За пързалки е готово вече , ОКТОМВРИйското човече!

  • 18 155
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 320
ХЕЛОУ, мацки. Включвам се по повод тортите, които показвате тук. Ще ме накарате да се замъкна до Варна Whistling. Мен Ер-ката кекс ми направи, ма си го изяде сама  Mr. Green. Та тази седмица пак трябва да прави.

Нямам какво да кажа в своя защита!  Mr. Green Ти ела тази седмица, ако не ни затрупа снежеца, пък 2 ще направа!

освен и аз да се самопоканя...

И за тебе един тогава!  Mr. Green Който иска да идва, с удоволствие ще ви посрещна всичките, само казвайте заявките за кекс...  Laughing

# 271
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Здравейте!
Ох, ужас са тия кашлици! Самуил дори два пъти повърна от зор да кашля  Sad
Давах Стодал, мукоплант, АЦЦ, Аериус, но кашлицата се повлия едва като почнахме антибиотика. Секретите от носа и гърлото правят тези бактериални инфекции и за съжаление пак стигаме до антибиотик. Пръскаме гърлото с Тантум верде.
Аз давам на Сами Бронховаксом, Саменто, зелена енергия и коластра. Надявам се поне да изкара без болести някоя и друга седмица в яслата.
Танче, добре си дошла винаги при нас!  Heart Eyes
Роузи, и ти си поканена, нищо не казваш имаш ли възможност, нямаш ли  newsm78!
 А колкото до това кой какво да донесе - кой каквото обича и има на сърце.
Хубав ден

# 272
  • Мнения: 212
Здравейте!
От много отдавна не съм писала, но все няма време, пък няма и откъде (освен от работата, където все пак няма време Wink).
Гледам, че повечето дечица са болнички / оздравяващи / мъкнещи сополи и т.н. Е, мамка му и време!!!  #Cussing out и други подобни (че все пак цензура има). Невена от нова година редува - една седмица вкъщи, една - на ясла. Тъкмо й спре кранчето на носа, иде на ясла - разкашля се. И така, нещата се повтарят. Срина й се целият имунитет... Направо ми се реве, толкова се старах да я каля, никога не е била изнежена... давам витамини, имуностимуланти... до сега е боледувала супер рядко и винаги бързо се е оправяла Cry Тази седмица беше при свекърва ми на село, че вече изчерпах всякакви варианти на домашно гледане. Надявам се сега да е поукрепнала, все пак планина е там, пък и до Сандански...
Да минем нататък към по-приятните теми...
Памперсът вече тотално го махнахме. Самичка спря да се напишква нощем и от нова година спим по гащи. Подложила съм един найлон под чаршафа й, но досега не е имало инциденти. Два-три пъти ме е будила посред нощ да каже, че има пиш, иначе стиска до сутринта. Естествено, сваля и вдига гащите самичка, бърше се с тоалетна хартия, пуска водата... Като другите деца. Заиграва се самичка, но рядко, трябва да има на кой да приказва. Детски филмчета не гледа с особен интерес, трябва да е много отегчена, та да се загледа в телевизора. По детско, де, бях писала, че чуе ли музика ситуацията коренно се променя  Rolling Eyes Laughing
Облаче, и Нена беше така в началото с яслата. Леличките ми обясниха, че първите дни почти не плачат, защото всичко им е ново и интересно. После започват да осъзнават нещата и плачат. А неяденето е просто протест. И малката беше така първата седмица, че и повече. Сега й се радват, защото яде по три порции макарони на фурна за следобедна закуска  Animal Pig
За спането - много ни е трудно приспиването. Старая се да спазваме всяка вечер ритуал - миене на ръце, лице, зъби и дупе и в 21 ч. - в кревата. Прочитат се задължително поне две книжки, ако има и приказка накрая - още по-добре. Следват мрънканията "Искам вода".... след 15 мин. се сеща, че й се пишка...  ooooh! Абе до към 22 ч. в повечето случаи е заспала. И съответно сутрин не можем да я събудим за ясла (за разлика от почивните дни, когато става като по часовник най-късно в 7.30  Crossing Arms) Това е борбата при нас. Опитвала съм да я слагам в леглото по-рано, но няма ефект. Пак заспива чак към десет. И понеже трябва да има човек при нея (който в 99.9% съм аз) докато я приспя и на мен вече ми се е доспало... И с Илия насаме се виждаме сутрин да по 15 мин.  Confused
Това е в общи линии при нас. Много ми се иска да се видим, аз на последните срещи не успях да дойда по една или друга причина...
И понеже времето лети бързо, а датата наближава, предлагам да си организираме едно скромно женско тържество за 8 март. Пада се в събота, може и през деня да е, за да може вечерта да си празнуваме вкъщи. Помните ли 8.03.2006 г.? В бирарията на Дондуков? Ех, нека да си направим още един такъв празник, а?
 Hug

# 273
  • Мнения: 2 282
....сутрин не можем да я събудим за ясла (за разлика от почивните дни, когато става като по часовник най-късно в 7.30  Crossing Arms)
ей т'ва е необяснимо, но разпространено явление  Laughing
Боги, значи остава 10 часа във вторник. А може и по-рано да оставя детето на ясла, та съвсем ще ми е удобно. За тортата - с невероятно удоволствие ще хапна нещо, направено от някой друг, още повече, че обожавам неща с кисело мляко и желатин! А последния ми спомен от твоя торта е просто незабравим! Тази на снимката твоя ли е? страхотна е! Ще се обадя на Рали. Кой  ще звънне на Мира и Галентина? те са работещи момичета, ама може пък да се класират. Оставам с впечатление, че Надина, Кламерче и Роузи знаят, и ще дойдат - права ли съм? Какъв подарък искаш?

