18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?

  • 8 057
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Да. То такова си ме представяше...

# 16
  • Мнения: 3 268
Темата ме усмихна  Heart Eyes
Не, 18-годишното ми АЗ определено нямаше да хареса 36-годишното ми АЗ.
Както и 36-годишното ми АЗ категорично не харесва 18-годишното.
Надеждата ми е 72-годишното да ги харесва и двете  Mr. Green
Много ми хареса Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 577
24 годишното ми "аз" не одобрява 18 годишното.  Naughty можеше да уча повече, да се старая повече в училище, да съм по-отговорна и съвестна! Определено си загубих онези години по купони и гаджета, от които няма никакъв смисъл в момента.

Но 18 годишното "аз" да, би харесало момичето, което съм в момента.

# 18
  • Мнения: 184
Не. В никакъв случай нямаше да ме хареса. Та, какво съм аз в момента - забързана, нервна леличка, стремяща се да поддържа чистота в дома си, а двете й деца я саботират. Ужас!
Ще хареса единствено това, че все още обича онова момче, което обичаше на 18. И че все още потръпва, когато чуе гласа му и се усмихва на неговите усмивки и го очаква с нетърпение да се върне вечер в къщи за де се гушне в него.
Това ще го хареса, определено.
Благодаря ти за темичката!
  bouquet

# 19
  • Мнения: 600
на 18 исках да стана журналист, да обикалям света, нищо да не ме задържа тук емоционално и физически.

сега, 12 години по-късно вече имам почти 8 години трудов стаж в настоящата фирма, съпруг, с който съм от 6г и половина и дете. прекарвам вечерите пред готварската печка.

не, нямаше да ме хареса Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 7 191
18-годишното ми АЗ беше бая еманципирано, та сигурно би останало доволно, че хем имам дете и семейство, хем дерзая професионално и все така мразя домакинската работа  Thinking
Не би му харесало, че вече 32-годишното АЗ не е достатъчно интелектуално и не чете сложни книги  Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Моето 18 годишно беше много принципно, рязко и вечно борещо се за справедливост. Много артистично, чак от ушите му бликаше. Не му пукаше за мнението на другите, не му пукаше дали с чистата си искреност няма да обиди някой. Четеше много.
Сегашното ми Аз е толкова различно, че който не ме е виждал 10 години, се чуди дали не съм обсебена от...добър дух.
Аз си ги харесвам и двете. Все пак съм АЗ.
Но онова щеше да ми каже, че съм се примирила. А аз ще му отговоря, че съм порастнала.

Да не забравяме обувките. Онова ходеше с кубинки.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 13:23 от Имелда Маркос

# 22
  • Мнения: 351
До някъде..Няма да хареса това че съм се кротнала,защото тогава бях много дива!
На 18 години мечтаех да имам група и донякъде се справях,мечтаех да обикалям света с кола и каравана,мечтаех да следвам пеене,фотография или археология....Четях много книги а сега нямам време дори за вестник! Wink
Е ще хареса май само мъжа ми и сина ми!Другото и аз не си го харесвам,ама за сега нямам избор-нямам нито време,нито каравана та да тръгна по света! Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 1 477
 То не беше много отдавна...По-скоро 18-годишното ми аз нямаше да повярва:сега съм съпруга, майка, домакиня ,студентка...преди 3 години не съм си и помисляла за тези неща.Сега са факт.Мисля, че би било приятно изненадано...

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Определено не.
18 годишното ми АЗ се беше зарекло да не се омъжва, не искаше деца....а сега 10 години по-късно имам цели 2!
Освн това 18 годишното ми аз обичаше да ходи седмично поне веднъж на дискотека с много къса пола и висок ток дори и в кучия студ. А 28 годишното дори спи с чорапи  Embarassed
Обаче като външен вид сегашното аз изглежда по-добре от 18 годишното

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
Да.
Щеше да е доволно.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Щеше да направи така  Rolling Eyes , би казала "Хубаво, ама що не направи така....." и да ми даде някой недомислен съвет. Аз щях да и се усмихна кротко и да и обясня защо. Щеше да ме разбере.

# 27
  • Мнения: 7 114
Днешното и 18-годишно ми Аз не биха се познали.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 567
Определено ще хареса това, което съм в момента, защото успях да постигна всичко за което 18 годишното АЗ мечтаеше!
Въпроса е дали ще успея да постигна това, за което сега мечтая!

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ... мислех си, че като порасна ще стана мъж ....

Общи условия

Активация на акаунт