Килограм след килограм топят се при Дюкан - 61 тема

  • 18 279
  • 561
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 202
Сбърка си емотиконката     Outta Joint
Тоз нос мой ли е или твой  newsm78
Я, и Мишето се появи. Wink
Явно малко трябва да ти поосвежа паметта     
                                                                           
Вещи! Ще ми изкривиш тигана в тая дървена глава и утре няма къде да правя палачинките. #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 957
Утре се подават молбите и от обяд започнаха да се правят списъци и да чакат хората.Ние сме първи в списъка.Пълна лудница...

Айде ставам.

За градината на "Карамфил" в Цветния квартал

# 17
  • Мнения: 942
И аз,и аз съм на клончето.Пу пу пу трета.
Лорче,преди малко ти четох поста,където пишеш как всяка вечер си пиела по 100-ина грама алкохол.Аз по-миналата година,при една семейна криза,ми се случваше да изпивам всяка вечер по 300-400... EmbarassedВ един момент осъзнах,че падам в пропастта.Баща ми беше алкохолик. CryИ спрях.Казах край.Сега много рядко по чаша-две червено вино.Опасно е да се  опитваш да решаваш проблемите с алкохол и храна.Ако можех и цигарите да откажа....
Вещи,страхотна си.  bouquet  bouquet  bouquet
Волна, то и аз се бях поалкохолизирала от проблеми, добре че само вечер. Англичаните казват- There is a will, there is a way ( Когато има желание, има начин). Храната и алкохола не решават проблемите.  hahaha hahahaЕ, цигарките и мъжете ще си ги оставим като пороци... smile3508 smile3508 smile3508Иначе ще станем като светици, а такива определено не сме...Така , че момичета МЕСЦЕ, МЪЖЕ И НЯКОЯ ДРУГА ЦИГАРКА МОЖЕ ПРЕЗ 1, 2, 3 И 4 ФАЗА!!!! smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 18
  • Мнения: 3 202
МЕСЦЕ, МЪЖЕ И НЯКОЯ ДРУГА ЦИГАРКА МОЖЕ ПРЕЗ 1, 2, 3 И 4 ФАЗА!!!! smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Това си е за първа страница на режима  Joy

# 19
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИчКА Hug
Ух с тея детски градини е направо ужасно като знам че и мене скоро ме очаква тoва направо не ми се мисли
Лека нощ на всички от мене и дано утре да има мнооооого минусчета:) Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 819
МЕСЦЕ, МЪЖЕ И НЯКОЯ ДРУГА ЦИГАРКА МОЖЕ ПРЕЗ 1, 2, 3 И 4 ФАЗА!!!! [/size] [/color] smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
  smile3501 smile3501 smile3501ХАХАХАХА.ЕЙ ТОВА МНОГО МЕ РАЗВЕСЕЛИ.МЕРСИ ЛОРЧЕ. newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 23:57 от Volna peperudka

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Сбърка си емотиконката     Outta Joint
Тоз нос мой ли е или твой  newsm78
Я, и Мишето се появи. Wink
Явно малко трябва да ти поосвежа паметта     
                                                                           
Вещи! Ще ми изкривиш тигана в тая дървена глава и утре няма къде да правя палачинките. #Crazy
Ще си правиш кексче с нестандартна форма в него  
                                                                                      

# 22
  • Мнения: 819
 Вещи,спри се.Уби момичето.Тигана ще стане с кексова форма вече. smile3532

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ми нали туй е целта  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 3 202
Сбърка си емотиконката     Outta Joint
Тоз нос мой ли е или твой  newsm78
Я, и Мишето се появи. Wink
Явно малко трябва да ти поосвежа паметта     
                                                                           
Вещи! Ще ми изкривиш тигана в тая дървена глава и утре няма къде да правя палачинките. #Crazy
Ще си правиш кексче с нестандартна форма в него 
                                                                                       
  .... Пеперудке... Крия се зад теб.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 245
ето ги Simple Smile









# 26
  • Мнения: 819
.... Пеперудке... Крия се зад теб.
Крий се.Че и квато съм якичка.И гръб като гардеробче.Две-три скривам отзаде си. newsm48 smile3521
 А на ВЕЩИ  smile3533 smile3533 smile3533
 Михаелче,ти какво сваляш бре дете.Искаш да изчезнеш от света ли. smile3532Много си хубава.

# 27
  • Мнения: 942
Айде, момичета, аз ще си лягам, че утре ми е първият работен ден след близо 20 свободни и като си помисля какъв ужас ще е, направо не ми се мисли. От сега съм си направила няколко пилешки шишчета, ще взема и 1 кисело мляко и трици, може и малко краставица. Добре, че в офиса съм сама и мога от време на време да си опъна трапезата... cook3: cook cook cookКъм обяд ще надникна да видя как е настроението и може би да изпия едно кафенце с любимата компания...  typeuu  typeuu kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
И аз съм на работа утре  Cry

# 29
  • Мнения: 3 202

С Вещи шега не бива
Еее... Мише Направо нямаш спирачки.

Общи условия

Активация на акаунт