# 274
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Облачка, всичките телефони, които имах се затриха със стария ми gsm.  Ако искаш прослушай  работещите момичета.  Подарък не искам - вие сте ми подаръка. Идеята беше да се съберем на торта и да се наприказваме, че  времето все не стига. Тортата на снимката е произведението ми от вчера.  Wink
Засега сме:
аз  Mr. Green
Облаче
Кламерче
Надина
Роузи не се е включвала по темата  newsm78

# 275
  • Мнения: 1 187
О да, аз съм на линия. Само пу пу да сме здрави с дечурлигата, че тез болести бързо ни вадят от релси. Боги само дето не знам къде живееш, пиши ми на ЛС адреса  Hug
 Mirinda като порасне още малко и ще видиш, че ще стане по-издражлива на болести. Винаги първата година в яслата са така - болест след болест. И Криси една седмица е на ясла, две не е и така се редуваме от доста време.
За мое най-голямо съжалние от септември месец не е изкарала месец без антибиотик.  Cry Все се влошава и се налага да пие химии. Надявам се скоро имунитета й да се позасили като на Вики (да чукна на дърво - чук, чук, дзън).
А за ставането за градина сутрин и при нас е така - Вики става с 100 подканвания, а Криси става веднага без проблеми. През почивните дни и двете са на линия от 6,30 - 7  ooooh!
Спокойна  това за саламчето е много яко.  Hug Ми иска си детето, какви са тези постни филии.  Grinning
За нова година в яслата са ги питали кое дете какъв подарък иска от дядо Коледа. Криси си е поръчала СУДЖУК Mr. Green и сега си пазя това велико писмо. След години има да се смее на желанието си  Grinning на мама лакомийката.  Heart Eyes

Днес изпратихме нашият моряк на път... мъчно ми е. Дано да плава спокойно и да се върне жив и здрав при нас  Praynig

# 276
  • Мнения: 391
Ние преди малко се завърнахме от уикенда изненада, който бяхме приготвили на мъжете. Всички са много доволни, особено от външния басейн и масажите. За първи път ми се случва посред нощ на -12 градуса да се къпя навън, но водата беше гореща и е жестоко.
Ето малко снимки снимки от там и от миналата неделя на Банкя
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=112022

Големи са скици Вал и Криси, сетих се, че и брат ми имаше в градината една приятелка, която също си поръчваше суджуче за Коледа и на него му беше много смешно, ама са били по-големички защото още я помни.

За заспиването-ние започваме да се оправяме още от 9ч, но като сложим всичките ни ритуали, къпаници и т.н., заспива към 10. Сутрин я будя мнооого трудно, но за разлика от Невенка си поспива събота и неделя до към 10.

Облаче, Волтажче страшни майсторки сте, направо за изложба са тия бутикови торти. Аз правя само от лесните и даже и за тях редко остава време Embarassed

ЧЕСТИТО НА ВОЛТАЖЧЕТО И БЕЛЛА! ЖЕЛАЯ ВИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА!  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 046
и аз искам адрес на лични, че ....иначе ще застана на градинката дето е до вас и ще викам с пълно гърло,
чакам с нетърпение,
на Галентина имам 2 номера на мобилни и незнам кой е действащ, ще пробвам и на двата, а на Мира нямам никакъв

# 278
  • до морето
  • Мнения: 208
Ехо,ето ме и мен  Grinning
Волтажче ,благодаря за поканата!Ще направя всичко възможно да дойда ,особено с това изкушение което си показала  Mr. Green .Но най- вероятно ако дойда ще съм с опашка Laughing разбирай- Викито.Нали нямаме ясла ,а и всички око нас работят ,че за това.Ще трябва и на мен да ми пуснеш адрес ,а може и телефон на лични,което ме подсеща ,че аз нямам телефон на никоя от Вас  Embarassed ,това трябва да се поправи  Naughty.
О щях да пропусна въплъщението ти от карнавала  Joy направо е върхът!Заслужаваш си наградата!

Спокойна ,за кашлицата съвет не мога да дам ,но искам да споделя ,че на Вики точно от Проспан ,кашлицата и не се подобряваше ,а се влошаваше и затова го спряхме.Да не е същото и при вас?.А иначе докторите какво казват по въпроса?
А да не би случайно да е от ревност към LaRedoute  Mr. Green това е в кръга на шегата разбира се  Wink
Пожелавам му бързо оздравяване  Praynig Както и на всички други болнички Sad

Мишленце ,да знаеш ,че благородно ти завиждам  Blush.По снимките личи ,че сте си прекарали много добре.А малката сладурана колко е пораснала само.И колко радостна изглежда в басейна.

