Най-голямата ви грешка в живота

  • 2 963
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Най-голямата ми грешка в живота е.......,че се намандахерцах в този форум!Сега няма излизане от тук... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 400
Най-голямата ми грешка в живота е.......,че се намандахерцах в този форум!Сега няма излизане от тук... Mr. Green
Трябва повечко да се стараеш, моето дете. Може и да излезеш, но въпроса после ще е - как да влезеш Whistling Mr. Green Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 750
Най-голямата ми грешка в живота е.......,че се намандахерцах в този форум!Сега няма излизане от тук... Mr. Green
Трябва повечко да се стараеш, моето дете. Може и да излезеш, но въпроса после ще е - как да влезеш Whistling Mr. Green Joy Joy Joy
Аааа....за онова ''излизане''....излизала съм вече....няколко пъти и то! Mr. Green
Ама тъй не ми харесва! Twisted Evil
Искам сама да си изляза! Joy
Ама като краста е...сърби ли те,чешеш се! Crazy

# 18
  • Мнения: 1 334
Грешки да искаш..... Една от тях - не бих казала че ми е урок, по скоро ме е яд. Но млади, глупави зелени.....и горди.
Случайни неща в живота няма.

# 19
  • Мнения: 1 470
Щом си харесвам живота,такъв какъвто е в момента,значи всички грешки които съм допускала,е трябвало да бъдат допуснати Hug...
А иначе,обичах да провокирам съдбата,и май основно грешки съм правила,но поне съм късметлиика,или пък имам добричка звездичка,която си ме пази...

# 20
  • Мнения: 1 470
Май тепърва ми предстои Confused.
Ако си заслужава да я направиш,давай!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Темата е обречена на провал. ССФ е безгрешна по дефиниция.
Хабсилютно  Mr. Green!

# 22
  • Мнения: 15 572
Да допуснах една голяма грешка в живота си. И много съжалявам за това  Embarassed. Срам ме е да я споделя, срам ме е и от хората, които нараних, защото това са едни прекрасни хора, които много ме обичаха. /единия от тях все още ме обича/. Но странното е, че вместо да се влошат, нещата се подобриха. Колкото и чудно да ви звучи. И все пак, ако можех да върна времето назад, не бих я направила тази грешка отново.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
  Загубих 6 години от живота си заради един мухльо, и пропуснах много възможности пак заради него. Не си е заслужавало и грам, ама де е бил тоз акъл, когато ми е трябвал.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 17 546
  Загубих 6 години от живота си заради един мухльо, и пропуснах много възможности пак заради него. Не си е заслужавало и грам, ама де е бил тоз акъл, когато ми е трябвал.  Mr. Green
Ти па! Толкова си млада, кога натрупа 6 години загуба! Пък си и хубава - ще наваксаш! Wink Heart Eyes

Грешки да иска човек от мен... И най-лошото е, че не се уча от някои от тях! За щастие не са съдбовни грешки, а само грешчици Mr. Green

# 25
  • Мнения: 26
Грешка голяма допуснах,че се доверих напълно на човек който никак не го е заслужавал,сега от тази ми грешка,ще се науча вече да не допускам толкова близо хората до себе си,били те и представящите се за много близки,те най лошо забиват ножа в гърба..
Други грешки имам доста но са малки,всичко е трябвало да стане така,да ги допусна,за да достигна до нещо по-хубаво ..  Peace

# 26
  • Мнения: 1 367
Правила съм много неща,с които не се гордея.От някои дълбоко се срамувам.Но най-противното е,че дори когато си казвах "Никога повече",повтарях грешките си.Вярвам,че няма ненаказано зло и за някои от глупостите,които съм вършила,вече си плащам.За други-може би предстои.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
  Загубих 6 години от живота си заради един мухльо, и пропуснах много възможности пак заради него. Не си е заслужавало и грам, ама де е бил тоз акъл, когато ми е трябвал.  Mr. Green
Ти па! Толкова си млада, кога натрупа 6 години загуба! Пък си и хубава - ще наваксаш! Wink Heart Eyes

Грешки да иска човек от мен... И най-лошото е, че не се уча от някои от тях! За щастие не са съдбовни грешки, а само грешчици Mr. Green
  Мерси  Blush , млада, ама ей на !  Crazy Добре, че не му бях съвсем вярна, че съвсем щях да се изям от яд !  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 367
Е пак навреме си се  усетила,браво!Щото 6 години никак не са малко.И то,доколкото виждам,от най-хубава ти възраст.

# 29
  • Мнения: 990
Преди време се случи нещо ,което промени много живота ми. Не знам дали е грашка ,но определено си научих урока  Tired

Общи условия

Активация на акаунт