Мода пролет-лято 2008

  • 39 727
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 3 912
Blumarine -УБИЕЦ, много ме кефят всички модели и цветове.

Много техни неща ги има в Паола Апси, жестоки са.  Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 619
Това тъмно синьо хич не ми харесва Simple Smileкакто и зеленото дето са го пуснали направооо душата ми вадят

# 377
  • Мнения: 2 120
Blumarine -УБИЕЦ, много ме кефят всички модели и цветове.

Много техни неща ги има в Паола Апси, жестоки са.  Heart Eyes
на какви цени?

# 378
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От снимките за наградите Грами тази рокля ми хареса

http://netinfo.bg/this_galls/this_galls/50grami/grammy-Bridgewater1.jpg

# 379
  • София
  • Мнения: 3 912
Blumarine -УБИЕЦ, много ме кефят всички модели и цветове.

Много техни неща ги има в Паола Апси, жестоки са.  Heart Eyes
на какви цени?

Едно потниче ти е около 1000 лв, рокля 1500...

# 380
  • на пистата
  • Мнения: 5 881


Едно потниче ти е около 1000 лв
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 381
# 382
  • Мнения: 402
Ето такъв модел рокля си купих само че с дълъг ръкав и в друга щампа за 35 лв. на някаква българска фирма. Wink.
Не знам вие как мислите, може би наистина някои от вас имат финансови възможности за рокли от по няколко хиляди лева, но за мен лично една такава цена минава всякакви психологически граници. Това не ми пречи разбира се да се насляждавам на прекрасните модни предложения Simple Smile.

# 383
  • Ловеч
  • Мнения: 782


Почти същата имам...  Много готини ниски обувчици видях в темата, но отново не са от български сайт. Само с гледането ще си остана...

На синьо-лилавото не му ли мина модата? =)))

# 384
  • Мнения: 402


Почти същата имам...  Много готини ниски обувчици видях в темата, но отново не са от български сайт. Само с гледането ще си остана...

На синьо-лилавото не му ли мина модата? =)))

А толкова ли е къса и най-вече прозрачна Simple Smile Wink, ако е така как я носиш, аз бих се притеснявала лекичко ако ми святкат така кълките. И мен много ме кефи тоя модел но бих носила подобна дреха по скоро като туника и само на морето бих се престрашила да тръгна в този вид. Моите думи не са критика, разбира се. Hug

# 385
  • София
  • Мнения: 39 091
Не мога да пусна линк към модното ревю на MANGO SS 2008.

От тук се влиза в страницата за БГ http://www.mango.com/paises.htm# и оттам отивате на fashion show.

Обаче ако ги пуснат тия рокли в България, съм първа писта!

# 386
  • Ловеч
  • Мнения: 782


Почти същата имам...  Много готини ниски обувчици видях в темата, но отново не са от български сайт. Само с гледането ще си остана...

На синьо-лилавото не му ли мина модата? =)))

А толкова ли е къса и най-вече прозрачна Simple Smile Wink, ако е така как я носиш, аз бих се притеснявала лекичко ако ми святкат така кълките. И мен много ме кефи тоя модел но бих носила подобна дреха по скоро като туника и само на морето бих се престрашила да тръгна в този вид. Моите думи не са критика, разбира се. Hug
Толкова дълга е, но не е толкова прозрачна. И аз я нося по морето или с дънки.

И нещо, което не е по темата, но не ми се пуска отделна тема ...

Някой да е виждал нещо такова някъде, че на брат ми приятелката иска, а нали няма доставка до БГ...

# 387
  • София
  • Мнения: 39 091
Ивету, ако става въпрос за корсет, то ти ги виждаш всеки ден! Wink
Въпроса е да гледаш по-добре  рекламата на Данет горе.
Там има корсети всякакви.

# 388
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ивету, ако става въпрос за корсет, то ти ги виждаш всеки ден! Wink
Въпроса е да гледаш по-добре  рекламата на Данет горе.
Там има корсети всякакви.

Да, но тези не са ли за след бременност? Разглеждахме го по-рано, но нищо такова не видяхме.

==============

Цитат
Модни тенденции през пролетта на 2008

Какви изненади носи пролетта в света на модата, какви модни цветове да предпочете съвременната жена и на какви модели да заложи, за да подчертае своята индивидуалност и стил, чара и красотата си?

