Споделете 41

  • 21 415
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Киса, кога празнуваш Коледа? Ако е днес - честита ти!   bouquet
Фльорца си е фльорца. Но ако е употребена от някаква кляфка, няма значение какво е фльорца.  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 742
"Мъжка фльорца" ми звучи точно толкова гадно, колкото "Бит п`д`р`ст", от този тип послание носи.

# 17
  • Мнения: 2 161
"Мъжка фльорца" ми звучи точно толкова гадно, колкото "Бит п`д`р`ст", от този тип послание носи.
това "бит педераст" не го разбрах

# 18
  • Мнения: 17 407
Абе само аз ли не съм разбрала? Сопрано нямаше ли предвид, че мъжете имат друга дума за фльорца..
ШАнел, мерси. ЩЕ се въздържа да коментирам, само споделям, че не обичам неканени/самопоканени гости Mr. Green

# 19
  • Мнения: 293
Ледена ваканция съм, и дори малко съжалявам, че пекна слънце, ще трябва да се мъкна на работа утре сигурно.
Кликам от скука в Майките.. и чета: Спешно-ве4е се изнервих.
Хм, в темата става дума, че не могла да си сложи линийка в подписа.  Не съм тъй зла, че да го публикувам в съответната тема, но ми се дощя да споделя притеснението си да не излудея тъй нявга и аз.

# 20
  • Мнения: X
Днес арменците празнуват Нова година, бре!
От предишната тема се каня да пиша,  че в Кръвния център няма значение каква група си.Ти даваш кръв, издават ти бележка, която се носи в отделението,  където лежи болния  и те си му вливат кръвта, без значение дали си дал от неговата кръвна група.В болницата имат запаси и му вливат от тях, а ти като дадеш просто им попълваш запасите.
Дренкич, и аз така разбрах, ама той мълчи.

# 21
  • Мнения: 3 423
Фльорца не е гадна дума, бе.

Честито на Ивановците, Иванките и страдащите от тях.

# 22
  • Мнения: 5 026
Абе само аз ли не съм разбрала? Сопрано нямаше ли предвид, че мъжете имат друга дума за фльорца..
И аз така,като теб разбрах!

# 23
  • Мнения: 1 403
Фльорца- суетна, постоянно флиртуваща, лекомислена, фръцла, но и симпатична. Имам смътни спомени за един сериал "Семейство Форсайтови или Сага за Форсайтови", беше много популярен, главната героиня се казваше Фльор и долу-горе отговаряше на описанието. После,скоро след това, в някакъв скеч по телевизията бяха използвали  думата фльорца...Това е моето обяснение..
Пфу, аз ли съм най-старата тук?! Confused

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, кога празнуваш Коледа? Ако е днес - честита ти!   bouquet


Откакто съм в БГ - на 25 декември.  Simple Smile

Инак, мерси, днес е пак Рождество, но не празнувам специално.

# 25
  • Мнения: 742
Има такъв лаф. Вократце, означава човек, който се стряска от най-малкия шум, оглежда се, мънка и изобщо излъчва тотална нерешителност и мекушавост,  причината за които се крие в периодичния бой, нанасян му от яки мъжаги, приравняващи хомосексуализма с болест, заслужаваща презрение.
Първото и второто няма равно помежду си, освен от към представата, която извикват в съзнанието ми - един и същи субект може да бъде наречен с едното и другото.

# 26
  • Мнения: 1 616
Привет! Честит празник на именяците - живо и здраво да е името им!
Свърши ваканцията... Въпреки студа и снега, учебни занятия имаше... Студено е в училище. Ама май само на нас, дъртите, ни е студено - дечурлигата тичат като изоглавени из коридорите - разсъблечени и потни, търкалят се из снега... Laughing А аз за пръв път от доста време насам ходих пеша на работа - такситата все още са малко и предпочетох да не рискувам да закъснея още в първия работен ден. Та понеже бях доста притеснена как ще превзема един баир, натъкмих се и тръгнах рано-рано. И бързам ли, бързам, без да имам и най-малка представа за времето... Стигам в училище и гледам, че няма джан-джун... Пристигнала съм 40 минути преди началото на първия час от зор да не закъснея... Laughing

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шанел, напомнИ ми през ноември да те номинирам за Меденка-любимка. Ох, старост-нерадост ooooh!

# 28
  • Мнения: 2 161
Шанел, напомнИ ми през ноември да те номинирам за Меденка-любимка. Ох, старост-нерадост ooooh!
Добре.Много съм ядосана на тази тъпа Ана2.

# 29
  • Мнения: 677
Фльорца е гот, бе. Аз харесвам фльорци. Натокани въртиопашки, толкова е забавно.

Общи условия

Активация на акаунт