Отговори
# 855
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани , ям всичко ... кога каза , че ще идваш ?
Наистина си много слаба , нали ти гледах снимките .
Ааа стига сте си просили комплименти .
Аз обичам да получавам , да правя не толкова .  Mr. Green

По принцип ходя доста често в София, сега нещо снега ме спира. Но при първа възможност ще се обадя.  Hug

Мила, много те обичам.  Heart Eyes

# 856
  • Мнения: 684
Милла, стискам ти палци от сега и съм сигурна, че ще им събереш погледа на изпитващите, като споделяш тука разбирам, че доста сериозно се подготвяш.
А аз така изключих, че дори не знаех, че днес сме 13-ти, благодарение на Мила го осъзнах, но не, че нещо се променя.
Айче, аз толкоз много обещавах, че чак от мене си ще ме е срам, ако пак сгафя утре. Трябва да започна, крайно време е, все пак темата не е само за приказки.

# 857
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Благодаря ти, Миракълче. Няма изпитващи, всъщност. Само компютър, на който си отбелязваш отговорите. След 45 минути получаваш резултат. Hug
Мила, много те обичам.  Heart Eyes
И аз тебе, Даниелка. Чак ми стана неудобно... Embarassed Blush Какво направих сега...  Blush

# 858
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Какво направих сега...  Blush

Каквото правиш винаги, обличаш с думи това, което всички си мислим, обаче не можем да го изразим по такъв начин, както го правиш ти.
Лека вечер, момичета.  bouquet

# 859
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Благодаря ти още веднъж, Даниелка.

Ето нещо, което някой е казал по-добре от мен. Не съм му последователка, но е много прав:
Цитат
"Най-великата сила е мисълта. Каквото и когато да мислим, ние съграждаме от невидимата материя нещо, което привлича към себе си сили да ни помагат или да ни вредят според характера на нашите мисли. Затова първата крачка е да управляваме мислите си чрез своя разсъдък. А втората крачка изисква от нас да развием у себе си навик за оптимистична мисъл. Няма лекар, който да премахне болестите на тялото и душата така, както ги премахва радостната мисъл".
Петър Димков

Цитат
В света има повече глад за любов и признателност, отколкото за храна.
Майка Тереза
За повече стимулиращи мисли - тук.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 21:52 от Millla

# 860
  • София
  • Мнения: 1 642
ООО, гледам обсъждате с какво запивам праза, ми с вдица засга  Joy Joy Joy но си сипвам внце - чврено и клорично, ммммммм, Нздраве! Аз кат един руски потомък си падам по чистите питиета, никви мхита и т.н.-та.

Е да ви е люто и миризливо  cheers отивам за чшата! Молим!

Оф, малко изчезвам, че работа ме чака!

# 861
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
ООО, гледам обсъждате с какво запивам праза, ми с вдица засга  Joy Joy Joy но си сипвам внце - чврено и клорично, ммммммм, Нздраве! Аз кат един руски потомък си падам по чистите питиета, никви мхита и т.н.-та.

Е да ви е люто и миризливо  cheers отивам за чшата! Молим!

Оф, малко изчезвам, че работа ме чака!
Ква работа по туй време, бе попче? И с червено вино... ooooh! Ай наздравичката!  Drunk

# 862
  • Мнения: 2 897
Набързо само да кажа на Мила за проетините - как ще не ги обичам?
Аз прекалявам жестоко много с тях от месо и риба.
По 120 гр на ден стигам, при положение, че нищо не тренирам.
Което не е добре и определено трябва да ги огранича.
Просто не е полезно такова гигантско количество.

И не, не отслабвам.
Но както споделих реално не знам дали съм на минус с калориите, нямам кухненско кантарче.
А 50 или 70 гр вратна пържола + 40 или 60 гр кашкавал + още няколко такива несигурни сметки и не се знае на колко калории съм в действителност.
Някои неща успешно ги разделям на порции след купуване в магазина, ама други не успявам.

А за позитивните мисли пред огледалото, аз обикновено го правя на някаква весела музика, която харесвам, кълчейки се...

# 863
  • Мнения: 13 802
Че 120 г пържола на ден много ли са newsm78

# 864
  • Мнения: 2 897
120 гр протеин, а не пържола.

# 865
  • София
  • Мнения: 1 642
Миле, домакинска работа, домакинска, таз дето край няма. трябва да ти кажа, че с чаша вино много ми спори работата. освен това имам и малко такава работа, дето си изкарвам хляба с нея и понеже утре ме чака стресов ден, с кратки срокове ще си помогна отсега. Пък и ми е приятно - детето си легна, мъжО е кукер и мога да използвам времето за себе си.

# 866
  • Мнения: 13 802
Ама и ти намери как да го използваш за себе си ooooh! С домакинска работа и с работа hahaha

# 867
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми Пиле в момента готвя за утре, но след малко навлизам в сферата на ароматните вани, маските , маникюрите и т.н. Имам си ритуали, а между тях просто ще си помогна.

Мисля, че праза ми се е заразил с нещо мелодраматично докато е бил в хладилника. Трябва да потърся от какво, че да не го ям  newsm78 Има едни пилешки кокали за Дедо Ангел, може от тях да е.

# 868
  • Мнения: 5 873
Де го Литъла бре?  newsm78Кой ще пуска нова тема? Rolling Eyes

# 869
  • Мнения: 2 897
Лека ви нощ от мен.
Доспа ми се  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт