Rimmel

  • 12 484
  • 45
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Ползвала съм молив за устни- не беше лош Peace

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ползвам руж на Римел. Вече втора кутийка. Доволна съм. А и цената е добра, ок. 8лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
Червило, глос- бяха страхотни!

# 18
  • Мнения: 1 205
Имам сенки, но въобще не съм доволна.

# 19
  • Мнения: 880

Пробвах го,но нещо много плътен ми се стори.Предпочетох на Манхатън Wake Up пак със светлоотразяващи частици.Май нищо не съм ползвала на марката.Но съм хвърлила око на червилата.Всъщност сега се сетих,че имах един черен молив,но не бях доволна.

# 20
  • Mонтана
  • Мнения: 413
аз работя в козм.магазин и при мен тази козметика  е една от наи купуваните,но да ти кажа 4естно то4но този фдт не ти го препоръ4вам.Имаше един мн хубав,но го спряха,така и не се разбра защо но беше върха,ако искаш задалжително да баде с тези 4астици,избери друга марка.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
На Римел мин.година бях си взела спирала, цената беше по-малко от 6 лв - не е лоша.

За Нова година си самоподарих ФДТ със светлоотразяващи частици (13,50 лв), очаквах явно нещо повече.  Thinking

# 22
  • Мнения: 35 968
бях си купила от моно сенките им - изобщо не ми харесаха

# 23
  • Мнения: 28
въобще даже не бях чувала за тази марка ,добре че е този сайт от време на време да се ограмотявам благодаря ви мами

# 24
  • Мнения: 10 264
Аз имам къси, руси и прави мигли(възможно най-гадната комбинация), но спиралата за обем е направо Peace Peace Peace Peace Peace Peaceкато за тях.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
 И аз съм много доволна от удължаващата им спирала им за 6 лв.  Peace По-добра е от много други по-скъпи.

# 26
  • Мнения: 4 371
С ръка на сърцето мога да кажа, че лаковете им са 100 пъти по-добри от тъпите прехвалени ОПИ Simple Smile

# 27
Искам да ви попитам има ли някъде в интернет където мога да си поръчам он-лайн спирала на тази марка ???? newsm78

# 28
  • Мнения: 3 641
Искам да ви попитам има ли някъде в интернет където мога да си поръчам он-лайн спирала на тази марка ???? newsm78
Мисля, че в Конкорд ги има Peace

# 29
  • Мнения: 3 266
Харесвам лаковете и глосчетата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт