В градът на седемте тепета,живеят куп бъбриви мами с весели хлапета (Пловдив-14)

  • 16 344
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
Здравейте мами, аз се по изгубих, но имам изпити и уча много, а и излизаме с бебка следобяд като се постопли времето Simple Smile
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ИМАМ ДРЕШКИ ЗА МОМИЧЕНЦЕ, НАКОЯ МАМА ДАЛИ ЗНАЕ КЪДЕ ДА ГИ ДАРЯ, ВАШИТЕ КАКВО ГИ ПРАВИТЕ?
Къде се разхождате вие, аз обикновено съм по Градската или около Дриймс

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Тони и Анжи, виж в тази тема за дрешки. Момичетата ще ти кажат най-добре. Ние също сме в градската, но не ни свърта на едно място. Все сме в движение, а и излизаме по никое време. Точно когато е най-топло спим  Sad

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Момичета пиша в темата по следния въпрос. Следващия вторник нашата съфорумка kremena е канена в предаване на Евроком за проблемите с детските градини и тъй като тя в момента няма възможност да влиза във форума, пиша от нейно име.
Моля споделете вашите проблеми с градините. Ще има представител на общината в студиото и е добре да се поставят повече наболели проблеми. Можете да пишете в темата или на ЛС, аз се ангажирам да предам всичко на kremena.

Да ти кажа, така на прима виста за нищо не се сещам - т.е. сещам се за неща, но те не са от юрисдикцията на общината ... Евентуално - това - порциона за децата в първа и в четвърта група е един и същ/доколкото имам информация/, а нуждите им - определено са различни ...

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мерси Ники, ще предам на Кремена!   bouquet

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета пиша в темата по следния въпрос. Следващия вторник нашата съфорумка kremena е канена в предаване на Евроком за проблемите с детските градини и тъй като тя в момента няма възможност да влиза във форума, пиша от нейно име.
Моля споделете вашите проблеми с градините. Ще има представител на общината в студиото и е добре да се поставят повече наболели проблеми. Можете да пишете в темата или на ЛС, аз се ангажирам да предам всичко на kremena.
аз нямам още наблюдения че сме малки  Thinking Но като цяло ми се струва много глупаво това дето се чака с месеци да ти вземат детето на градина и при условие че има толкова желаещи се чудя защо не се увеличи бройката им естествено ако трябва за сметка на таксите,макар че незнам сега дали са скъпи....... newsm78

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Привет мамета!   bouquet
Добре дошли на новите мамчета.
Шантал и аз бях Софиянка,но от 2001г. живея в Пловдив и се чувствам добре тук  Grinning Вие вече тук ли ще живеете?

Работим тук, имаме апартамент, но се прибираме поне два пъти седмично до София. Не знам до кога ще я караме така, но все още ни е трудно да се адаптираме в Пловдив.

# 246
  • Мнения: 394
А нашата темичка чак на втората стничка в началото я намерих -побутвам я в началото!
Моя малък мъж днес е рожденник  Crazy- прави 2 годинки! Добре че оздравяхме навреме  Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 394
А нашата темичка чак на втората стничка в началото я намерих -побутвам я в началото!
Моя малък мъж днес е рожденник  Crazy- прави 2 годинки! Добре че оздравяхме навреме  Heart Eyes

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Неонкаа, да ти е жив и здрав! Много да слуша мама и тате!

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 11:35 от Катерина78

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Честит рожден ден и от мен на сина на Неонка:) Да ти е много здрав весел и щур newsm59

# 250
  • Мнения: 394
Мерси много за пожеланията да ви се връщат двойно и тройно Hug!
sis7 той е много щур и се моля вече да става по кротък Mr. Green~!

# 251
  • Мнения: 3 216
Здравейте момичета предаването ще е днес. Предполагам ще ви е интересно. Ще присьства една директорка на градина и господина от общината ,които отговаря за градините в града. Са сьжаление ще имаме само около 10-ина минути та не знам дали ще могат да се спомента повече неща. Основната тема ще е приема в градините.

# 252
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета предаването ще е днес. Предполагам ще ви е интересно. Ще присьства една директорка на градина и господина от общината ,които отговаря за градините в града. Са сьжаление ще имаме само около 10-ина минути та не знам дали ще могат да се спомента повече неща. Основната тема ще е приема в градините.

По коя ТВ?

# 253
  • Мнения: 3 216
Пловдивския Евроком,онази сьс жьлтата чиния . След 10 часа ще е.

# 254
  • Мнения: 1 251
Пловдивския Евроком,онази сьс жьлтата чиния . След 10 часа ще е.

Ще гледаме. Peace

Общи условия

Активация на акаунт