За Свети Иван и наш Иван...

  • 2 284
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Пламен и при мен - един не познавам, дето да е добър човек, а познавам петима или шестима. Всичките до един - гадняри. Красимир също. Там са само двама обаче. Също и Кирил и Калоян, просто познавам хора с това име, които не харесвам. И Милен. Но мразех и името Вероника заради една Вероника, а сега го харесвам.

Харесвам обаче Евана, което преди ми се струваше много глупаво.
Joy Joy Joy
Нямам предразсъдъци към хората заради имената им.

# 16
  • Мнения: 10 758
Иван е прекрасно име!
И Ива, нали Flutter

Стига бе!Едва ли името прави човека Thinking
Опитвам се да не свързвам качествата на хората с имената им. Успявам, за разлика от зодиите. Там ме тресе едно суеверие, ама лекинко, не е фатално.  Mr. Green
И аз така Thinking

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Слийпи - по реакцията ти с абсолютна сигурност мога да заключа, че сина ти се казва Калоян. И че не се замисляш особено много по въпроса със "собственото мнение".

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Всички, които носят името Мариян/а, са за мен палавите ...  FlutterИ не само са палави, ами са и неудържимо палави, ако си нарочат обекта на палавост ...  Blush
За името Пламен - потвърждавам МГМ
Пламен и при мен - един не познавам, дето да е добър човек, а познавам петима или шестима. Всичките до един - гадняри.
Peace Peace

# 19
  • Мнения: 1 264
Слийпи - по реакцията ти с абсолютна сигурност мога да заключа, че сина ти се казва Калоян. И че не се замисляш особено много по въпроса със "собственото мнение".
Извинявай, но начинът, по които изброяваш кои хора са гадняри и се казват по един и същ начин, а след това се сещаш за още и още имена, искрено ме разсмя. По никакъв начин не искам да те засегна, просто ме развесели.   bouquet

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не си ме засегнала. Просто нямаше да реагираш така, ако сина ти не се казваше с някое от изброените имена. По популярността на името Калоян напоследък реших, че е именно Калоян. Ако съм сбъркала се извинявам. А относно измислянето на нови и нови - когато пиша мнение с изреждане на нещо винаги имам идея какво изреждам, просто го пиша така, стила ми е такъв. Не че се сещам в движение.

# 21
  • Мнения: 325
За мен всички с името Виолета са готини мацки /не се казвам Виолета /, а Дарините не ме кефят.

# 22
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Всички, които носят името Мариян/а, са за мен палавите ...  FlutterИ не само са палави, ами са и неудържимо палави, ако си нарочат обекта на палавост ...  Blush


Аха..... Blush Mr. Green

# 23
  • Мнения: 27 524
Въпросите ти важат с ДА за мен, ако се касае да кръщавам детето си с това име. Но при запознанство - не  Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Не понасям името Наталия. Хората с това име са ми крайно антипатични.

Приятно ми е, Наталия  се казвам. bowuu  Mr. Green И съм прекрасен човек. Mr. Green

Не свързвам качествата на хората -положителни или отрицателни- с имената им.

# 25
  • Мнения: 92
Имам си двама Ивановци в къщи(бебка и татко му)затова обожавам това име.Съпругът ми е прекрасен човек,а малкия е кръстен на него............ Hug Hug :hug

# 26
  • Мнения: 1 897
Честито на всички именници.   bouquet
Опитвам се да не натоварвам имената с някакви качества на хора които познавам, но...
Факт е, че не исках синът ми да носи името,което му избрахме, заради двама души със същото име, които познавам и които не ми допадат особено.Въпреки всичко направих компромис, за да зарадвам съпруга ми и постепенно започнах да свързвам името единствено и само с детето ми и то изведнъж загуби отрицателния си заряд и стана за мен най-милото обръщение към детенце.
В детските си години имах приятелка Станислава,която беше доста закгъглена.В последствие в университета имах колежка със същото име,която бе 'като клечка'.Първото,което си помислих като се запознах с нея бе 'Ама как не му отива на това момиче името!'.
Името Момчил е особено любимо за мен.Не защото е красиво, но всички  с това име, които познавам за мен са изключителни хора,на които искрено се възхищавам.
Получава се така,че хем уж не съдя за хората според името, хем има имена,които за мен  са натоварени с някаква емоция, именно заради хората,които ги носят.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 22:46 от Ulia

# 27
  • Мнения: 1 029
аз много харесвах името Мира и исках да кръстя дъщеря си така.Но винаги когато го споменавах и ми изплуваше образа на една фолк певица носеща името SickИ така Мира стана Мила LaughingИ май е даже по-хубаво Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 698
Аз имах някаква необяснима непоносимост към Гергани.  Rolling Eyes Хич не ме кефеше това име. Една Гергана обаче ми помогна в много критичен за мен момент, свързан с най-важното събитие в живота ми досега. И от тогава сякаш не съм така предубедена.

Всички Елени, които познавам, са леко откачени. Една обичам особено много - което не я прави по-нормална.  Grinning

Жени с името Ирина винаги са държали много на мен, помагали са ми, а аз не съм им отвръщала подобаващо.  Embarassed

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 692

За името Пламен - потвърждавам МГМ
Пламен и при мен - един не познавам, дето да е добър човек, а познавам петима или шестима. Всичките до един - гадняри.
Peace Peace
И аз познавам един такъв Пламен - абсолютен гадняр и долен предател. Май наистина нещо му има на това име ...
Предубедена съм и към името Мартин - всички Мартинчовци, които познавам, са диви и своенравни, създават доста проблеми на близките си и вървят от беля на беля.

Общи условия

Активация на акаунт