Отговори
# 240
Добро утро мами как сте днес милички
Аз малко ми е гадно ама ще се правя още не съм се събудила както трябва

# 241
  • Мнения: 48
   Добро утро и успешна нова седмица на всички майчета !!!!!!   Simple Smile
Добре дошли на новичките и приятно бременеене с нас preggo... здрави и прекрасни бебчена през май ви пожелавам newsm07

При нас всичко е наред. Починах си тези два дни и от днес отново на работа.  smile3514 ... Иначе  бебо си ме ритка когато той си иска, няма определено време. По-силно го усещам разбира се когато съм в покой, лежейки на дивана пред телевизора напр.
Тогава се чувстваме   най-гот и двамата  newsm10....
Утре съм на ЖК, че не съм ходила от преди нова година да видим какво ще каже доки newsm12

Това е за сега от мен. Лек ден и много усмивки на всички ви newsm10

# 242
  • Мнения: 274
Добро утро и от мен и хубава седмица на всички   bouquet За първа страница да споделя, чакаме момиченце  stork-girl, живот и здраве - второ  Grinning каката днес става на 1 г. и 9 месеца.  За сега всичко е нормално, надявам се така е до края. За кг - за сега съм качила 3, но се чувставм все едно са 30, едва се навеждам  ooooh!

# 243
  • Мнения: 121
Добро утро и от мен!

Моето  бебче го усещам  почти непрекъснато, явно младежа иска да  пази талия и  всичко  което хапне иска да го изгори:) Спортна натура... Ама да ми е жив и здрав. Ама това със съня много ме мъчи.... насам .. натам и    пак не се получава...

Да се похваля инфекцията в урината , която лекувах , вече е минало... и това много,много , много ме радва:)

Лека и успешна седмица на всички с коремчета:)

Поздрави

# 244
  • Мнения: 102
Добър ден на всички работещи и не толкова работещи майчета. Мечтая си за мига, в който ще съм една от не работещите, макар той да е далече. Свекърва ми онзи ден ме попита, "ти защо толкова рано се каниш да си оставаш в къщи?". Отговорих и доста троснато, че вече ми е тежко и си пимислих, че май е забравила кога е била бременна.




 
За тъмната черта по корема. Според бабините методи това един от признаците за определяне на пола и по точно за момче. Аз принципно много не им се доверявам, но истината е, че предишния път имах една доста широка и тъмна такава, която започваше под гърдите. Сега с девойката нямам.  

Това наистина са бабини деветинини, защото предният път имах такава черта пък родих сладка девойка, сега нямам-пак ще имам момиче, но може би тя излизаше на по късен етап.
Бебка рита непрекъснато и най вече, когато съм легнала. Трябва дза помислим, как ще наречем новата тема, че тази вече е на изчерпване.

# 245
  • София
  • Мнения: 376
Добро утро и от мен, то вече си е добър ден де Grinning, успешна и хубава седмица на всички мами Hug!
Колко е хубаво да си усещаме бебоците Heart Eyes, вече няма пропуски, а по натам все по силни ще стават Laughing
Ние от няколко вечери тука наблюдаваме с татито "страшни танци" - като полежа за малко и корема ми започне да подскача hahaha, вие забелязали ли сте такова нещо при вас, ту вляво ту отдясно, както казва   sisity , бебо иска да пази талия Joy Joy
А пък ние вчера пообиколихме малко за детски колички и креватчета, още ни е рано за купуване, ама така да ги видим отблизо, че то как минава времето... Crazy
Вие разглеждали ли сте модели, имате ли вече идеи какви да са ни количките легълцата, че ще падне голямо чудене при нас, едни много евтини други мноого скъпи #Crazy
На мен пак ми се появиха болежките в кръста, особено като полежа по гръб за малко после едвам ставам, като стара баба съм hahaha
Хубав ден момичета  bouquet

# 246
  • Мнения: 37
Привет мамчета и от мен  Party
И аз усещам бебка понякога е много активна а понекога сие кротичко по лекичко поритва  Heart Eyesно това е знак че детето се развива добре така че нека да ни ритат много много  HugПо повод окосмяването около пъпа имам чуството че моите косми станаха по дълги но са си руси де ама то има време  newsm78.
И за тази тъмна линия аз също я имам още не е толкова тъмна но ми се получи а ми казаха 2 пъти че ще е момиче може ли да има изненада май месец  love001
Желая ви успешна седмица и без грижи
галки по тумбитата preggo

# 247
  • Мнения: 84
Здравейте мами

Orchidee® ,при мен по същия начин ми се движи корема навсякъде от танците на бебка.Аз си определям корема в тоя момент като желе,което се мърда отвсякъде.

