink а ти ходила ли си до сега?

# 82
  • Мнения: 119
Не , не съм. Една позната ходи и ми каза , че било весело та така се запалих и съм решила другата или по другата седмица да тръгвам с нея.

# 83
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
там танцуват ансамбъл Тракийче щерката там танцува за големи не съм чувала

# 84
  • Мнения: 7 430
Не , не съм. Една позната ходи и ми каза , че било весело та така се запалих и съм решила другата или по другата седмица да тръгвам с нея.

Е, супер Laughing ...значи и аз може да се присъединя към вас Heart Eyes А в колко часа започват?
Хайде ще се уговорим на лични Hug

Аз едно време танцувах към 2-ро основно и ми се искаше да отида там, но там нямат група като за мен Mr. Green
Пеце а ти знаеш ли от колко годишни ги взимат там - ако не, би ли попитала заради мен bowuu

# 85
  • Сливен
  • Мнения: 197
Здравейте,момичета.Много съблазнителни предложения давате за народните танци.Те са ми страст.Играла съм 7 години.Като решите кога ще ходите пишете за да знам дали ще мога да се присъединя към вас  newsm68 ,че много ми се ходи. Лека вечер  Hug

# 86
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
ами моята хубавица ходи вече една година  ти големия ли искаш да запишеш утре имат танци ще попитам

# 87
  • Мнения: 2 000
Само аз ли не си падам по танците Shocked? Хич не е за мен тази работа, а в народните танци съм най-зле. Последно танцувах преди 7 години, на сватбата на брат ми  Laughing И на дискотека съм ходила 1 път в живота си  ooooh!

# 88
  • Мнения: 888
Хелоу мацки  newsm08 Аз поработих,та пак съм тук  Wink

Видях,че сте ме питали за фитнеса,ама да говоря за цени пишех лични.Значи картата е 50 лв-включва инструктор,който постоянно те наблюдава + 4 масажа.Ама да ви кажа тоз масаж не беше невероятен...хладно ми беше в стаята.....пък аз съм много заморничава  ooooh!
Утре съм там в 9.00ч. Ако иска някой-да заповяда  Hug Hug Не е задължително да си взима карта...ако има някой желание-да дойде,да направи 1 тренировка и да си прецени  Peace
И аз не съм по танците  Naughty Като ще е гарга,да е рошава.

Уууууу,Дидеее,ти кво ся....сърдиш ли се,ммм  newsm53 Аз те айловям пък ти  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 76
 Здравейте, момичета! Hug
 Ама че спортна темичка! И аз съм си планувала да започвам активна дейност, но след няколко месеца.
 Та да знаете - събирам впечатления.  Laughing
 Приятна вечер от мен!

Общи условия

Активация на акаунт