Отговори
# 270
  • Мнения: 7
Кожата ми се промени, косата ми се промени. Всичко в мен се промени. За кожата ходя на козметик и то вече доста често. А за спането - спя като пън, ако мъжът ми не хърка прекалено много. В такива случаи отивам да спя в другата стая. И пак спя като пън. Имах преди 2 месеца период дето не можех да спя но слава богу мина.
megelinka, знам че е много ефикасно преди сън топло мляко с мед, другото което на мен ми действа страхотно е ментов чай.

# 271
  • Мнения: 102
За спането мога да кажа, че сутрин ставам вече с крик. Tired Преди скачах при първото позвъняване на алармата. А трябва да се оправям и с каката, която се завива през глава и не много учтиво ми дава да разбера, че съм досадна и излишна. Уж ще става на 7г., а още я обличам, даже докато спи. На всичкото отгоре казала на учителката в Дет.ГР., че сутрин става първа, пуска климатика в дневната да ни е топло, като станем и едва ли не кафе ни сервира... hahahaУмрях от срам от нейните измишлъотини Embarassed
Предложение за нова темичка: На мама в топлото шкембенце, сладко спинка майското детенце.

# 272
  • Мнения: 961
Здравейте, мами, и от мен,
За спането да отбележа, че аз си лягам между 1 и 3 през нощта и се събуждам на другия ден около 11 ч. По-ранното ставане ми е голяма мъка. Мога да отбележа, че тонусът ми е паднал и не се чувствам така енергична, каквато бях преди да забременея.

Ние сме на ФМ при д-р Димитрова на 16.01. Стискайте палци всичко да ни е наред и най-накрая да се потвърдят съмненията за момченце  Laughing

Иначе бебето си ме ритка всеки ден без изключение - и през деня, но особено активно е вечер. Не мога да кажа обаче, че ме рита силно или продължително. Аз си мисля, че през 7-мия месец ще са най-силните ритници, поне така са ми споделяли мои приятелки. Вечер слагам ръка на коремчето и чакам с нетърпение да зарита, за да мога да сложа ръката на таткото и той да го усети. Много е приятна тази емоция.  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 60
Здравейте момичета! Като ви чета, и си спомням за първия път, когато забременях. И аз като вас не можех да се наспя, ставах по сто пъти, все бях уморена .... , но сега е различно. Свикнах с безсънието и късното лягане. Сутрин ставам почти без проблеми /не мога да кажа, че не ми се спи, но не е проблем/. За това горе главата, ще свикнете с всичко на което ви подложи живота от тук на татък. На тези, които могат да си поспиват сега - спете, че после няма, а на тези, които не могат като мен - ще дойде и нашето време  Joy !
Да се оплача - всяка седмица качвам по килце и се чудя дали ще се търкалям в края на бременността  newsm78 !
Лека вечер от мен!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 175
Привет и от мен! Интернета ми пак е отврат #Crazy #Crazyзащо точно тук до Автогарата има проблеми с БТК- едвам едвам отварям сайта!Иначе съм добре,не се чувствам отпаднала,гледам да се разхождам всеки ден,за да си имам тонус и да не се отпускам, че килцата само това чакат ooooh! ooooh!
За срещата на варненки: идеята е чудесна и я приветствам - много добра кухня Embarassed,много свободно място,не е скъпо и е на центъра.Аз съм за  Hug-нека и другите да кажат
За изтръпването на ръцете: и аз съм така и мислех,че защото по принцип имам проблеми с калция и го пия допълнително.
Да си призная ли -  newsm78-купих си количка Куини Бъз -втора ръка от една варненка -ами хареса ми и беше на добра цена ,абсолютно пълен комплект.Следя редовно podavalnik.и утре ще ходя да гледам един комплект с ваничка и повивалник на Чиполино и ако ми хареса - ще го занеса у свекито този път Joy

# 275
  • Мнения: 94
Привет от офиса!

Аз съм от работещите мамчета, няма как, до 01.04. живот и здраве мисля да бачкоря..Аз, както каза Pesa, съм ЗА срещата на варненки, ще гледам да съм точна  Hug

Аз живея след Автогарата, близо до братята роми, но след 2 месеца ще трябва да се изнасяме за към нова квартира..ако чуете да се дава под наем 3стаен, полуобзаведен от април, свиркайте Simple Smile сестра ми ще идва да живее с нас, та затуй не е 2стаен..уф, ся и местене, ама няма как - хазяйката не дава другите стаи.. Crossing Arms Thinking

Моя бебок още не е заритал, само днес на 2 пъти нещо ми запулсира на 2 пъти около пъпа, ама не съм сигурна той ли беше? Praynig
Май е момче, както споменах, ама не е сигурно, затуй не бързайте да ме пишете със сините гащички  Party

Туй е засега от мен, айде варненки от всички квартали събирайте се в АЛБАТААААА.... Flutter

# 276
  • Мнения: 50
мен пък още нищо не ме боли обаче имам киселини?  Weary

# 277
  • Мнения: 158
здравейте сладунки,гледам едвам пиша в тази тема за втори път и тя пак е към своят край,май 15страници са ни малко вече,за толкова много маминки smile3521
аз пък да си кажа ,че сутрините са ми най-бодри и приятни,изпълнена съм с оптимизъм и добро настроение,с желание си съставям плановете с кафенце в ръка и си ги изпълнявам,но към късният следобед започвам да се уморявам и да ми се придремва.
Плами ,много се зарадвах като прочетох,че близначетата ти са разнояйчни и са от различен пол,това е страхотно
heliana71,честита ти количка,дано и коритцето ти хареса мила
exence,направо ме разсмя,а твоята дъщеря има доста богато въображение,не се притеснявай и аз с кристиан съм имала такива акцесии,понякога си измислят
 goris, пожелавам ти да изкараш всички практически изпити
Feja,питала ли си докторът за това изстръпване в пръстите,да не се дължи на липсата на някой витамин или на нервна почва,пази се мила и се консултирай с доки
Pisanche,доколкото съм чела до средата на 6-ти месец матката е точно на равнището на пъпа,след това се покачва мужду пъпа и гърдите
омръзна ми вече този отвратителен студ и ледник навън,като вързани кученца сме ,много се дразня,а така са ме засърбяли ръцете да понапазарувам нещо бебешкоооо smile3503

# 278
Много се радвам,че и аз вече съм към групата на раждащите през май мами:)!!!
Нямам търпение да доиде май месец, за мен той е един от най-хубавите от годината.
Хайде до скоро.

# 279
Ехо пак съм аз, прочетох за срещата на варненските мами и на мен ми допадна идеята. Дано успея да дойда, до скоро Simple Smile!!!

# 280
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!  55
Не ми остава много време за писане напоследък, но си следя всичко, което пишете. Моят малък мъж си кротува, но пак няма как да се наспивам покрай приготовленията.
За срещата на варненки  - искаше ми се да присъствам, но няма как да стане, точно тогава ще се бракувам   married  smile3503 Нядявам се на следващата да мога да присъствам.
На 16-ти съм на консултация и не ми се мисли как ще ми се накара докторката, че съм качила килца.  Flushed
Това е за сега от мен, другият път пак  newsm53

# 281
  • Мнения: 84
Гледам че сме на 15 страничка и затова няма да пиша нищо ново.Иначе щях да ви питам нещо.

За следващата темичка мисля че е подходящо заглавието

5 месеца остава, МАЙското човече да се гушка с мама!

Мушмурочето може да е решила друго де.
Ще видиме утре

Лека нощ майчета  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 1 792
абе Онче питай бе душко Laughingя пък ти сега.
аз наминавам само да кажа лека нощ и няма да се впускам в приказки че днес местихме офиса и съм разглобена направо ни тонус ни дяволи имам Tiredвсичко ме боли.
и нямам търпение утре да си запазя час за четвъртък или петък за 4д ехограха и да видим дали и там ще потвърдят момата.
айде мили мамчета целувки и прегръдки на вас и коремите от нашето "нежно тяло" 2в1 Hug

# 283
  • Мнения: 559
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257438.new#new
Добро утро! И заповЕдайте дет се вика! Simple Smile

# 284
  • Мнения: 48
  Добро утро и от мен !!!!
Само минавам да ви поздравя и пожелая лек и усмихнат ден  Laughing  Laughing  Laughing
Нямам търпение да дочакам 18 ч. - тогава е срещата с малкото ми мишленце - не сме се виждали цял месец  Hug
Утре ще докладвам
Засега толкова от мен ....Продължавам да работя и следя непрекъснато за новата ни темичка.

Общи условия

Активация на акаунт