Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 1 642
Лека Дени!

Ма верно го няма Литъла, нали има гости и правеше крокодил, може за това да липсва! Айде де, няма само с наште пр(аз)стотии да се разправя!

# 871
  • Мнения: 5 873
Дени ,лека и от мен. Heart Eyes

То и аз май ще се пльосвам след малко Tired...правих греяна ракия за мъжО, че нещо болен го раздава.досега не бях правила,ама стопих 1 л. мед в джезвето,сипах ракията,кипна и бучнах 1 пръчка канела.много му Ареса,че пак му правих... Laughing
пък аз от пАрите се напих... Crazy

# 872
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Хъм, Дени, не ме убеди много отговорът ти... В смисъл, не ме убеди, че всичко е наред с диетата ти. Ти само в БГ ли нямаш кухненско кантарче, или въобще? Не са много скъпи, щото... Тия черни (хайде, сиви, от мен да мине) мисли, дето те налягат... не са много обичайни за теб, май. МЦ-то наблизо ли е? Абе мисля те аз тебе.. Такова слабичко и нежно...  Blush
Попче, чадо, празът не е празна работа, ша знайш. Аз щото съм кьопава и много лук не мога да режа, щото плача на поразия, после очите - кат палачинки, откакто намерих праза като заместител в разни неща, се родих, да ти кажа....
Мойта домакинска работа шъ пучакъ... Вчера благоволих па поизчистя и да поизпера 2-3-4 перални - стига толкоз! Който иска - да глади и да прави други работи. Аз ни щъ. Майка му и прасе, вече 4-та грешка намирам в онзи он-лайн тест, дето го ползвах уж да се упражнявам за четвъртък. Нихната мама...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 873
  • София
  • Мнения: 1 642
Миле, аз цяла 2008 г. почивам от домакинска работа, не мисли, че сега съм се преработила. Пък у нашата къща сме всички отявлени домакини, направо.... ooooh! Да не почвам, че.... Сега се изпира и последната от 4 перални за деня, щот направо нямахме какво да носим. Пък къде ще съхне хич не знам. Карай! Важното е, че си направих броколите за утре, да не ям глупости в офиса. Краднах си идеята от Мерачето.

Тоя тест направо те побърква, такава не съм те чела никога. Айде бързо и успешно да минава.  Peace

# 874
  • Мнения: 1 279
Лека вечер бамбини прекрасни!!! smile3524

# 875
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Миле, аз цяла 2008 г. почивам от домакинска работа, не мисли, че сега съм се преработила. Пък у нашата къща сме всички отявлени домакини, направо.... ooooh! Да не почвам, че.... Сега се изпира и последната от 4 перални за деня, щот направо нямахме какво да носим. Пък къде ще съхне хич не знам. Карай! Важното е, че си направих броколите за утре, да не ям глупости в офиса. Краднах си идеята от Мерачето.

Тоя тест направо те побърква, такава не съм те чела никога. Айде бързо и успешно да минава.  Peace
Вай-вай, толкова ли ми личи???  ooooh! Мерси все пак. Напредвам аз с мравешки темпове... Ще я знам наизуст до четвъртък пустата му книга. Всички казват, че бил много фасулски теста, ама аз винаги съм била така - уча уж да изкарам, пък се оказва, че съм научила повече от необходимото. НИкога не можах да се науча да уча за тройка... Нито като ученичка, че и студентка два пъти съм била... ooooh!

Браво на тебе с броколите. Аз не знам, не можах да ги залюбя нещо. Как ги приготвяш?

# 876
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми на пара ги посварявам и после ги заливам със заквасена сметанка, разбъркана с малко горчица и подправчици. Сол се старая да не слатам. понякога ми става тежко и разреждам сметаната с кисело мляко.

# 877
  • Мнения: 2 956
Ееее,ама поуляли сте се лекинко  Mr. Green кога ше чета сега...
За фитнеса мож се разберем...да сформираме една "Света троица" дет' се вика и да отпочваме инструкторите  Mr. Green
А пък тия парцалки...'що ги показахте беееее  Sad


Милла  Hug Страхотно ми подействаха думите ти   bouquet

Гледах документален филм за водата. Много ми хареса и страхотно ми въздейства. Ето го,ако на някой му представлява интерес  Simple Smile http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=93898 .

И аз се оттеглям в хоризонтално положение. Лека нощ  Hug

Попчеееййй-гледам,че още си тука...кажи как се справяше с 2 и 1/2 годишния РАК .....  ooooh!

