Може вън да е люта зима,но в душата на МАРТенската мама топличко е за двамина!

  • 12 072
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 406

Аз сега се връщам от преглед при д-р Калев от 2-ра градска. Бебка е вече 2 килограма Laughing

е с какво ги храните тези бебета?  Laughing моята девойка е към 1300 гр днес. има време да наддаде, но като пишете такива цифри, се притеснявам.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 123
ми аз мойто го храня с протеини на Биогейм и с Дусофарм,та миналата седмица беше 1620 г.Другата седмица пак съм на преглед и може и да ги спирам тези неща.

# 92

[/quote]
е с какво ги храните тези бебета?  Laughing моята девойка е към 1300 гр днес. има време да наддаде, но като пишете такива цифри, се притеснявам.


[/quote]не ги храним мила някои майки слагат повече на тях си отколкото на бебетата  аз по кантара на док сум наддала 5 кг от началото до сега но за сметка на тожа бебо върви с две седмици напред

# 93
ако ме видиш мен неможеш да кажеш че съм бременна макар че сум почти в средата на 7 ми месец. А  като гледам вашите тумбета са доста големички. Искам и аз такова тумбе да му се порадвам. preggo

# 94
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички!  bouquet
Гледам сте подхванали темата секцио или нормално.
Според мен в секциото няма нищо ненормално, както и доста често "нормалното" раждане става ненормално.
Съседката ми не си понасяше детето близо 6 месеца поради травмите, които си причини при раждане.
Всеки сам избира кое е нормално за него.
И двата вида раждане си крият своите рискове.
Относно въпроса от какво точно ме е страх - ами не ме е страх от нищо. Счела съм, че е по-малък риск за бебето ми.
Болката минава и заминава. Преживява се.
При секцио също има доста болка, що някой си мисли, че не боли?

Количките Brevi ги има в БГ. Мисля, че в "Малечко" се продават.
VDinkova, и аз намирам само без запушалки. В събота ще търся доста и ако попадна на нещо ще пиша.
За количките Маг Ингланд, аз съм чувала само добри отзови. Ама нали знаеш - всичко си е до харесване и до това, какво искаш.

Поздрави на всички, аз отивам на да се гледаме с бебката. Стискайте палци да е добре малкото ми момче Heart Eyes
Олимпия, ваничккта ви е много хубава! А синът ти... просто да го нацелуваш много! Heart Eyes Hug

# 95
  • Мнения: 318
"Всеки сам избира кое е нормално за него.
И двата вида раждане си крият своите рискове.
При секцио също има доста болка, що някой си мисли, че не боли?"

ДианкаPeace, съгласна съм с тези твърдения и че всеки си има свобода на избор   bouquet
Стискаме палци на теб и малкия юнак и после да се отчетеш Simple Smile !
Хубав ден на всички ви - отивам на зъбар Rolling Eyes
  Hug

# 96
  • Мнения: 326

Аз сега се връщам от преглед при д-р Калев от 2-ра градска. Бебка е вече 2 килограма Laughing

е с какво ги храните тези бебета?  Laughing моята девойка е към 1300 гр днес. има време да наддаде, но като пишете такива цифри, се притеснявам.

Boomerang, ти пък ме успокои, защото моята бебка в 29 г.с. беше 922 гр  Laughing
Олимпия, да го нацелуваш малкия бонбон, толкова е сладък!  Hug
Polina13, мен ме е страх от всичко, което си изброила при нормалното раждане. Имам позната, която след нормално раждане се изпускаше цял месец /става въпрос за голямата нужда/.  Sick
Диана, стискам палци за хубави новини след прегледа!

# 97
  • Мнения: 575
boomerang 2 килограма е много за тези седмици, и аз се зачудих. Досега лекарката ми казваше, че вървим със седмица назад, а сега изведнъж - гигант. Явно причината е в различните ехографи, някъде има неточност.

# 98
  • Мнения: 9
Аз предпочитам нормално. Ама док може да реши и секцио да правим че моята госпожица е с надоло краката. И ак не се обърне до 2седмица ще прави секцио. 

# 99
  • Мнения: 135
Аз също предпочитам нормално но никой неме пита и май май ,ще съм секцийо.
Но това него мисля само със беба всичко да е ок. Wink

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Добре дошла sisl_ta_ !  bouquet Леко бременеене и прекрасен резултат!  Hug
Олимпия, пу-пу-пу! Страхотно е детенце!  Heart Eyes Hug
Дианка, чакаме хубави новини след прегледа! Hug
Що се касае до начина на раждане - аз още не съм говорила с моя си Док. Мисля, че е рано. Но за себе си съм решила кое предпочитам. Мисля, че това е важно - да съм спокойна и да подходя без страх! Така вярвам, че всичко ще е наред!  Peace

# 101
  • Мнения: 57
ако ме видиш мен неможеш да кажеш че съм бременна макар че съм почти в средата на 7 ми месец.
Desuk, и аz бях така и да видиШ само как zа две седмици корема ми направо стана двоен! растях не с дни, а с часове и кожата ме сърбеШе навсякъде от това беzумно бърzо раzтягане. маzах се по 3 пъти на ден и се чудех на какво ли Ще приличам след 2 месеца, ако продължа да се иzдувам с това темпо  Sunglasses.
така че Ще се радваШ на коремче, само чакай да видиШ  Peace
аz съм определено zа нормално раждане с епидурална упойка!

# 102
  • Мнения: 63
Олимпия, малкия е разкошен!Пу-Пу
Дианка, чакаме добри новини от лекаря.
 Относно раждането, аз мисля, че няма никакво значение - важното е накрая резултата да е положителен. Аз засега мисля да раждам нормално, ама ако се наложи секцио, не мисля чак толкова да се впечатлявам. Само се чудя за епидуралната. Хем искам с епидурална, хем се притеснявам дали ще попадна на добър анестезиолог.

# 103
  • Мнения: 219
Здравейте. Като гледам всеки се е замислил май за последния етап - раждането Wink В такъв случай много ме е яд на мъжо, направо ми иде да го  #2gunfire  
Тук, много от майчетата в Русе, ходят до Тутракан да раждат. Не знам дали си заслужава.
А също 1000 лв дали си  струва в частната клиника да се дават? Оф, да не се чудя много-много.
Вчера ходих при гинеколога и ми каза, че бебето вече се е обърнало както трябва и плацентата е 3 степен, каза, ако мога да утрая още 4 седмици, пък после да раждам.  пък аз си мислех, поне 1 март да мине. Вие какво мислите, дали ще мога да удържа? Хайде, лек ви ден. И доскоро.

# 104
myran благодаря че ме отрази вече си мислех че си пиша сама. една моя приятелка роди на 18.12.2007г. нормално каза че не са и слагали упойка а само обезболяващи и нищо не е усетила при разреза и шиенето /има 3 вътрешни и 3 външни шева/. Каза че усещането е било като при пуржия преглед на влагалището - малко неприятно но не и болезнено. така че аз съм за нормално раждане.

Общи условия

Активация на акаунт