Киселини

  • 7 281
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Толкова ми е познато....цялата бременност се разсипах от киселини...Содата помага,обаче лошото при нея е че образува още повече киселини...Газираната вода също помага,аз пиех и Талцит,едно хапченце...горе долу имаше ефект от него,пробвай при теб ефекта може да е по-голям:)

# 16
  • Мнения: 593
С първата бременност ми помаше содата, но с втората нищо не ми помага. И сода пия, и талцид, и газирани напитки и ябълки и пак нищо. Не съм пробвала бадеми и стафиди, прочетох по-нагоре че помагат. И лошото и при мен е , че киселините не са само вечер както преди , а денонощно. Дано минат скоро и при теб Peace

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
То май на всеки различно нещо му помага.
На мен ми действаха лимони и фъстъци Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Успях да се наспя Simple Smile Киселините ми се засилват вечер. Хапвам нормално, т.е. нищо по-различно, което да ми дразни стомаха. Заредих се с газирана вода. Снощи само сода (за хляб) имах под ръка, оремъчих я, поуспокои ме. Лимона не ми помогна. Според мъж ми когато имаш киселини би трябвало само основи да ти помогнат. Ще се допитам до една видна бургазка химичка Simple Smile Ще проверя в аптеката и за талцид.
Мъж ми е именник днес и снощи след 12 като му честитих именния ден му пожелах да си запзи топките Simple Smile Ама бях малко по-добре в стомаха Simple Smile

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Много жени са ми казвали, че при киселини сутрин като се събудят хапват суха коричка хляб, помагала много.Аз не съм страдала от тях, но опитай.

# 20
  • Мнения: 9 973
солети и хапчета за киселини Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
На мен дъвченето на дъвка ми помагаше, колкото и да е странно. Peace

# 22
  • плевен
  • Мнения: 133
напълно те разбирам и съчувствам на мен ми помагаше само сода за хляб
слагаш сода в една малка лъжичка слагаш я в устата си и преглъщаш с малко вода Peace



















# 23
  • Мнения: 1 483
И на мен само сода ми помагаше.

# 24
  • Мнения: 1 146
Аз имах много киселини и единствено Талцид ми помагаше. Опитай и ти  Wink

# 25
  • Мнения: 171
На мен нищо не ми помагаше. Появиха ми се към 7 месец.Имах една седмица киселини и после минаха.После в деветия месец пак ми се появиха,точно преди да родя.

# 26
  • Мнения: 1 317
На мен ми помагаха газирана вода и банани  Peace

# 27
  • Мнения: 168
Имах ужасни киселини през цялата бременност.. Направо ми се ревеше от тях.
Помагаше ми до известна степен талцид. После прочетох тук във форума, че трябва да се спи на по - висока възглавница и вярно оказа се, че като стоя по-изправена не се появяват толкова много. Когато легнех обачее...

Хубаво е, че изчезват веднага след раждането Simple Smile
така, че търпение ..

# 28
  • София
  • Мнения: 6 182
Ябълки ми помагат вечер, ама уви не всички сортове  Confused Иначе изчетох из нет-а кои са алкалните храни, ама нямаше особен ефект.

Това, което ме спасява е вечеря поне 5 часа преди сън, така и ходенето до тоалетна по 100 пъти на нощ се облегчи.

И когато всичко друго не върши работа - уви сода за хляб.

# 29
  • Мнения: 676
Не е за успокоение, но на мен нищо не ми помагаше, просто е хубаво да видиш кои храни ти предизвикват киселини и да ги отбягваш - аз така правих.

Общи условия

Активация на акаунт