Облаче аз вече съм ти казвала ,че много ми харесват твоите торти ,но с тия двете последните направо ме разби   Shocked предлагам направо да си смениш професията и да отваряш цех за торти,аз ще съм първият ти клиент Heart Eyes

Чао и целувки от нас  Hug!

# 279
  • Мнения: 1 440
Здравейте! Heart Eyes
Пак изчезнахте всички!
Варненки,приятно изкарване на срещата!
Волтажче,вкусно изглежда твоето творение,как ми се хапва и на мен!Щях да забравя,иначе костюма ти е супер,кой го измисли?
Облаче,теб отдавна съм те признала,майсторка си на тортите,пък и не само на тях!
Мишленце,много хубаво е там,където сте били!А Рали е голяма сладурка,много ми прилича на Нати,пък и един калибър са си! Simple Smile
Танче Спокойната,не знам какво да ти кажа за кашлицата,Нати беше сума ти време на Хустагил,никакъв ефект,после минахме на Флавамед,кашлицата отшумя.Но тези дни пак беше болна,та отново се лекувахме,сега да чукам на дърво май се позакрепи.
Миринда,пък и за вас как ми е домъчняло!Теб така и не можах да те видя из парка.Дано по-скоро преминат тези болести!
Целувки и весел ден,момичета!

# 280
  • Мнения: 1 187
Тортата на voltage13 беше превъзходна. След това сладко изкушение спокойно от УТРЕ мога да мина на диета  Mr. Green Без хляб, картофи и ориз ... облаче  Heart Eyes целувки

Мишленце снимките са супер. Сигурно е страхотно удоволствието да се топнеш в горещ басейн а навън да е студено. Ей на това аз му викам каляване.  Grinning

bini_og дано болестите да стоят настрана от вас  Hug

Купона другата седмица у нас. С деца или без за мен няма значение, място за щуреене има много, всички се чувствайте поканени. Само да са сме здрави разбира се.

А как ми се иска да си спретнем и осмомартенска вечеринка на заведение. Крайно време е и аз да видя заведението за Приятели  Mr. Green

# 281
  • до морето
  • Мнения: 208
Здравейте!
Боги много съжалявам ,че не можах да дойда  Embarassed ,а само колко много ме е яд ,че пропуснах  #Cussing out ,но така се стекоха нещата .Обаче чакам снимков материал ако има такъв.Дано скоро пак се организираме да се видим.А нямаше ли Меганчето да идва към Варна?Може с нея да спретнем една среща.На мен по удобно ми е след обед,но както вие кажете  Peace

Кламерче заедно сме писали  Grinning Много се радвам ,че сте прекарали добре!
Аз се чуствам поканена  Mr. Green .Но кажи кога и как?
А за среща около осми март съм силно ЗА !Само работещите мами да кажат кога  Peace

# 282
  • Мнения: 346
Ех с тези мнения за тортата на Волтаж...ще спретна и аз утре една...... а после си мисля що дебелея:)

# 283
  • Мнения: 5 301
Аз пък само се облизвам - такива красоти  smile3544! Облачка, Волтаж - искам рецепти на всичко желирано  eat! И да отслабна поне с пет кг (до втори март).

Мишленце, завидях благородно - по всичко личи, че сте изкарали страхотно  newsm37!

Белла, със закъснение - честит Рожден Ден! Бъди много щастлива  babydust7!

Меги, ти ме хвърли в оркестъра - Йоничка направо рецитира стихове   bouquet! Утре слагам Валерия в ъгъла - да се срамува  Blush.

Днес моята малка госпожица ужасно ме уплаши. Сложих я да спи, след половин час реших да проверя, дали не се е отвила. Влизам в стаята - леглото е празно  Shocked, в стаята няма никой. Кога погледнах зад вратата - стои и ми се усмихва до ушички. При това си е свалила чорапи, крачета бяха лед. Разтривах стъпалцата с ракия, затоплях чорапки. Пък после как ми се умилкваше - "миу -миу", все едно е котенце .

# 284
  • София
  • Мнения: 1 320
Валерия, всеки път много ме радват твоите постове!   Hug

Аз пък само се облизвам - такива красоти  smile3544! Облачка, Волтаж - искам рецепти на всичко желирано  eat! И да отслабна поне с пет кг (до втори март).
...................................................
.................. Пък после как ми се умилкваше - "миу -миу", все едно е котенце .



И аз искам торти, пасти..,.. вкусотий и 5 кила по-надолу до 7 март  Whistling
Краси като свърши нещо наредно и идва при мен и почва да ме целува и да вика "оооо мами, оооо мами"  Mr. Green  и ако го целуна за него вече е простена и забравена беличката и започва на нов глас нещо друго...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт