LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 44

  • 68 148
  • 2 330
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 740
В тази връзка някой беше писал, че са му изтеглили 3 пъти една и съща сума. Какво стана после? На мен още ми седят едни 500 лева блокирани и чакам да минат 30 дена за да ми ги освободят, ама не знам 30 дена от първото блокиране, от поръчката или от второто блокиране?  newsm78
Честит имен ден на именниците   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 3 328
Здравейте отново
имам един проблем, дали може някой разбиращ френски да ми помогне?   Praynig
В последната ми поръчка имам едни обувки за 29.90, които са ми писали че по време на изпращане на поръчката били свършили. Не са ги включили във фактурата, но парите са ми дръпнати от картата  Cry. Какво да правя, да им пиша ли, чек ли ще ми пратят? Знам че имаше такива случаи, моля ако някой знае да ми помогне  Praynig
п.п. благодаря chitta
 Peace
И аз имах такъв случай - писах им, в резултат на което получих отговор, че няма да получа изчерпания артикул, но и парите занего /около 6 евро/ няма да ми бъдат дръпнати от сметката. Както истана - бяха блокирани, а в деня, когато дръпнаха сумата за изпълнената поръчка, отблокираха 6-те евро.
Възможно е и самата банка да извърши процедура по отблокиране на съответната сума, ако обаче има писмо от търговеца, че поръчката е отказана - от ваша или от негова страна /имах такъв случай с английски сайт за играчки/. Сумата беше отблокирана няколко часа, след като депозирах молба в посочения смисъл. Става дума за ЦКБ.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 740
Може, но от ларедута не си мърдат пръста. 4 пъти им писах и нищо. Сега им писах за поръчката от 21.11 и пак нямам отговор, а на някой поне са им пратили обратно писмо с номер на получаването на писмото. Един вид входящ номер. Що така не ме уважават мен незнам   Sick

# 78
  • Мнения: 1 666
И аз имах такъв случай - писах им, в резултат на което получих отговор, че няма да получа изчерпания артикул, но и парите занего /около 6 евро/ няма да ми бъдат дръпнати от сметката. Както истана - бяха блокирани, а в деня, когато дръпнаха сумата за изпълнената поръчка, отблокираха 6-те евро.
Възможно е и самата банка да извърши процедура по отблокиране на съответната сума, ако обаче има писмо от търговеца, че поръчката е отказана - от ваша или от негова страна /имах такъв случай с английски сайт за играчки/. Сумата беше отблокирана няколко часа, след като депозирах молба в посочения смисъл. Става дума за ЦКБ.

Да, и моята карта е на ЦКБ, явно при тях става без проблем това блокиране/отблокиране.

И по другия въпрос мога да ги похваля - внасям пари и максимум след час-два ги ползвам и на банкомат и за интернет-пазаруване! Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 1 740
А колкото до внасянето на парите в ПИБ като ги внеса в клона и докато се прибера в нас (15-20мин.) и вече ги виждам по сметката си. Явно става в момента на внасянето.

# 80
  • Мнения: 855
Продавам тези Пуми, 39 номер. Поръчах ги на приятел, но се подведохме, че отговарят на по-голям номер и сега му стискат  Rolling Eyes - 100лв (цената ми е дадена от момчето), който има интерес да ми пише на лични- http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-gol-1281-de-pu … e&pagesize=16

# 81
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз имах такъв случай - писах им, в резултат на което получих отговор, че няма да получа изчерпания артикул, но и парите занего /около 6 евро/ няма да ми бъдат дръпнати от сметката. Както истана - бяха блокирани, а в деня, когато дръпнаха сумата за изпълнената поръчка, отблокираха 6-те евро.
Възможно е и самата банка да извърши процедура по отблокиране на съответната сума, ако обаче има писмо от търговеца, че поръчката е отказана - от ваша или от негова страна /имах такъв случай с английски сайт за играчки/. Сумата беше отблокирана няколко часа, след като депозирах молба в посочения смисъл. Става дума за ЦКБ.
И по другия въпрос мога да ги похваля - внасям пари и максимум след час-два ги ползвам и на банкомат и за интернет-пазаруване! Peace
Потвърждавам - и при мен е така - даже в съботен ден, като заредя сметката, след час време мога да ползвам сумата, с която съм захранила сметката си, включително и за пазаруване в Интернет.

# 82
  • Мнения: 1 196
А колкото до внасянето на парите в ПИБ като ги внеса в клона и докато се прибера в нас (15-20мин.) и вече ги виждам по сметката си. Явно става в момента на внасянето.

И при мен, но в ЦКБ е така, докато се прибера и мага да си ползвам парите   Peace

# 83
  • Мнения: 205
да, по сметката влизат на секундата - естествено - нали там се внасят, но като информация по картите 2 пъти дневно (може някои банки да имат договор с Борика и за повече от 2 пъти, но не съм чувала)... Мисля че само 2 банки работят в реално време т.е. от сметката веднага и на банкомата (т.е. по картата) - ОББ и за втората не съм сигурна  Embarassed Абе както и да е - важното е да се поръчва успешно и още по-важното е да се получават поръчките  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 425
Да ви питам нещо за намаленията? Не ми стана ясно каква точно е схемата? Може ли някой да ми я обясни?
Благодаря предварително   bouquet

# 85
  • Мнения: 6 619
Да ви питам нещо за намаленията? Не ми стана ясно каква точно е схемата? Може ли някой да ми я обясни?
Благодаря предварително   bouquet
Няма схема просто на 9.01. започват.

# 86
  • някъде
  • Мнения: 979
Знам че се обсъждаше отдавна, но вече не помня... Embarassed
Отговарят ли си на номера..помня че бяха тясни..но като номер как са?

 Praynig
Мисля,че нямаха цип и трудно се обуват,но ти говоря само по слаб спомен.

# 87
  • Враца
  • Мнения: 876
А колкото до внасянето на парите в ПИБ като ги внеса в клона и докато се прибера в нас (15-20мин.) и вече ги виждам по сметката си. Явно става в момента на внасянето.

аз специално звънях в банката за това и момичето ми каза че обновяването на системата Борика е причина за забавяне понякога, т.е когато се обнови системата тогава парите влизат по картите...доколкото знам то е в 10, 12, 18, 20 часа обновяването

# 88
  • Мнения: 4 202
Момичета, нали доста от вас поръчваха от тези обувки?
Интересува ме отговарят ли си на номера или трябва да се вземе един номер по-голямо?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, нали доста от вас поръчваха от тези обувки?
Интересува ме отговарят ли си на номера или трябва да се вземе един номер по-голямо?


Аз съм поръчвала за позната на 14.12. Чакам ги всеки момент. Ако дойдат тези дни ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт