За пързалки е готово вече , ОКТОМВРИйското човече!

  • 18 160
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Ха, добрютрю!
Белла, със закъснение, честит рожден ден! Много здраве, топлина, любов, веселие...   bouquet
Васката е много сладък! Като гледах снимките ми стана много мило - аз съм завършила ХТИ - Бургас и Бургас ми е много на сърце. В кой квартал живеете?
Аз, както се досещате, си изкарах супер снощи. Беше голяма веселба - танци, игри, щуротии. И кака ви Боги спечели приза за най-оригинален и секси костУм. Ето заповядайте:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7415&AlbumId=11187 … p;PhotoId=6263936

За гостито у нас предлагам да чукнем датата - 19 вторник към 10.00 ч. Май само Еличка ходи на ясла до обяд  newsm78 Облачка, казвай кога ти е удобно?

Зори, не мисля, че ми е вундеркиндче детето. Просто това е нещо, което харесва и усвоява лесно. Може би влечението му към буквите идва от баща му, който на 4 г. и половина е четял. А и майка ми, баща ми, сестра ми са библиотекари.  hahaha
отивам да спя  Embarassed

# 256
  • София
  • Мнения: 1 320
Ей, страхотни снимки. Волтажче, супер як ти е костюма. Много весели снимки.

# 257
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Бела честито и от мен! Много здраве, късмет, любов и щастие ти желая!!!

Боги направо щях да падна. Костюма ти е страхотен. С право са ти дали приза!!!

Р-че как е Краско?

# 258
  • Мнения: 2 282
Aй, Белла, как можах да те пропусна... Да си жива и здрава, мноооого шастлива! Сбъднати желания, любов и много радости да имаш през тази година, да се чувстваш прекрасно в кожата си! Честит рожден ден, па макар и със закъснение!

Боги, на мен и двата часа са ми малко труднички... Ели ще е на ясла от 10 до 12, което значи, че или мога да дойда между 10:30 и 11:30 без нея, или следобеда таман ще заспи... моята молба би била евентуално да е към 15:00, или поне ние да се присъединим тогава? всъщност, когато и да кажеш, ще дойда... списък ше има ли? а снимките от карнавала са върха Simple Smile и ти си убиец в млекодайната роля  Grinning преди време за седмицата на кърменето се канихме да наемем тоя костюм, но нямаше достатъчно смела майка  Hug
Много се зарадвах на снимките от Роузи и Бела. Страшно сладки хлапета! Май си харесах и зет  Simple Smile Обещавам тези дни и аз да кача нещо новичко.
За заспиването - с Ели си лягаме към 22:30, и, откакто тръгна на ясла, заспива бързо. Иначе по-рано откарваше в редуване на игри и гушкане до след полунощ, приспиваше ни всичките.
Мъжа ми тези дни е чел някъде, че в колкото часа свикнат да заспиват децата към 3 годишна възраст, толкова им остава най-ранния час за заспиване и по-нататък. Не знам статистически така ли е, но Катето заспиваше към 22:30, и сега все оещ е така... така че, мислете му, уморявайте ги повече и ги слагайте към 9 в леглото! то и за мен важи, ама никак не се получава... и с Данчо все не можем да се наприказваме на спокойствие без деца вече 7 години.
Ето и обещания линк с тортички.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 11:42 от Сребърен облак

# 259
  • София
  • Мнения: 1 320
Добре е, явно не е  било нищо сериозно. Всъщност и аз си мислех, че е така, защото той просто не боледува, но нали за първи път ми се случва и се бях подъркала и незнаех какво да го направа. През деня си беше в настроение, бяхме навън, игра, търча. Та така и незнам какво беше, според мен от храната, ще да е било. Явно нещо му е раздразнило стомаха просто.

Инче аз в събота изкарах повръщане и треска с лека темперетура за около 24 часа и после нищо ми нямаше. Но направо се чуствах като смазана, всичко ме болеше, до тоалетне не можех да стана да отида. Майка пък в ноща след Краско и тя повръщане и треска с лека Т. за около 24 часа и на следващия ден свежарка. При Краси обаче не беше същото, защото нямаше Т., беше в настроение и много енергичен.   Важното е, че сега вече му няма нищо!

За заспиването, Красимир понеже не спи на обяд, вече от мноооого време  Twisted Evil и вечер, особено ако сме били навън цял ден от 7 часа дава зор да си ляга. Общо взето удържам фронта до към 20:30-21:00 часа и тогава го слагам да спи. Сутрин   8:30 е буден, но ме остава да се излежавам поне още 1 час  Simple Smile Трениран е  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 2 494
Белла честит рожден ден и от мен!!!!!!!
Белла,Боги, страхотни снимки!!!!А костюма е трепач Hug
Ние лягаме по различно време, защото напоследък не иска да спи следобед, като е вкъщи и лягаме в 8.30, а като спи следобед спи от 14-16 или от 15-17 и тогава лягаме към 22-22.30.


# 261
  • Мнения: 439
Момичета,благодаря ви за поздравленията и хубавите пожелания...изпращам виртуални прегръдки на всички ви и благодаря,че ви има!  bouquet

Облачка,чакам вашите снимки с голямо нетърпение.Разгледах твоите сладки изкушения ...иии съм меко казано възхитена.Невероятни са!Голяма красота!Ако ми беше по-наблизо щях да си поръчвам торти от теб Hug


Волтажче,костюмът ти е убийствен!За първи път чувам,че си завършила ХТИ Бургас и аз съм учила там,завърших през 97-ма,а ти кога?Живеем в "Изгрев" и последните снимки са от там
А Васката ...това е типичната му физиономия,като види че взимам фотоапарата и ще го снимам...и е ухилен до уши
  Mr. Greenhahaha

За заспиването и при нас е различно,все още спи следобяд,понякога един,друг път два или три часа,но вечер преди 22.30 не заспива
ooooh! и ние с татко му от там нататък сядаме на спокойствие на масата Grinning
Приятна почивка на всички! Heart Eyes

# 262
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Здравейте!
Белла, аз завърших през 2000 г в специалност НЕП-задочно. Иначе го бях почнала в далечната 1991 г., но умишлено прекъснах 3 г., тъй като имах доходоносна работа. Стара кримка съм и доста хора ме знаят  Mr. Green Е, тогава бях с червена коса и около 20 кг. по-слаба  Embarassed Аз съм била по квартири в Славейков и на общежитие.

За събирането - аз ходя да вземам Сами към 16.30 ч., така че ми е по-удобно преди обяд, да речем 10 ч.
Облачка, като оставиш Ели в 10 за 10-15 мин си вкъщи и до към 11.45 можеш да останеш. Можеш ли да се обадиш на Раличка, че нали ми откраднаха gsm и почти всички тел се затриха.
Страхотен майстор на торти си - да вземем да сменим местото и да дойдем у вас  Wink . Аз съм по желираните торти, така че от мен очаквайте това.

Хайде чао

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 16:17 от voltage13

# 263
  • Мнения: 1 187
Боги страхотна сладурана си с този костУм  Joy Дай едно "кило" мляко  hahaha
От къде се снабди с това произведение на изкуството, акъла ми не го побира. Ама си намбър уан  Hug
Торта изглежда - мммммммммммммм превъзходно. Кламерчето грух .... обича да си хапва и си му личи.
А между другото какво да носим - сладичко, соленичко, сокчета, шампанско  Mr. Green
Като се замисля и на мен ми е по-удобно преди обяд, защото и аз към 16:30 събирам маймунчетата от клона, опс от градината.
 Whistling

Р-че супер че ви се е разминало сериозното боледуване. Явно вие сте от такъв сорт, че бързо ви събаря и бързо ви минава.  Peace
А моите диванюци като ги хване си влачат я сополи, я кашлица по седмица...  Tired

Облаче твоите торти са си едно към едно бутикови. Ти ли ги правиш тези рози, малееее красота. Трудно ли е? Ще ми се и аз да се науча да правя такива правя такива прелести   chef и да не давам една камара пари за торти по празниците. При мен октомври си е направо разоряващ с тези две октомврийчета. С баби, с приятели, в яслата, в градината.... ей ти 4 торти за 3 дена.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 16:58 от klamerche

# 264
  • София
  • Мнения: 4 578
ХЕЛОУ, мацки. Включвам се по повод тортите, които показвате тук. Ще ме накарате да се замъкна до Варна Whistling. Мен Ер-ката кекс ми направи, ма си го изяде сама  Mr. Green. Та тази седмица пак трябва да прави.
Ние сме почти добре. Наско ми е с няква много странна кашлица, която сеопитваме да лекуваме, та приемам съвети, ако някой има излишни. Една хем суха, дразнеща, хем със секрети. Промиваме носа и мажем гърлото, изпихме 1 шише Проспан, че това харесва, няколко дни АЦЦ, ама ефект 0.
Вал се справя, ходи на градина, пее песни в несвяст и все пита лелките защо няма салам по филиите сутрин.
Общо взето това при нас. За другата събота съм им планирала бабешко гледане в София, че с Мишленце отиваме на "семинар".

# 265
  • София
  • Мнения: 1 320
ХЕЛОУ, мацки. Включвам се по повод тортите, които показвате тук. Ще ме накарате да се замъкна до Варна Whistling. Мен Ер-ката кекс ми направи, ма си го изяде сама  Mr. Green. Та тази седмица пак трябва да прави.


Нямам какво да кажа в своя защита!  Mr. Green Ти ела тази седмица, ако не ни затрупа снежеца, пък 2 ще направа!

# 266
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ХЕЛОУ, мацки. Включвам се по повод тортите, които показвате тук. Ще ме накарате да се замъкна до Варна Whistling. Мен Ер-ката кекс ми направи, ма си го изяде сама  Mr. Green. Та тази седмица пак трябва да прави.

Нямам какво да кажа в своя защита!  Mr. Green Ти ела тази седмица, ако не ни затрупа снежеца, пък 2 ще направа!

освен и аз да се самопоканя...

# 267
  • Мнения: 1 046
Аз давам мукоплант, много чайчета от типа на гръден, лайка и липа с невен и понеже съм почнала и да давам мед от месец и по една лъжичка мед, а отделно спомняте ли си от нашето детство небет-шикер, натрошавам го на ситно и му го давам като осцилокцинума да си го хруска, или пък го разтварям с топла вода и да си го пие.

Правя и "чудото" с черна ряпа издълбавам я и я пълня със захар и след няколко часа отделения сок, му го давам по 4-5 пъти на ден, но това по-скоро го давам като за поддържащо състояние.

А пък за дразнещите кашлици -синекод по няколко дена и му минава и друго се не сещам, а пък като почне много да и се нервя и включвам противоалергични-зиртек, ксизал или фенистил.

ами на примависта толкова  newsm78

# 268
  • София
  • Мнения: 4 578
Наде, моя син чай не пие, мед не яде под никаква форма. От 10 дни сме на ксизал + проспан. И аз вече не знам кво да дам...

# 269
  • Мнения: 5 313
Валерия в  момента е на Стодал и Aerius.

Общи условия

Активация на акаунт