Има ли желаещи за обща поръчка на шейната с колани от Киндербут?

  • 9 626
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 317
Не се ядосвай - ще си купиме други шейнички - живи и здрави да сме ! Hug

# 181
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Наистина лоши новини. Но шейната е големичка, понеже я видях на живо. А 22 броя са  един бус...  Tired

# 182
  • Мнения: 239
Жалко наистина, много жалко.... Sad Не се притеснявай - вината не е твоя! Достатъчно бе, че се нагърби с всички други неща до тук, че дори намери време да бъдеш адекватна, когато детенцето ти е болно - аз не бих могла каквато съм паника Embarassed! Благодаря ти от сърце!
За парите - прецени как на теб ти е удобно и ми кажи, аз не бързам! На лични ще се разберем, но мога да изчакам докато се оправите Simple Smile! Лек ден и бързо оздравяване! Hug


tania77, в такъв случай не е желателно да поръчваме и при теб може би?

# 183
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Жалко наистина, много жалко.... Sad Не се притеснявай - вината не е твоя! Достатъчно бе, че се нагърби с всички други неща до тук, че дори намери време да бъдеш адекватна, когато детенцето ти е болно - аз не бих могла каквато съм паника Embarassed! Благодаря ти от сърце!
За парите - прецени как на теб ти е удобно и ми кажи, аз не бързам! На лични ще се разберем, но мога да изчакам докато се оправите Simple Smile! Лек ден и бързо оздравяване! Hug


tania77, в такъв случай не е желателно да поръчваме и при теб може би?

Ами, при мен няма да е по-различно 1-2 шейни-да, но повече незнам.  Peace

# 184
  • Мнения: 239
Жалко наистина, много жалко.... Sad Не се притеснявай - вината не е твоя! Достатъчно бе, че се нагърби с всички други неща до тук, че дори намери време да бъдеш адекватна, когато детенцето ти е болно - аз не бих могла каквато съм паника Embarassed! Благодаря ти от сърце!
За парите - прецени как на теб ти е удобно и ми кажи, аз не бързам! На лични ще се разберем, но мога да изчакам докато се оправите Simple Smile! Лек ден и бързо оздравяване! Hug


tania77, в такъв случай не е желателно да поръчваме и при теб може би?



Ами, при мен няма да е по-различно 1-2 шейни-да, но повече незнам.  Peace

Ами ако е удобно и няма други с шейни - бих се радвала да ме включиш, че ние тука в Бургас имаме малък избор Laughing!

# 185
  • Мнения: 2 003
Жалко наистина. Cry Аз също не бързам за парите гледай си детенцето да оздравее и после както ти е най-удобно,на сметка, по поща за мен е все едно.Благодаря за отделеното време  bouquet
 

А към tania77, ако мога да се включа ще се радвам много,но тя да каже ще има ли възможност  Hug

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 17:01 от velina.pl

# 186
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета, пишете в темата Киндербут 4, моля ви. Просто следя няколко теми едновременно и станах разногледа.  Peace. Ще се опитам да разбера за максимума шейни.  Peace

# 187
  • София
  • Мнения: 6 262
На eitalina писах на лични.  Peace

velina.pl, на тебе няма проблем да ти преведа парите още тази вечер по сметката на мъжа ти. Peace От номера, който виждам, съдя, че сметката му е в ДСК (номерът ми излиза като вътрешнобанков). Ако е така, сумата ще е абсолютно същата, като тази, която вие сте ми превели. Не съм 100% сигурна обаче, защото много зависи и какво точно е написала служителката в банката, като е вкарвала превода в системата. За всеки случай само ми пусни на лични IBAN номера.  Praynig

Таня, marianik, като се разхождах из вашите теми, на няколко пъти ми идваше да пусна някой и друг лаф, ама се въздържах, че да не ви ги спамя. Ама сега ще си го позволя тук, та да се посмеем малко, барем ми помине малко нервата. Значи така - на едната от "Лео експрес" и правят отстъпки, уж била занесла нещата в офиса, а и ги взимат от тях. Другата - много били готини момчетата. Я да питам аз, мъжете ви знаят колко са готини куриерите в тази фирма, а? Joy Мислех си, да ви пиша и на лични, ама си викам - я да не ви задръствам кутиите с глупости.  Hug

# 188
  • Русе
  • Мнения: 1 302


Таня, marianik, като се разхождах из вашите теми, на няколко пъти ми идваше да пусна някой и друг лаф, ама се въздържах, че да не ви ги спамя. Ама сега ще си го позволя тук, та да се посмеем малко, барем ми помине малко нервата. Значи така - на едната от "Лео експрес" и правят отстъпки, уж била занесла нещата в офиса, а и ги взимат от тях. Другата - много били готини момчетата. Я да питам аз, мъжете ви знаят колко са готини куриерите в тази фирма, а? Joy Мислех си, да ви пиша и на лични, ама си викам - я да не ви задръствам кутиите с глупости.  Hug


 Joy  hahaha Мъж ми мисли, че куриера от Лео ми е любовник  Blush  smile3532

# 189
  • София
  • Мнения: 6 262
Joy  hahaha Мъж ми мисли, че куриера от Лео ми е любовник  Blush  smile3532

Аз преди работех за една немска фирма и понеже офисът беше на края на София (нямаше градски транспорт до там), немците ни плащаха такси да ходим на работа. Всички освен мъжа ми! мислеха, че таксиметровият шофьор, където ме возеше, ми е любовник. Той вярно си е готин - рус със сини очи и доста интелигентен! . Да не говорим, че още се чуваме по празници, а и като бях бременна, му ползвах услугите... да ме вози естествено, вие да не си помислихте нещо друго.  hahaha  Joy

# 190
  • Мнения: 1 204
еееееееееееееее не е 4естно  #2gunfire не бях влизала 2 дни в темата и сега сьм шокирана  Crossing Arms идва ми да  #Cussing out  Close така се радвах за тая шейна  Tired

Спящата красавица  как е малката оправи ли се ве4е?
п.с. ще ти напиша на ли4на сега друга сметка на ДСК да ми пуснеш там парите  Sick така ме е яд значи  Close

# 191
  • София
  • Мнения: 6 262
Момичета, върнах парите на:

1. ivonska
2. Jvd
3. nandi
4. Smurphy
5. katerinbg
6. eitalina
7. velina.pl
8. meli_80
9. siska79


Ако има някакъв проблем или нещо съм объркала, казвайте! Hug

Остава да се разберем как ще процедираме с:

10. anelima
11. Melodiya
12. spasdidi
13. Proli
14. mama_V
15. poly_si
16. cvetence
17. mom4i
18. eleonor@

# 192
  • Мнения: 1 204
с прискьрбие потвьрждавам  Rolling Eyes парите са по сметката ми  Peace
благодаря ти за бьрзината и за всичко,което направи за порь4ката   bouquet
сьжалявам много,4е не се осьществи  Close така ме е яд  #Cussing out

# 193
  • София
  • Мнения: 6 262
Благодаря ти, Jvd, за бързото потвърждение!  Heart Eyes

Въобще, момичета, всички бяхте страхотни.  Peace Само дето немците бяха решили да печелят от транспорт или по-точно не им се занимаваше с нас за съжаление.  Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 147
 Сега вкючвам компа. 
Cry яд ме е  #2gunfire
 Спяща красавице, не се притеснявай. Аз поначало нямам добро мнение за германците. Crossing Arms
Като разбера кога нашия тати ще почива, ще ти се обадя, ако е удобно да минем.

Общи условия

Активация на акаунт