търся си компания за фитнес

  • 3 111
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Мисля,че се намира на Прага, точно зад баня Мадара. Утре сутринта ще се обадя да я питам да ми даде телефон на фитнеса и ще пиша.

# 16
  • София
  • Мнения: 365
Мисля, че се заформя чудесен план-график за седмицата:)

# 17
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Не знам,уж хиляди пъти съм минавала оттам,но може и да не съм обръщала внимание.Щом е толкова близо ще мина и от там,ако трябва Simple Smile
Междувременно,момичета,споделете-с колко килограма се борите,пазите ли някаква диета?

# 18
  • Мнения: 1 008
Въртях и сега,но си е изключила телефона. Ако минаваш утре,ако не ти е проблем питай какви са условията. Пролетта май беше месечна карта за два пъти в седмицата 40лв. Но предварително се записват часове.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Браво на ентусиастки като вас!  Peace

Мене ако питате ,голяма групичка се заформяте и незнам дали не е по-добре да се включите към груповите спортове,защото с такава голяма групичка във фитнес залата едва ли ще съумеете да тренирате качествено.Казвам ви го като инструктор,който има наблюдения в/у заформени групички ентусиасти жени. Grinning
Не го приемайте като обида,а като съвет !  Peace
Пожелавам ви успех! И дано постигнете желаният от вас ефект !   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 365
хихихи, ние да се съберем, пък после накдъето ни видят очите... може и към сладкарничката срещу басейна:)))

# 21
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Благодаря,  kloie
Дано си запазим ентусиазма Simple Smile
Относно съвета,сигурно си права.Но така или иначе,поне да почнем,а след като се поопознаем и свикнем с тренировките,може и да се разпределяме някак
 bouquet
Колкото до сладкарничката отсреща,някои ден може да я посетим и да се запознаем Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 008
Първо се извинявам, фитнеса не е зад Баня Мадара, а се намира на ул"Бузлуджа" (една пряка преди Петте кьошета, вдясно). Едно посещение е 6лв,а карта за 8 посещения 40лв. С карта може да ходиш,когато си поискаш, 2 пъти в седмицата, 3 пъти, 8 поредни и т.н. Но трябва предварително да си записваш часове, това го правят, за да не се пълни фитнеса. Телефона е 8523479.

# 23
  • Мнения: 155
идеята за сладкарницата  и на мен ми допада .........ха-ха-ха, като се притъмни можем и на мъжки стриптииз да отскочим ама да не се отмятаме от темата   , дайте да решим кога   , ако има желащи мога да заменя плуването с тае бо Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 008
Ако някой има информация за Тае-бо нека сподели, защото май е по-добър вариант от фитнес. newsm78

# 25
  • Варна/София
  • Мнения: 71
http://activ-sport.hit.bg/pages/sportsVidove.html
Момичета,разгледайте този сайт и наистина можем да изберем някакво групово занимание.
Аз принципно държа на фитнес да почна да ходя,но както казах,нямам против да комбинирам и с нещо друго.В activ sport освен тае-бо,ми направиха впечатление и аерофитнес интервал и динамичната аеробика.Хубавото е ,че с една карта могат да се пробват почти всички неща и после можем да си изберем кое най-много ни допада.
Проверих и за басейна:
еднократно посещение-7лв
карта за 3 пъти седмично-52лв
за 2 пъти седмично-40лв
6 пъти-80лв
Ако ви интересува,ще напиша и часовете. И... трябва да разочаровам желаещите,които не могат да плуват-групите с учител са само за деца  Grinning

# 26
  • Мнения: 246
С една приятелка ходим 3 пъти седмично на тае - бо във фитнес Енерджи в Банишора, инструкторката е готина, а и като цяло съм доволна, но е доста натоварващо.  Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 966
Ако някой има информация за Тае-бо нека сподели, защото май е по-добър вариант от фитнес. newsm78

за тае бо съм още по навита  Grinning
преди ходех на Славия Спортес ама ми е далечко сега
къде точно в Банишора е този фитнес клуб?

# 28
  • Мнения: 155
w bani6ora mi e super udobno ,a na was?Simple Smile Laughing

# 29
  • Мнения: 246
Фитнесът се намира в Халите на Банишора, близо е до 5-та градска болница, има къде да се паркира  Hug

Общи условия

Активация на акаунт