Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте мили майски мами!!
Добре дошли на новите мами - иха, вече си имаме 3та мама с близнаци при това от Разград - моят мъж е от Разград...

Относно срещата на варненските мами...Ами понеже аз съм работеща мама и понеже обсъдихме с мама Insatiable, koято също е работеща мама и така де ние предлагаме срещата да е на 19.01. в 13 часа в Албата /на центъра, на Мария Луиза/ на маса/и за непушачи. Чакам потвърждения дали сте съгласни за да отида да резервирам маса. /аз раборя на 2 мин от Албата и не е проблем/. Дали ще се съберем 10тина мами? Чакам вашето одобрение, ако не, съм отворена към нови предложения за място и час.


Аз съм за  newsm10 само кажете една фамилия на кого е резервацията и на кой етаж да се намериме по-лесно

Относно разликата между 3D и 4D e, че при 3D докато направят снимката се вижда черно-бяло, а при 4D се вижда непрекъснато цветно бебето. Определено има разлика.

# 256
  • София
  • Мнения: 376
mona-bonbona ,и ние сме се насочили към такова легло, а за лекциите на 9 месеца мисля да ходя април месец живот и здраве, оттогава ми почва и болничния и ще имам повечко време за разходки  Wink
Аз все още нямам никаква коластра newsm78

# 257
  • Мнения: 15
Добър ден мами  Simple Smile
И аз да ви споделя за моето коремче- вечер като си легна и започва да се мърда. Понякога мърда толкова начесто и ритмично, че чак се притеснявам дали това е бебчо, или се случва нещо друго, все пак ми е първа бременност и се протеснявам за всичко.
Утре сме на 3D и се надявам да разберем пола, и най-важното, че всичко е както трябва.
Желая ви хубав и спокоен ден   bouquet

# 258
  • Мнения: 517
Здравейте момичета,

сутрин и аз не съм в най добрата си форма, често пия кафе, иначе и аз цял ден сте дремя. В следвастите седмици сте ми се наложи да работя много повече отколкото напоследък, че даже и да пътувам, обаче нямам никакво желание... И така до 13.03. когато сте обърна гръб на кариерата За около 2 години  Laughing

Предложение За ново Заглавие на тема

На люляка ми Замириса... майски мами през януари (изби ме на цитати)

Имам и един въпрос
На някои от вас тече ли им кръв от носа? На мен всъстност не ми тече, но когато се изсекна (с извинение) цялата кърпичка е в кръв...

Желая ви спорна седмица  bouquet

# 259
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Привет момичета Hug
nuncheto, отново благодаря за изчерпателните ти и бързи отговори  bouquet
Аз май ще поизчакам за 4Д поне още няколко седмици.
Тази седмица живот и здраве имам доста излизане , имам да оправям документи и смятам да слея задълженията с приятното и да обиколя бебешките магазини.А ако харесам нещо смятам да го купя направо.
Вчера докато се ровех попаднах на един магазин в нета, някой поръчвал ли е от там
Гледам има колички на доста добри цени.Аз смятам да взема нещо средно, понеже предния път се хвърлих на скъпи неща и сега всичко е изпотрошено и скъсано.Например нещо такова (не точно но приблизително)
Детска количка
Люлеещ се и обръщащ се кош
Обръщаща се дръжка
4 положения за регулиране на облегалката
Регулираща се поставка за краката
Луксозен сенник
Двоен дюшек
Стабилни гуми с нов модерен дизайн
Покривало за зимата
Чанта - раница и голям кош за багаж

Как ви се струва newsm78

За тонуса, и аз не съм много в час, спя до обед но пък вечер лягам доста късно.Снощи си легнах в 4 сутринта Rolling EyesДнес станах за малко в 9 и после се мъчих и чак в 10 заспах, в 12 се събудих с главоболие Confused
Lale32, това с кървенето от носът и венците е нормално.В сайта го пише но не помня точно къде, нещо заради кръвопитоците ни (ама, че се изразих Crazy)
Лек и спокоен ден на всички

ПП: за срещата- незнам дали ще мога да присъствам, малко ще ми е натоварено следващите няколко седмици...
Варненските мами, кажете от кои квартали сте  Peace

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 13:17 от Alabala

# 260
  • Мнения: 572
Здравейте майски мамита!
Искам да ви кажа че и кръст и гъс и врат и пръс ме боли, и като лежа и като седя и изобщо все не ми е наред! Ама със сигурност още поне веднъж ще изтърпя всичко това!
Имам въпрос:  Забелязали ли сте да ви изсъхва кожата на лицето и какви кремове използвате? До сега за 28 години никога не съм ползвала каквито и да било кремове с изключение на маски ама сега ще се побъркам, напуква ми се кожата около веждите и на целия нос! Може да няма никаква зависимост от бременността ми ама сега се появи!

И още, в новия брой на списание Кенгуру има много полезни статии и ако искате си ги купете http://kangaroo.roditeli.info/advertising/

# 261
  • Варна
  • Мнения: 4 969
meyz, аз съм с мазна кожа на лицето (дори проблемна и доста чувствителна) и веднъж вече ми се обели направо цялото лице Rolling Eyes
а и омазняването доста се е засилило.Ползвам едно кремче на РОК (себум контрол пише на него), за лятото е но е единственият крем от който съм доволна и ми понася на кожата Peace

# 262
  • Мнения: 112
Привет, момичета! Как сте днес? Аз ходих на женска консултация и малко ме изплаши докторът, че фундусът на матката ми бил по-ниско, после каза, че било нормално, та не знам какво да си мисля, само да се притеснявам сега Sad Знаете ли колко трябва да е високо матката сега - малко над пъпа ли?
А за лекцията утре - дано има желаещи, аз съм на линия! Simple Smile

# 263
  • Мнения: 572
Мерси Алабала, аз  не мога да кажа че е мазна ма не е и суха ама по скоро е непропусклива хихиххик Ще се наложи да запиша час при козметик!
За лекциите аз само утре ще пропусна, ама иначе в четвъртък съм на линия!

# 264
  • Габрово
  • Мнения: 12
Здравейте мамчета! Толкова отдавна не съм писала, че чак ме е срам да си призная   Blush! Все още ходя на работа и през деня не ми остава време, но вечер следях всички теми! Надявам се вече да се включвам по-често!
Може да ми сложите розово щъркелче - ще си имаме малка принцеса!  Wink И то със сигурност, защото се наложи да си правя амниоцентеза. Нивото на бета чхг хормона ми беше повишено, един месец щях да се побъркам докато чакам резултатите, но слава Богу се оказа, че ще си имаме нормално момиченце!
Иначе с тонуса нямам проблеми, ставам си всяка сутрин в 6 за работа и през деня съм работоспособна! Доскоро имах проблеми с гаденето, даже продължавам от време на време да повръщам  Sick!
Относно кг - наддала съм само 2 кг досега, но по принцип много внимавам с какво се храня, защото съм достатъчно пълна и лекарят ми препоръча да не наддавам повече от 5 кг за цялата бременност, за да нямам проблеми с кръвното.
Бебка я усещам вече много силно, по няколко пъти на ден ме побутва  Wink! А пък такова коремче имам....Ходи на метър пред мен  Laughing Ходя с дънки за бременни, защото нищо вече не ми става  Blush
Все още не съм се замисляла за покупки, живот и здраве по - нататък, пък и имам приятелки, които ще ми помогнат с разни неща.
Искам да ви попитам дали някоя има проблем като моя - ужасно ми изтръпват ръцете! Нощем се будя по няколко пъти, през деня също изтръпват - като пиша продължително на компютъра, като нося малко по - тежки неща, направо ужасна работа!
Иначе на 21.01. съм на преглед и тогава ще кача снимки на бебка!
Желая лека седмица на всички и много приятни емоции!

# 265
  • Мнения: 37
Здравей  Alabala!
Ами аз живея до колохозният пазар,но на мен не ми е проблем кадето и да е срещата аз не работя и предполагам че ще може да отида на всякаде!

# 266
  • Варна
  • Мнения: 49
Моето бебче също много ритка - тази сутрин даже имах чувстовото , че се е изправило право и скача точно надолу.

Среща на варненки:Точният адрес на Албата е бул."Мария Луиза" Но34. Целите и външни стени откъм булеварда са боядисани в зелено и има много реклами на бира "Каменица". Точно на входа отгоре има една огромна халба бира. На няколко етажа е. /...преди малко ходих да проверявам.../. Етажът за непушачи и в мазето. Нямаше нито един човек там. Предполагам, че в събота в 13 часа също няма да има. Не съм правила резервацията все още. Смятам да изчакам поне до утре ...а до тогава ми пишете...

Аз съм от кв. Левски по близо до бул 8ми Приморски полк.

# 267
  • Мнения: 7
Ами аз пък съм между Mc Drive и спирка Патриарха. 

# 268
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет! Grinning
Добре дошли на новите мами! Дано ви е приятно тук!   Hug
На всички с добри новини - браво! Peace
Аз засега ще пиша по-малко. Тази седмица трябва да си оправям документите за държавната практика. От понеделник започвам. Много се радвам. Дано всичко да е ок и да изкарам без проблем практическите изпити накрая.

# 269
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте, мами! Аз снощи попълних албума със няколко снимки! Колкото до срещата на варненки- там съм, а Албата е любимото ми заведение!  Peace  А относно кожата на лицето- моята преди бременността беше мазна, сега се изсуши и ползвам само крем Здраве, от който съм много доволна! Като цяло кожата ми се изсуши! Продължава проблема ми със съня, което е гадно! Спи ми се, а не мога да заспя! Как си помагате (книжките и ТВ-то не вършат много работа!) ?

Общи условия

Активация на акаунт