Снощи към 23;30 повтаряха филма,който са давали следобеда.За развитието на бебето в утробата.
Бременната която се занимаваше с делфините,беше толкова активна-то подскоци на сушата,плуване в басейна,сподели за секс с мъжа си и накрая едва задържа бебето до 36 седмица.Аз мисля че тя си предизвика тези контракции,разкритие,даже имаше и изтичане на води.
Направи ми впечетление,че бременната от филма беше и го каза,че сутрин е много вяла,не й се прави нищо.
И аз съм точно така.Преди ставам оправям къщата и следобеда ми е свободен.А сега ми се лежи до 12-13 ч.  Embarassed Ставам по-рано де,ама все едно се влача.
Как сте вие с тонуса си?

# 248
  • Варна
  • Мнения: 49
Здравейте мили майски мами!!
Добре дошли на новите мами - иха, вече си имаме 3та мама с близнаци при това от Разград - моят мъж е от Разград...

Относно срещата на варненските мами...Ами понеже аз съм работеща мама и понеже обсъдихме с мама Insatiable, koято също е работеща мама и така де ние предлагаме срещата да е на 19.01. в 13 часа в Албата /на центъра, на Мария Луиза/ на маса/и за непушачи. Чакам потвърждения дали сте съгласни за да отида да резервирам маса. /аз раборя на 2 мин от Албата и не е проблем/. Дали ще се съберем 10тина мами? Чакам вашето одобрение, ако не, съм отворена към нови предложения за място и час.

# 249
  • Мнения: 274
И аз с тонуса съм зле, още съм по пижама, мотая се, уж оправям нещо тук  Whistling закусвам, без да ми се яде, просто се тъпча  Sad зле ми е, отпаднало и някак напрегнато за това и не мога да спя както трябва. Знам, че ако бях на работа щеше да е много по  изморително, така поне беше с първата ми бременност.

# 250
  • София
  • Мнения: 376
Ооо и аз дойде ли събота и неделя спим до 12 часа Embarassed, не ние се става от леглото, даже и таткото и той все едно бременее с мен hahaha, а сутрин за работа като ставам ми е мъка мъка, все едно съм била на танци по нощите и сега съм си легнала Tired

# 251
  • Мнения: 37
Здравей Песа
Ами за мен няма проблем аз съм за Flutter
Това беше със зелена табела нали?не съм ходила там но забелязах табелата.
Дали за същото заведение става дума де?

# 252
  • Перник
  • Мнения: 211
Здравейте, майски мамита Simple Smile
Orchidee®, вчера с таткото харесахме едно легълце-люлка в Metro - според мен е много функционално - дървено, със 2 шкафчета под него и едно по-голямо от страни + плот за повиване. Много ми хареса и ще изчакам още месец-два. Цената е около 300 лв, а в интернет ги гледах същите 366 лв.
Относно линията на корема - при мен се вижда съвсем слабо и то над пъпа към стомаха. Дори не съм сигурна дали не си внушавам newsm78 Но пък за сметка на това коластра ми тече та знае ли се...
Аз да се оплача пак: тази сутрин при ставане от леглото имах остра болка в десния яйчник - при всяка стъпка все едно стъпвах на него, после бебо се разърда нагоре-надолу и болката изчезна. Та се питах дали е възможно да е бил застанал така че да ми притиска яйчника и от това да ме е боляло? Имала ли е някоя мама подобен случай?
А за лекцията утре има ли желаещи?
Спорен ден на всички Hug Hug Hug Hug Hug

# 253
  • Мнения: 236
Аз се чувствам добре. Спя до към 8 часа и се събуждам гладна и с желание за чаша кафе. Слядобяд тренирам по един час с умерено темпо. Така ми се оправя тонуса и вечер съм направо неудържимо енергична.
И аз виждам бебето през корема, но само местата, които докосва се движат. Не ми се клати целия корем, но аз почти нямам такъв.

# 254
  • Мнения: 417
Здравейте!И аз съм много отпаднала сутрин,ама нищо не ми се прави.Ако не изпия едно кафе съм си загинала отиде цял ден.Пък и това мъничкото тука трябва да го гледам и то си иска вниманието.Мисля да е записвам на ясли(изобщо не ми се иска),но нямам избор.Поне бабите да ми помагаха малко нямаше да е записвам... Sad

Общи условия

Активация на акаунт