Връзки от разстояние

  • 4 046
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Кравичке, какъв е този дистанционен брак, как функционира?

Живееш разделно. Виждате се през определени периоди. Липсвате си и нямате време да се карате. Виждаш недостатъците на другия, но те не те преследват постоянно и ги приемаш по-лесно. Отделяш изнервеното ежедневие от любовния живот, а сексуалният ти такъв е доста въодушевен и изобретателен. Настървен някакси.  Wink Докато сте заедно показвате само най-хубавото от себе си. За да стигнат кратките часове обикноенно се съставят планове предварително и програмата е доста богата и циркова. Чувстваш, че времето ви заедно е пълноценно.

Има и недостатъци, но тях ще ти ги пробутам на по-късен етап.

Дерзай. Хубаво е. И е възможно.

# 16
  • Мнения: 25 620
Хм. Едно време имаше един такъв лаф, че разстоянието действа на любовта както вятърът на свещта - гаси слабата и укрепва силната.
Май, май, ще отиде да познае, ако може да се съди по отговорите тук.  Laughing

# 17
Всичко това което описваш ми е познато, но просто не съм чувала за подобна институция и ми стана интересно. Simple Smile  Иначе много добре си синтезирала и описала положителните черти.

# 18
  • Мнения: 2 152
Такааа.....
първо темата ти е за ДиС - дом и семейство демек Wink
второ - или се взимайте веднага или край Peace
Имала съм такава връзка. Най-прекрасната и страстна между впрочем, но тези непрекъснати раздели ни изиграха лоша шега. В началото чакаш с нетърпение телефонно позвъняване, потреперваш когато чуеш любимия глас. Мечтаеш, бленуваш - всичко е толкова романтично. После обаче минават дните, случват ти се различни неща - лоши и добри - на теб ти се иска да го споделиш с някого, но  телефона не е достатъчен. Ако деня е бил лош и искаш някой да те гушне, успокои, целуне,а  този някой е далеч, не е до теб...
Мога много да изброявам. Дори и сега, пишейки се развълнувах...все едно беше вчера. Толкова спомени нахлуха в главата ми, но все болезнени. Неизживени празници, рождени дни, обикновени дни. Неизживяно щастие... Неизживяна любов
Ако го обичаш - съберете се час по скоро. Успех Hug Hug

# 19
  • Мнения: 3 459
Такива връзки са обречени.
Както, винаги Лиска ти е отговорила подобаващо  Peace

# 20
Вижте, работи се по въпроса, но както казах за момента е невъзможно да зареже всичко изведнъж и да дойде при мен. Не мога само защото  не може след седмица да дойде при мен и да остане завинаги, да зареже работа, семейство, приятели ей така със щракване на пръстите да поискам да се разделим. Романтика хубаво, ама не винаги става така изведнъж, надявам се да ме разбирате. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 17 407
А кръци- много изчерпателно и отново написаното съвпада с моето мнение.
Овчице, ти сега да не се депресираш само. То няма правила в това отношение, живот и здраве, дано по- бързо се съберете!

# 22
  • Мнения: 3 459
надявам се да ме разбирате. Simple Smile
мъча се, ама не мога  Peace

# 23
Ти пък, кво да се депресирам, исках чуждо мнение и го получих. Ясно беше че ще има и коментари от сорта на 'обречени сте, откажете се.'  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 616
Имах такава дистанционна връзка около 3 години и завърши с раздяла. Но причините не бяха в разстоянията, а просто несходствата в характерите. Всъщност именно заради редките срещи се дотътрихме почти до три години - ако се виждахме по-често, сигурно щях да го изтърпя не повече от месец. Та мнението ми е(въпреки краха на връзката ми), че е възможно, стига срещите да се оплзотворяват пълноценно...

# 25
Извинявай за офтопика, но общо имаш ли със свищов? сега видях подписа ти?

# 26
  • Мнения: 212
Ако те обича истински ще дойде веднага при теб и ще зареже всичко зад себе си. Истинската любов не признава граници и препятствия пред себе си. Влюбения мъж ще направи всичко възможно дори и невъзможното за да е с любимата си жена. Щом започне да се извинява с работата, със семейството си, с приятелите си, с това че видиш ли нещата не са толкова прости, значи не е влюбен в теб истински. Това е, няма какво да се чудиш.

# 27
  • Мнения: 1 616
Извинявай за офтопика, но общо имаш ли със свищов? сега видях подписа ти?

Да, там живея.

# 28
Борис, малко нагло си окачествил връзките на дотук писалите които са се чакали и са се събрали като 'неистински' и т.н.  Grinning Това че ти би зарязал всичко ако беше влюбен, не значи че си критерий за каквото и да било. Аз лично познавам хора които са били разделени и са се събирали след това, до ден днешен са заедно. И какво, не са били истински влюбени? Уау.

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Овчица - Борис присъства само за идеята да е тук, трябва да има фабричен дефект някакъв, не се замисля никак, като пише, та по принцип не му обръщаме внимание. Wink

Общи условия

Активация на акаунт