За пързалки е готово вече , ОКТОМВРИйското човече!

  • 18 146
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 575
Гери, ние сме 88, ма Вал винаги е била по-дребничка. Марти колко см е? За кг не знам...беше 10 последно преди няколко месеца и да е качила нещо с последните боледувания сигурно пак сме натам.
Тя сега е с гнойна ангина, на АБ, 5-и ден с Т над 39,5. Полудях вече с тия болести...

# 46
  • Мнения: 391
Дано Вал оздравява бързо, ужасни са тези болести Sad

Гери, Рали беше 91см на последната консултация -  октомври.

На който му се гледа, качила съм снимки от Рим:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=10995 … rol_CurrentPage=1

# 47
  • Мнения: 346
Спокойна, ние сме  90 см, значи е добре.

Мишленце е страшни снимки изплуваха ми едни хубави спомени от преди 4 години:)

# 48
  • Мнения: 5 288
Облаче, при нас положение, както се казва - децата болен, жената - и той.  Вече се зомбирах от недоспиване, вируси и температури. Дребната не е излизала навън повече от седмица и цялата си енергия стоварва върху мен   smile3540. Дори ме ухапа   bite Scream- това е нещо ново.

Ние сме все така в борбата с памперса и гърнето  newsm43 - не успешна, все-още. Днес ме изненада - нарисува едно кръгче, две точици и бретонче - направо си приличаше на муцунка. Каза - "папа". Нарисува още едно такова. Каза -"мама". Още едно- "бати". И едно голяяяямо кръгче с опашка "абака" - ябълка  Joy. Цяло семейство - тиквено-ябълково  :35  family:.

На ръст беше 94 см, може вече и повече. Стърчи една глава над наборите  kyllmg.

Таня, честито ти племенниче  newsm30! Много да ви радва и вие да му се радвате! И нов ник ! Замислям се и аз да си сменя моя, но май забравих въпроси и отговори в профила.

Кламерче, Дринка - пожелавам ви интересна и високоплатена работа   superuu!

Добре дошли, нови мами  welcome!

Бързо оздравяване на всички болнички  Hug!

Бини, Мишленце - страхотни снимки  Flowers Bouquet!

Край, момичета, оттеглям се да продължа борбата. Очертава се трета нощ без сън  newsm46. Поне ще се наям със шоколад  tongue. Целувки !

# 49
  • Мнения: 1 440
Момичетаааа,имам радостни вести от Ивонка!  newsm44 На 10 януари,в 6:00 часа се е родил големия мъж Антон,цели 3900 гр!Да им е жив и здрав!  newsm67

# 50
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТО МОМЧЕЦНЕ.   bouquet  Да расте в здраве, любов, добрина, топлина, уют и красота. Да е кротичко бебе, да хапва лакомо и да спинка по цели нощи.  Hug

За варненската вечеринка съм с две ръце да и ще дойда.  Mr. Green Само да ми обясните къде е това заведение Приятели или там което изберете, аз съм без претенции.

valeria1 явно сте влезли в серията с болестите. Дано скоро дойдат здравите дни и да се наспиваш на воля, а децата да щъкат навън. На малката художничка браво  Grinning Пази и тези първи творби, някой ден ще й е интересно да види какво е творила на 2 г. Аз на рисунките им пиша датата и ги прибирам в една кутия  Wink

Спокойна желая бързо оздравяване на Вал. Тази температура е показател че организъма й се бори с гнойното възпаление. Но вече пети ден ми се струва доста странно. Защо не се консултираш пак с педиатъра ви. Обикновенно от антибиотика за 2-3 дни започват да се подобряват. Моите постоянно са с ангини. Просто е кошмарно. Бързо оздравяване желая  Heart Eyes

Мишленце страхотни снимки

Geri и аз като се тръшкат не им обръщам внимание и излизам от стаята. Това ги ядосва още повече и идват да се тръшкат пред мен, но аз съм желязна  Mr. Green Виж за викането съм просто ужасна. Малката е наследила моите гласови данни и като викне, чак съседите от първия етаж я чуват  Blush

Lu какви изпити ти предстоят? Кога ще се явяваш?

tim05 добре дошла. Кога ти е рожденият ден, че гледам че си писала скоро  Wink та да идваме да ядем торта  Grinning

Наде къде се намира това заведение Приятели?