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 23:46 от Дика

# 878
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Ми на пара ги посварявам и после ги заливам със заквасена сметанка, разбъркана с малко горчица и подправчици. Сол се старая да не слатам. понякога ми става тежко и разреждам сметаната с кисело мляко.
И като ги залееш - кво? Печеш ли, ядеш ли така? То не е ли течно това изделие? Тоя филм за водата и аз  уж го бях свалила - жива и здрава да си Диче, че ми го напомни. Таман имам малко време, преди да се върне съпружеското тяло - ще се опитам да поизгледам малко, че он руски не отбира.
Ванчей, топна ли пръстчето в греяната ракия, а?  Party
Дени, че от кое количество нагоре протеинът вреди?  newsm78 Много съм затъпяла напоследък...
И една баница въртя тука... що ли ги купих тия кори, направо... ooooh!

# 879
  • София
  • Мнения: 1 642
Диче, мила, 2 и 1/2 годишния рак е най-отвратителното нещо на света (освен 7 годишния рак де, ма той пак по отбира от дума) Няма оправия. На таз възраст и казват малък пубертет, когато човека от бебе става дете. Много е важно да не се оставяш да преминава наложените граници - говори до припадък, наказвай, пошлярвай по дупето ако трябва, но важното е да знае, че границите не се преминават. Иначе ще береш ядове. Те са големи инати. Леле, аз направо не вярвах, като ми дойде до главата и паднах - все с мнение и със свое разбиране. Та не са само раците, всички са такива, от възрастта е. Не се връзвай, само да не ти се качва на главата.

Аз сега с рачето имам друг проблем. Като беше стачката и тя сама се гледаше, следователно реши, че е много самостоятелна и може всичко, следователно ще се оправя сама, следователно ще прави каквото си иска. Е питай ме сега как ми се върна с моите камъни в моята градина. Верно оправно е детето, обаче с мнение по всеки въпрос и си държи на него. ooooh!

Една смешка: Оня ден моя прителка беше у нас и пита Калина как е в у-ще.  Нашето не се изказало особено ласкаво и приятелката ми решила да я успокои: "Не се притеснявай, ще видиш колко интересно ще ти стане". Отговорът: "Ти добре ли си бе жена, как интересно, аз се чудя как ще изкарам още цели 12 години на у-ще, ужас направо!"  Shockedooooh! Сещайте се моята приятелка как си е глътнала граматиката и хем и е смешно, хем не смее да се изхили, пък мен ме нямаше да я вкарам дребната в релси. Тя нали нашите приятели си ги има за нейни и следователно за равни, та си няма цедка на устата, направо я е забила  Joy

# 880
  • Мнения: 2 956
Добро утро.
Уффф-и представа си нямате колко ми се спи  Tired май ще отлагам някои занимания и ще ги превръщам в сън днес...
Тамън съм си легнала и малката почва зверски рев...ама дране...и нищо не дава- нито да я взема,нито иска вода-абе нищо...след сумати кандърми я взех...абе много рев си беше...разходки в кухнята, пиене на сок, вадене на играчки, с 300 зора я закарах обратно в стаята и като се заигра с едни нещща - айде лягай да спиш....то стана 1:30  ooooh!
Попче ....баш...дето толкова мраза чудото ,наречено инат в буквалния смисъл- да наливаш от пусто в празно...аз говора, говора...и след 3 минути е пак същото...ама вчера беше върхъ просто....побърка ме цял ден и на всичкото отгоре беше спала до 9 сутринта и не спа през деня...
А смешката ме разби  Joy то и диването тука ги ръси едни- от сега падам направо,а по-натам не знам какво ще е  Laughing Laughing  Crazy
Мерси за съвета де...ще говоря и повече, и не ,че не пошляпвам чат-пат ,ама дано отмине по-бързо периода,че ще остана съвсем без нерви и коса  ooooh!

Дъждовния ден в храненето вчера отмина...днес мисля да грее слънце на мойта улица  Grinning
На вас успешен старт на седмицата, и на мен си също де  Laughing и много усмивки пожелавам   bouquet

# 881
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Започва нова и дано да е успешна работна седмица.  Желая ви всичко най-хубаво!

Гледам всики ранобудници сме на линия  Peace

# 882
  • Мнения: 2 956
Охооо-аз до като се публикувам и гледай колко пиленца се събудили   Laughing
Попче, Айче, Хъфи Hug

# 883
  • Мнения: 2 040
ехо  Grinning
минавам да пожелая хубава и спорна седмица на всички.
Аз се изнервих нещо вчера.
Премерих се сутринта - не съм мръднала - въпреки 10 дневната стриктност.
Верно, че предния ден бая прекалих, ама ей на - 1 ден картофи и глупости - и 10 дена стриктност отидоха на вятъра  #2gunfire
Сега почвам пак от стартова позиция.

Диче и  Попче и Айче   Hug

# 884
  • Мнения: 2 487
  Добро утро  Heart Eyes

  Докато прочета снощните писания, сте се одобрутрили бая народ  Hug

  Хубава и успешна откъмвсякъде седмица  Peace

  За вчера имам 1650 калории ooooh! Нямаше пръжки с лук , но имаше извънпланово мляко с мед и орехи. Не отслабвам. Добре е все пак , че не качвам. Confused

Общи условия

Активация на акаунт