Лека и успешна седмица 25.04.-01.05.

  • 3 750
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Миленче, какво става? Какво толкова ви каза леля Мария?! Дано е хубаво а не лошо... видях те във форума, но ти нищо не писа... Дано това което те спира са радостни новини  Praynig  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 708
ами каза ни, че на детето не му е обръщано внимание (което си е абсолютно вярно), че нямаме нужда от Войта (което още не мога да приема) и че с 5 посещения при нея ще оправим положението..видях как работи..и сега съм една чуденка..чудех се дали да ходя, или не..ами вече реших, че по празниците ще я посещаваме и ще направим поне 5 занимания..но няма да спираме войтата..иначе на дупето нямало мускули, та затова ще го стягаме с нея..иначе не каза нищо лошо за чавдаров и сие..ами това е в общи линии..асимилирах идеята до сега..ама и аз съм една нерешителна и само леле боже...ама психясах вече..поздрави и лек ден на всички..

# 32
  • София
  • Мнения: 708
Бим Бам...ама една завист извира от клавиатурата, та не можах да не я споделя..пу пу.."грозна кокошка"

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Миленче, а как лекува и колко взима?

# 34
  • София
  • Мнения: 708
ми по свой си метод някакъв (пак реване голямоо)
10лв-60мин

# 35
  • Мнения: 3 743
Момичета, искам да ви пожелая весело изкарване на празниците   Nature Sun With Face !  Днес заминаваме в  провинцията за празниците  newsm01
Чао до понеделник   bye
Целувки на дечицата  remybussi

# 36
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момичета, търся лятна сгъваема лека количка на ниска цена - може и в по-окаяно състояние - все пак да е здрава де  Wink
ама нови има 38 а пък за сега най-доброто предложение беше 35лв втора ръка Confused

# 37
  • София
  • Мнения: 708
аз преди 2г взех Стефи за 40лв и още е здрава..иначе е много удобна за колата..имат магазин на прага..може и сайт да имат..питай по тел да ли ги произвеждат и откъде да си вземеш

# 38
  • Мнения: 4 414
нашата е нова Бертони за 45...от ДаНет си я поръчахме...ако те устройва...

# 39
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте и от мен, да се разпиша в темата Simple Smile
Bim-bam честито прохождане! Ходещите крачета много радост да ви донесат!  261uu

Миленка, много ще ми е интересно как ще мине при д-р Кожухарова.

Наде, магазин Стефи има и на К. Величков и Пиротска. От болницата ти е сравнително удобно.

И на всички ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! Много здрави яйца, вкусни козунаци и добре да си починете! Flowers Sunflower

# 40
Здравейте майчета,
не съм писала цяла седмица и ме засърбяха пръстите, ама пусто ангажименти Laughing
честито прохождане на Bim-bam и яка и гърбина  Laughing
Заминавам за провинцията и за съжалание няма да ви прочитам 2-3 дни. Та за това ви желая
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
ЯЙЦА БИЯЧИ
ЩАСТИЕ
И ВСИЧКО НАЙ-НАЙ ОТ ХУБАВОТО

# 41
Гостът съм аз. Що така се е прецакало автоматичното регистриране  Thinking

# 42
  • Мнения: 2 543
Тъй като няма да ме има известно време on-line, ви поздравявам с настъпващия празник на Христовото Възкресение! Пращам ви иконка на празника!

http://www.culture.gr/2/21/218/218ab/00/l2-67.html

"Твоето възкресение, Христе Спасителю, ангелите възпяват на небесата; удостой и нас на земята с чисто сърце да Те славим."
                                                             Стихира, глас 6

Общи условия

Активация на акаунт