Други желаещи за срещата има ли - да звъннем на Боги, Раличка, Мира, Соня.... ?!

# 51
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Здравейте, майчета!
За срещата съм За. Знам къде е приятели - на Ул. "Македония" или "Бр. Миладинови" се пада. Точен адрес не знам.
Само горката ми майчица не знам как ще се справи с Малчо. Миналата седмица излизах и голям рев е паднал. Приспала го е на ръце, като категорично е отказал да се съблече, измие, изпиша. Постоянно повтарял "Обади мама Буги" - и не я пускал в неговата стая - тя в кухнята седи, а той реве и нарежда в неговата. Голяма картинка!
Кламерче, честит ви нов дом! МНого топлина, емоции, гости и т.н. да имате там!
Снимки не съм гледала, само за малко влязох да се разпиша за срещата, та да не изтърва случайно...
чао

# 52
  • Мнения: 2 282
само да проверим да няма мач в сряда!
боги, може да го направим и по-рано, преди заспиване!

# 53
  • Мнения: 1 046
естествено ще се обадим на всички варненски майки, но засега сме поне 4 което ми хареса, ама да не си мислите, че и аз повече от 11-12 ще остана, аз винаги като пепеляшка се прибирам до 12, е има и изключения де
казах Приятели, щото ми се струва не много запушено, и кухнята е разнообразна и има от всичко, като цяло приемам всякакви предложения, щото смятам къмто понеделник да отида поне една маса за 6-има да запазя, с надеждата да сме повечко.
ако някой има по интересно предложение с удволствие приемам новата оферта
а заведението Боги го е обяснила добре, малко над руското посолство или консулство незнам, ама като наближи момента за незнаещите може и да измислим някаква среща по раничко за да отидем заедно.
Боги вече се отчете, за засега броя, че сме 4!

Честито ново мини попълнение на октомврийския отбор!
Да е едно здраво и послушно и весело дете   bouquet

# 54
  • Мнения: 2 433

Мисля да се преместя да живея в Севлиево... чух че там имало една много добра фирма за реклама... Юле ще ме вземеш ли?  Hug


ЗЕХ та Радкееее....ЗЕХ та!!!!! Hug

Въпреки всичко ми звучиш добре. Явно си имала нужда от тази промяна - и подсъзнателно я приемаш! Hug  Ади - всяко зло е за добро. Не се давай - кадърен човек като теб винаги ще си намери работа. Сега се отдай на малко почивка и преосмисляне на нещата. Знаеш ли - може пък съвсем скоро да намериш нещо по-добро! Стискам палци! А до тогава -  ВРЕМЕ за ремонт!!!!!!! Mr. Green Най хубавата част от домакинството. Нови мебели чувам...това , онова.... Да се похвалишш ей! Heart Eyes

Спокойна
-  чуден ник Mr. Green ама зор те фокусирам така.

Ние изчезваме на балкана - при мама и тате
в понеделник ще се чуем
весели почивни дни!!!! Hug Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 1 320
Адинка, защо така бе душа? Сега след като си слободна може да пинеме кафе през седмицата. Ще ти звъна преди да си се отдала на почивки и пътувания.
Танче, сменила си ника! Не мога обаче да го свържа с тебе нещо... По скоро ще ти отива нещо като "дива,щура..." Така по бихте свързала с ника ти  Mr. Green Бързо да оздравявате!  Hug
Валерия, голяма художничка си имаш ти. Моя рисува сама някакви черти и драсканици и все вика, че пишел баба, тати, Ани (демен мен, той от месец и повече по име се обръща към мен), деди и т.н.. Вие сте напреднали пък нищо, че си ви преставя детето като ябълки  Laughing
Кламерче, голями кукли са станали твоите госпо'ци. Да ги нацелуваш от нас.
Мишленце, радвам се, че сте си изкарали добре. И ти си с моята диагноза (относно магазините) не  само самолети изпускам, а направо забравям къде се намирам като вида повечко магазини!  Crazy
Сигурно забравям някой, ама да ме извините, ще се реванширам следващия път.
Ние сме добре, мен малко ме тръшна грипа 2 дни, но вече съм добре. Детето не прихвана, за щастие! Инече друго ново около нас няма, все същото старо! В сряда почина и другото ни куче-Бари. Аз май ви разказвах, че септември мин.год. приспахме другото-Ричи. Беше ми страшно мъчно и все още ми е. Викнахме ветеринар, но когато дойде вече беше късно.
Днес взехме друго кутренце - на почти 3 месеца е - немска овчарка - Глория  Simple Smile. С това име си я взехме от развъдника, добре че не не се падна Гина, че преставяте ли си как викам по двора "Гинааа". Ще ни скъсат от майтап комшийте! Та Глория си е направо мнооого звучно!!!  Mr. Green За мен разбира се Бари си остава най-доброто куче и друго незнам дали ще може така да ми легне на сърцето както него.... Cry