Няколко модни тенденции през пролетния сезон 2008



Елегантната магия на бежовия цвят

Кой е казал, че бежовият цвят е скучен? За пролетните си колекции известните световни дизайнери и стилисти избират спокойствието и елегантността на неутралните оттенъци.

За сметка на яркостта на цветовете на преден план излизат други детайли - тъканите, играта с обема и изчистената кройка.

Дизайнерът Phillip Lim представя практически колекция в бяло като необичайните акценти в нея са апликациите, буфон ръкавите и силуетът тип камбана.

В едно интервю Marc Jacobs говори за “лекота, доброта, мир и великодушие” - ценности, които несъмнено намират израз в новата му колекция. В нея преобладават кремавите, бежовите и перлено-сивите оттенъци. Новите пролетни модели на Marc Jacobs са естествено следствие и продължение на колекцията му есен-зима.



Даже авантюристът John Galliano демонстрира на модните ревюта неочаквана мекота и умиротворение. В парижката му колекция за Christian Dior доминират костюми, които могат да бъдат носени като всекидневно облекло и рокли, които свободно падат по тялото, тушират някои несъвършенства на тялото в модерен nude цвят.

Главното достойнство на натуралната цветова гама се състои в това, че подчертава красотата на ярките аксесоари. Подходящи към облекло в бежово, кремаво, слонова кост са ефектни украшения с изискан блясък.

Мода на тънката подчертана талия



Вталения силует притежава способността да прави фигурата женствена и крехка. Талията е отново актуална и скоро няма намерение да излезе от мода. Няма смисъл да се отрича или игнорира този факт.

Всички колекции за сезона пролет-лято 2008 са обединени от лайтмотива на тънката и подчертана талия, отново е актуален женствения силует тип “Пясъчен часовник”.

Присъщата артистична елегантност в модата на облеклото през тази година намира израз във високата талия на полите, панталоните и роклите, както в ефектното подчертаване на талията чрез колан.

Monique Lhuillier украсява почти всички рокли от пролетната си колекция с с колани от същия плат.

Тънък черен колан или украсен с камъни, широки пояси, които достигат почти до бюста - всички тези аксесоари са призвани да подчертаят тънката талия и да подчертаят женствеността.

Zas Posen използва колани с огромни пандели към роклята и тренчкота, за да пристегне и подчертае талията. В актуалната колекция на Fendi коланът украсява практически всяка част от облеклото - от банския - до блейзъра.

Тенденцията mini



Късите панталони и мини роклята са безспорни фаворити на всички дизайнери от новите им колекции за пролетта на 2008.

По модните дефилета и ревюта късите панталони са разнообразни варианти - от вечерни модели, през всекидневни до лежерни за плаж, а тъканите очароват с разноликостта си - от атлаз и пайети до памучни платове.

Мини роклите са не само хит, но и празник за очите - през пролетта дамите могат да бъдат женствени и неотразими.

Роклята тип риза в стил 60-те години, както и mini dress с висока талия може да видите на всички модни подиуми. По-важното е, че тези женствени варианти на облеклото са доказали своята практичност и удобство. Нека припомним и способността на роклята тип риза да подхожда и стои добре на всеки тип фигура.

Колекциите на Emilio Pucci привличат вниманието със старинните принтове върху късите панталони и рокли, които се асоциират с дъх на море и разходки по плажа на Сан Тропе или най-малкото - с оазис сред забързаността и рутината на ежедневието.

А модната къща Gucci залага на великолепното съчетание на неустоимия черен цвят, съчетан с ярки елементи на електрическо синьо, червено и виолетово.

Каквото и цвете да предпочетете от този букет свежи цветя и предложения за пролетта, не забравяйте да посрещнете този сезон с усмивка и добро настроение, с енергия и желание да бъдете харесвани и женствени. Модата през тази пролет на 2008 е обещание за това.

И още...

# 389
  • София
  • Мнения: 10 858
Разгледах ги на Манго, наистина имат хубави моделчета. Обаче за мен роклите са твърде дълги, а аз съм ниска. Но имаше една риза, тип кимоно - много готина  Peace
Те поне са на нормални цени, не като Блумарин ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт