Килограм след килограм топят се при Дюкан - 61 тема

  • 18 313
  • 561
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 184

b]Танич[/b], има примерно меню в книгата. Но не мисля, че ще ти е необходимо. В един момент ще видиш колко лесно ще си го съставяш сама, съобразно продуктите, с които разполагаш.  Peace Яде се, когато си гладна, колкото по-често, толкова по-добре. Най-добре е 5 пъти на ден.  Peace


Sun, благодаря ти за съвета!
Както винаги даваш ценни съвети и напътствия.

# 511
  • Мнения: 1 575
момичета , и аз ям много яйца и то с жълтъците... Thinking за сега не чувствам проблем/което може и да е проблем Joy/ яжте режимности колкото и когато поискате - това е идеята , а по - нататък организма се нагажда !
Блонди , браво на теб - стимулиращо е , нали  newsm47
Волна , и ти си супер...незнам какво сваляш , но ти желая успех - трябва ние да си се харесваме - аз все не мога да се харесам , искам да ми стърчат всички кокали , но конструкцията не ми е такава hahaha та за сега продължавам смело с вас!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Небесна, не знаех, че може, наистина  Shocked Дюкан в книгата друго пише,  аз затова така съветвам  Rolling Eyes И - добре дошла   bouquet

# 513
  • Мнения: 819
Пеперудке, много яйца ядеш, намали ги до 2 на ден, най много 3  Peace
Права си май... Sad
Ако нямате алергия към яйца, не пречи да се храните с по-големи количества или по-често да ги употребявате. За днес съм предвидил 7 яйца, три от тях вече ги обядвах с малко мерудия за аромат. Със сос от кисело мляко и накълцан ситно праз, кисели краставици и копър са идеалност за след ударната фаза.
Важното е да са пресни яйцата. Както и да са добре сготвени, рохко не ям аз. Пусти кокошки! Crazy
Алергия нямам,но май холестерола здраво ще го вдигна.Седем яйца,но само белтъка ли или барабар с жълтъците мислиш да хапнеш.


# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Ако искаш да ти го сдъвчем и изплюем менюто, А?

Бубе, що така хапливо, бе? ooooh!

Били, по сто пъти се задават едни и същи въпроси. И повечето са защото никой не си направи труда да прочете не книгата , а няколко реда, в които всичко е синтезирано. На предната страница някой е питал и са му отговорили и на тази друг пита същото. Ами на човек понякога направо му кипва. И аз съм рязка много пъти, като само моля да прочетат първия пост. И след твърденията че е прочетено няколко пъти се изсрелва нещо, което е очевадно. И го има написано.

# 515
  • Мнения: 184
Танич, няма примерно меню. Има рецепти - харесваш си нещо и си го правиш. Не мисля, че е чак толкова трудно човек да реши какво да яде.

Мерси, Вещи!
Може ли и мен да ме запишеш във въшите редици.
Благодаря ти!

# 516
  • Мнения: 1 575
Ами нека си питат девойките - ако има кой - ще им отговори , ако няма - ще четат където трябва... newsm62

# 517
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък книгата се засилих за купувам, сетне видях, че е Дюкан, а аз нали го познавам него, че и вас. И оставих я за друг ден да я разучавам. Хубаво е да се прочете, защото нещата са обяснени и слабеещият трябва да знае защо така ще яде и какво ще става с организъмъ му, разбирш  ли...

А новаците винаги се шашкат, усмихнете им се и ги пратете на първа страница. Тряба се чете всеки ред внимателно, там сичко пише. Ей на, според мен, в ударната фаза за ден стигат 4 яйца, щото ще дадат 20гр мазнини, те са достатъчни. Човек са учи дорде не са гътне. Whistling

Ай, пийте вода и слабейте.  Peace

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Яйцата могат да се ядат с жълтъците. С холестерола проблеми не се получават - аз ям редовно по много яйца, ноември месец ни правиха профилактични прегледи и всички показатели са ми в нормата, въпреки че не съм в първа младост. За съжаление сега трябва да спра жълтъците по здравословни причини и съм много нещастна, защото не обичам белтъци. Като казвам здравословни причини имам предвид жлъчка, което няма нищо общо с общото състояние на организма или с режима ,да не си помисли някой че е от това.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Корекциите и новите вписвания - в новата тема. Като гледам няма да се забави много  hahaha

# 520
  • София
  • Мнения: 2 613
Бубе- Hug Hug Hug
Танич- добре дошла и успех от тук-нататък-  bouquet
Зазу- успех и на теб- Hug

# 521
  • Мнения: 2 331
Били, по сто пъти се задават едни и същи въпроси. И повечето са защото никой не си направи труда да прочете не книгата , а няколко реда, в които всичко е синтезирано. На предната страница някой е питал и са му отговорили и на тази друг пита същото. Ами на човек понякога направо му кипва. И аз съм рязка много пъти, като само моля да прочетат първия пост. И след твърденията че е прочетено няколко пъти се изсрелва нещо, което е очевадно. И го има написано.

Така е.Права си.Ама, кофти ми прозвуча, просто.Изненадах се.Твоята рязкост с мед да я мажем Hug


Ей го наШто Бубе.Виж каква е любовна, пък горе се зъби Sick Whistling  Joy

# 522
  • Мнения: 1 575
Вещи , оправяй се скоро! Колко време ще си на диетата?
А на новичките сладурчета , наистина съм склонна да отговоря на очевадните неща , защото не ми се ще да ги накастриме и да избягат , а Сънчето винаги ме е изпреварила с отговорите  bouquet
Забравих да ви кажа за яйцата , че Дюкан не ги ограничава , а напомня на тези , които имат висок холестерол да не прекаляват!

# 523
  • Мнения: 745
Муцка, след 5-те протеинови продължаваш с 5 зеленчукови  Peace И така редуваш  Peace
Ели, хайде утре на Пловдивска среща  Party
Били  Heart Eyes
Пеперудке, много яйца ядеш, намали ги до 2 на ден, най много 3  Peace

Аз пак няма да мога да дойда, точно утре няма кой да ми гледа децата Sad
То аз до като успея да дойда на Дяканска среща, май дъщерите ми до тогава и те ще си организират Дюкански срещи Laughing

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Боби, един месец ще пробвам дали ще се оправя с диета и лекарства, ако не стане ще ме оперират. Лекарката каза, че едва ли ще се оправя, но все пак сме длъжни да опитаме.

Общи условия

Активация на акаунт