Ето го прекрасен Бари: http://images23.snimka.bg/004935110.jpg
А това е бебе Глория: http://images23.snimka.bg/004935106.jpg

# 56
  • Мнения: 8
Хелоу, скъпи момичета!!
Днес май имаме няколко мами да почерпят!!!бързо да се отчетат,,,,Татянин ден е днескаааа!!!
да са ни живи и здрави и Спокойна(душо, ,мила, още ще ми трябва да свикна с новият ти ник, ама е мн хубав, както и аватара. Хиляди целувки!!!!), и Т. бекярова, дано да не пропусна някоя!!!Весело празнуване!!!
Ей, че хубава новина донесе Бини!Да е жив и здрав малкия юнак и бързо възстановяване на Ивонката!!!
Меган- голям съм заплес- още предишния ми пост исках да ви честитя радостта, и ми изфиряса от главата!!!А така се умилих като пишеше как е да гушкаш пак новородено!!!Да сте живи и здрави!!!
Бини= хайде стига с тия болести!!!Да се оправяте бързооооо, че да дойдеме да ви видиме най- накрая!
Дринка- вземи ни организирай де седмица- вечерно време съм на линия!сега съм всеки ден от понед.до петък до към 2-3 ч. следобед. Защо не пак в О Шипка!!!
Танче= и вие да смъквате вече температурата.Вал да оздравява бързо!!!
Хайде целувки от мене!!

# 57
  • Мнения: 1 440
Уф,ма съм и аз! ooooh!
Танчетатааааа,честит имен ден!
Само здраве,щастие и много любов!

# 58
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
всички Танчета да сте живи и здрави! Много щастие и късмет!   bouquet

На Ивон да й е жив и здрав младежа! Няма по голяма радост!   bouquet

Джулка, ша взема аз да си помисля а??? Ако ми предложиш неприлично висока заплата...  Joy

Р-ка, Ани в понеделник имам ангажименти. В четвъртък ще ми монтират помпата на миалната. Иначе съм свободна. С мама ще се редуваме да гледаме Пешко. Ще ви звънна да се видим на по кафенце.

А за срещата, ще го измислим кой ден да е. Шипката и на мен ми хареса много, така че съм навита.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 575
всички Танчета да сте живи и здрави! Много щастие и късмет!   bouquet

На Ивон да й е жив и здрав младежа! Няма по голяма радост!   bouquet

Джулка, ша взема аз да си помисля а??? Ако ми предложиш неприлично висока заплата...  Joy

Р-ка, Ани в понеделник имам ангажименти. В четвъртък ще ми монтират помпата на миалната. Иначе съм свободна. С мама ще се редуваме да гледаме Пешко. Ще ви звънна да се видим на по кафенце.

А за срещата, ще го измислим кой ден да е. Шипката и на мен ми хареса много, така че съм навита.
Ей, да звъннете и на мен за кафе, да не ме пропуснете.
Джулка, вземай и мен на работа, аз идеи нямам, ма мога да работя Twisted Evil
Ивон, честито бебче, да е жив и здрав.
О, Шипка ми звъчи добре....
Ани, кофти това за Бари, но такъв е живота. Не ги забравяме, но водата тече...

Общи условия

Активация на акаунт